LİGUEFA Europa League
BU SEZON4G · 0A
Gol40.38 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.13 / 90
Kilit pas111.04 / 90
Başarılı dripling40.38 / 90
Kazanılan ikili514.81 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 1.04 %35
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.38 %23
- Pas isabeti %64 %0
- Top kapma 3.20 %73
- İkili mücadele %40 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 955 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. DivisionNone · Denmark
🏆
U19 Divisie 1None · Netherlands
🏆
1. Division2020/2021 · Denmark
🏆
U19 Divisie 12017/2018 · Netherlands
🥈
U19 Divisie 1None · Netherlands · 2nd Place
🥈
U19 Divisie 12016/2017 · Netherlands · 2nd Place
🥈
U19 Divisie 12015/2016 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
16
955
4
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas11
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan51%40
Müdahale23
Faul1614 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11124 yedek
G+A / 900.38
Kart1
2023/24
18
1.079
3
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%32 isabet
Kilit pas10
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan70%48
Müdahale24
Faul2619 kazanılan
Penaltı1
İlk 11135 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2022/23
2
126
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%50
Müdahale4
Faul2
İlk 112
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 112727 yedek girdi
KART9
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-335%66
- 4-2-3-113%25
- 5-4-12%4
- 3-5-21%2
- 4-1-4-11%2
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | AZ AlkmaarH | 4-3 | 72 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 13.12.2025 | PEC ZwolleA | 1-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | AjaxH | 1-3 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | HeraclesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | HeerenveenH | 2-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | PSV EindhovenA | 5-2 | 76 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 25.10.2025 | GroningenH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | ExcelsiorA | 1-0 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | FC VolendamH | 1-0 | 81 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.09.2025 | TwenteA | 3-2 | 36↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 20.09.2025 | UtrechtH | 1-0 | 65 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2025 | FeyenoordA | 2-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | TelstarA | 1-3 | 78 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | NEC NijmegenH | 3-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | NAC BredaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.08.2024 | Red Bull SalzburgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2024 | Red Bull SalzburgH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | HeraclesA | 0-0 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 12.05.2024 | PSV EindhovenH | 1-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 75 | 3 | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | VitesseA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.04.2024 | FeyenoordH | 0-1 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | TwenteA | 2-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | Sparta RotterdamA | 4-0 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 16.03.2024 | PEC ZwolleH | 3-1 | 82 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 10.03.2024 | AjaxA | 2-2 | 76 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.03.2024 | ExcelsiorH | 5-2 | 72 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 17.02.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 76 | 2 | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | UtrechtA | 4-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | HeerenveenH | 3-3 | 83 | 3 | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | FC VolendamA | 0-1 | 64 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2024 | Almere City FCA | 0-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 30.09.2023 | AS EupenA | 1-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 13.08.2023 | St. TruidenA | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 06.08.2023 | AntwerpH | 1-0 | 29↑ | 2 | 6.3 | ||
| 25.08.2022 | West HamH | 0-3 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 18.08.2022 | West HamA | 3-1 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 27.12.2020 | AZ AlkmaarH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | AjaxH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2020 | TwenteH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2020 | WaalwijkH | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT17
GOL4
xG1.7
xG FARKI+2.3over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%71
- Açık oyun3%18
- Korner2%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%41
- Sağ ayak7%41
- Sol ayak3%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 4 %24
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 5 %29
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 4 %24
- 76-90+' 1 %6
PİYASA DEĞERİ€800K+23.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ16
DİSİPLİN6kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 42 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
04.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2026
Kadro dışıKadroda yok
4 maç
02.2026
Kadro dışıŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2024 · Viborg
6sarı · 20 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 955 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Eredivisie 2025
PERFORMANS45.3955 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
68.7
Bağlantı kuran forvet
61.0
Bitirici
57.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%52
Dakika
%74
Değer / getiri
%91
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%60
Dakika
%78
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
67.3
76
89
Ortalama rating
6.71
7.15
94
Gol / 90
0.38
0.42
90
Performans skoru
45.3
76
60
Müdahale / 90
2.17
1.4
100
İkili mücadele kazanma
40.48
50
81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
VitinhoInternacional · 26
%95
5gol
1asist
58scout
Serie A
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%87
4gol
4asist
51scout
Allsvenskan
Pedro HenriqueCeara · 35
%83
4gol
3asist
58scout
Serie A
Carlos VicenteBirmingham · 26
%71
3gol
1asist
57scout
€7.00M
Championship
Gustavo CaballeroPortsmouth · 24
%64
1gol
0asist
44scout
Championship
Hugo CuypersChicago Fire · 28
%63
19gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Iker LosadaLevante · 24
%62
3gol
1asist
53scout
€9.00M
La Liga
Yanis IssoufouMontpellier · 19
%60
2gol
1asist
65scout
€200K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



