Jeremy Nosakhare Agbonifo
Sweden · Attacker

Jeremy Nosakhare Agbonifo

YAŞ20
BOY180
KİLO78
KULÜPBK Hacken
LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 1A
Gol10.38 / 90
Asist10.38 / 90
Şut41.51 / 90
Kilit pas83.01 / 90
Başarılı dripling41.51 / 90
Kazanılan ikili124.52 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.380.40
Asist 0.380.00
Şut 1.512.39
Kilit pas 3.010.40
Başarılı dripling 1.512.39
Kazanılan ikili 4.528.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Júniores U192022/2023 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2024 6 2025 1 2026 2
GolAsist
2026/27 10 239 1 1 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 10 239 1 1 6.50
Şut4%50 isabet
Kilit pas8
Drible4%22 başarı
İkili kazanılan12%31
Müdahale4
Faul52 kazanılan
İlk 1128 yedek
G+A / 900.75
Kart3
2025/26 7 226 1 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Basel 1893 7 226 1 0 6.68
Şut6%83 isabet
Kilit pas1
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan22%44
Müdahale8
Faul96 kazanılan
İlk 1125 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2024/25 28 1.471 4 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 15 1.069 2 2 6.85
Ligue 1Lens 11 299 1 0 6.62
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken 2 103 1 0 6.60
Şut21%62 isabet
Kilit pas12
Drible29%39 başarı
İkili kazanılan83%38
Müdahale27
Faul3322 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111513 yedek
G+A / 900.37
Kart2
TOPLAM GOL9
İLK 111923 yedek girdi
KART4
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %33
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 3 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 17 4-2-3-1 — 12 3-4-3 — 3 3-4-2-1 — 2 4-1-4-1 — 2 5-3-2 — 2 38 maç
  • 4-3-317%45
  • 4-2-3-112%32
  • 3-4-33%8
  • 3-4-2-12%5
  • 4-1-4-12%5
  • 5-3-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 Hammarby FFH 3-2 14 6.3
25.05.2026 IF ElfsborgA 1-1 20 1 6.3
17.05.2026 Mjallby AIFA 0-1 29 1 6.9
10.05.2026 Malmo FFH 3-2 13 6.5
02.05.2026 Degerfors IFA 1-1 22 1 6.9
27.04.2026 SiriusH 2-2
22.04.2026 Vasteras SK FKA 3-3 63 1 1 6.6
19.04.2026 GaisH 2-1 59 1 6.3
11.04.2026 IFK GoteborgA 0-2
06.04.2026 IF BrommapojkarnaH 2-2 19 6.2
29.01.2026 PlzenH 0-1 23 2 6.6
22.01.2026 Red Bull SalzburgA 3-1 80 1 2 7.3
27.11.2025 GenkA 2-1 30 1 6.3
06.11.2025 FCSBH 3-1
23.10.2025 LyonA 2-0
02.10.2025 VfB StuttgartH 2-0 61 1 6.2
24.09.2025 SC FreiburgA 2-1 32 7.0
04.05.2025 LyonA 1-2
27.04.2025 AuxerreH 0-4 45 6.6
20.04.2025 Stade Brestois 29A 1-3 54 2 7.0
11.04.2025 ReimsH 0-2
30.03.2025 LilleA 1-0 10 1 6.2
15.03.2025 RennesH 1-0 45 6.5
08.03.2025 MarseilleA 0-1
23.02.2025 NantesA 3-1 45 6.2
16.02.2025 StrasbourgH 0-2 25 6.9
08.02.2025 NiceA 2-0 45 1 6.6
31.01.2025 MontpellierA 0-2 30 1 2 7.0
10.11.2024 Kalmar FFA 1-0 90 1 6.0
03.11.2024 GaisH 1-2 90 2 6.3
27.10.2024 HalmstadH 0-1 80 1 7.2
19.10.2024 IF ElfsborgA 1-3 90 1 2 7.2
06.10.2024 AIK StockholmA 0-2 84 1 6.5
29.09.2024 SiriusH 2-0 87 2 7.7
22.09.2024 Malmo FFA 4-0 68 1 6.5
19.09.2024 Djurgardens IFH 1-2 81 6.3
15.09.2024 IFK GoteborgH 3-3 90 1 7.2
01.09.2024 IFK NorrkopingA 3-3 90 1 6.7
29.08.2024 1. FC HeidenheimA 3-2 90 1 2 6.9
25.08.2024 IFK VarnamoH 1-1 90 1 2 7.3
22.08.2024 1. FC HeidenheimH 1-2 13 6.3
18.08.2024 IF BrommapojkarnaA 1-3 71 1 7.5
28.07.2024 Vasteras SK FKH 4-0
20.07.2024 IFK VarnamoA 2-2 58 6.7
14.07.2024 IF ElfsborgH 3-5
ŞUT9
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 53' · xG 0.0 19' · xG 0.0 12' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 86' · xG 0.0 81' · xG 0.0 84' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 4 (%44) Asist sonrası — 3 (%33) Açık oyun — 2 (%22) 9 şut
  • Kontra atak4%44
  • Asist sonrası3%33
  • Açık oyun2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 6 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 45 maç
BK Hacken 27maç 2024–2026
FC Basel 1893 7maç 2025
Lens 11maç 2024
Porto U19 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-20 Lens Jagiellonia
2026-06-30 BK Häcken RC Lens Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 BK Hacken Lens
2025-01-29 Häcken Lens Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
2024-02-28 FC Porto U19 Häcken ?
2022-07-01 FC Porto U17 FC Porto U19 -
2021-07-01 BK Häcken U17 FC Porto U17 ?
2021-01-01 BK Häcken Jgd. BK Häcken U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Jagiellonia Bialystok %50 2026-07-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 239 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Allsvenskan 2026
PERFORMANS74.2239 dk
KARARİzlemeye değer64/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+6.4
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 65.6
Çizgi kanadı 60.7
Baskıcı forvet 58.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %89
Dakika %35
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %91
Dakika %36
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 74.2 76 98
Asist / 90 0.38 0.32 100
Ortalama rating 6.5 7.2 90
Kilit pas / 90 3.01 1.6 100
Gol / 90 0.38 0.38 100
Pas hacmi / 90 25.98 34 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam