LİGEredivisie
BU SEZON2G · 6A
Gol20.08 / 90
Asist60.25 / 90
Şut190.78 / 90
Kilit pas441.81 / 90
Başarılı dripling180.74 / 90
Kazanılan ikili1074.41 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 1.81 %79
- Asist 0.25 %84
- Drible 0.74 %57
- Pas isabeti %78 %23
- Top kapma 1.89 %29
- İkili mücadele %47 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2185 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Cup2023/2024 · Greece
🏆
Super League 12018/2019 · Greece
🏆
Cup2018/2019 · Greece
🏆
Cup2017/2018 · Greece
🥈
Super League 12024/2025 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12019/2020 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12017/2018 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
34
2.185
2
6
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas44
Drible18%44 başarı
İkili kazanılan107%47
Müdahale37
Faul1633 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11286 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2024/25
2
10
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
2022/23
8
37
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan4%57
2021/22
34
2.199
8
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%66 isabet
Kilit pas26
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan122%47
Müdahale26
Faul1253 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11268 yedek
G+A / 900.41
Kart2
2020/21
21
370
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan29%56
Müdahale9
Faul512 kazanılan
İlk 11219 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 113049 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%55
- 4-3-318%24
- 4-1-4-16%8
- 3-4-2-13%4
- 5-3-23%4
- 5-4-13%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | UtrechtA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | PEC ZwolleH | 3-2 | 82 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | FeyenoordH | 1-2 | 70 | 1 | – | 6.7 | |
| 25.04.2026 | HeerenveenA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.04.2026 | NAC BredaH | 1-1 | 68 | 2 | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | AZ AlkmaarA | 2-0 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | TwenteH | 1-2 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.03.2026 | FC VolendamA | 1-2 | 74 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 08.03.2026 | TelstarH | 1-4 | 84 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | NEC NijmegenA | 2-3 | 72 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 20.02.2026 | ExcelsiorH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | AjaxA | 4-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Sparta RotterdamH | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | HeraclesA | 2-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | GroningenA | 1-2 | 3↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | PSV EindhovenH | 1-2 | 45 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.01.2026 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | 94 | – | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | AZ AlkmaarH | 4-3 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | PEC ZwolleA | 1-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | AjaxH | 1-3 | 19↑ | 2 | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | HeraclesH | 1-1 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | HeerenveenH | 2-0 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 31.10.2025 | PSV EindhovenA | 5-2 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | GroningenH | 1-2 | 66 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | ExcelsiorA | 1-0 | 95 | 2 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | FC VolendamH | 1-0 | 90 | 1 | – | 8.5 | |
| 26.09.2025 | TwenteA | 3-2 | 61 | – | 6.0 | ||
| 20.09.2025 | UtrechtH | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2025 | FeyenoordA | 2-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | TelstarA | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.5 | |
| 31.08.2025 | NEC NijmegenH | 3-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | NAC BredaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.08.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 90 | 2 | 8.5 | ||
| 29.08.2024 | LensH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2024 | LensA | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 08.10.2023 | Bayer LeverkusenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2023 | Werder BremenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | Borussia DortmundA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2023 | Bayern MunichH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2023 | Werder BremenA | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2023 | Hertha BerlinH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2023 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2023 | SC FreiburgH | 0-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 15.04.2023 | FSV Mainz 05H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | Borussia MonchengladbachH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2023 | Union BerlinA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2022 | FeyenoordA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 11.05.2022 | GroningenH | 3-0 | 84 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 07.05.2022 | Fortuna SittardH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.04.2022 | HeraclesA | 1-1 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 22.04.2022 | Sparta RotterdamH | 2-0 | 89 | 2 | 7.5 | ||
| 09.04.2022 | NEC NijmegenA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.04.2022 | PSV EindhovenH | 3-3 | 88 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.03.2022 | PEC ZwolleH | 1-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 13.03.2022 | AZ AlkmaarA | 0-1 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2022 | CambuurH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 25.02.2022 | WaalwijkA | 1-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.02.2022 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 70 | 2 | 6.3 |
ŞUT25
GOL2
xG2.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%56
- Açık oyun5%20
- Korner3%12
- Duran top2%8
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%76
- Sol ayak4%16
- Kafa2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 5 %20
- 16-30' 4 %16
- 31-45' 7 %28
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 3 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01
1.FC Köln
→
Panathinaikos
free transfer
1.FC Köln
→
Panathinaikos
free transfer
2017-07-01
Atromitos
→
PAOK
€1.20m
Atromitos
→
PAOK
€1.20m
2014-08-19
Atromitos U20
→
Atromitos
-
Atromitos U20
→
Atromitos
-
2012-07-01
Niki Volou U20
→
Atromitos U20
free transfer
Niki Volou U20
→
Atromitos U20
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
22 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2185 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.3Eredivisie 2025
PERFORMANS62.02185 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
82.8
Box-to-box orta saha
79.0
Numara 10
77.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%86
Dakika
%87
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%90
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.81
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
62
76
82
Asist / 90
0.25
0.28
89
Ortalama rating
6.79
7.2
94
Müdahale / 90
1.52
1.8
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolás LodeiroHouston Dynamo · 36
%95
1gol
1asist
49scout
Major League Soccer
Michael AmeyawRaków Częstochowa · 25
%91
0gol
2asist
62scout
UEFA Europa Conference League
Yari VerschaerenAnderlecht · 24
%88
1gol
2asist
65scout
Jupiler Pro League
Lucas RodríguezClub Queretaro · 28
%81
2gol
5asist
61scout
Liga MX
Aaron MolinasDefensa Y Justicia · 25
%76
2gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Pablo TorreMallorca · 22
%74
3gol
4asist
72scout
La Liga
Carles AleñáAlaves · 27
%61
0gol
4asist
64scout
La Liga
Pavel BuchaFC Cincinnati · 27
%60
3gol
3asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





