Amine Khammas
Morocco · Defender

Amine Khammas

YAŞ26
BOY172
DOĞUM YERİRumst
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas21.00 / 90
Başarılı dripling21.00 / 90
Kazanılan ikili94.50 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kilit pas 1.001.82
Başarılı dripling 1.000.20
Kazanılan ikili 4.504.46
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 1. DivisionNone · Cyprus
🏆 Super CupNone · Cyprus
🏆 Super Cup2022 · Cyprus
🏆 1. Division2021/2022 · Cyprus
🥈 CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Play-offs 1/2None · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Play-offs 1/22021 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2017/2018 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2022 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 7 180 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 7 180 0 0 6.90
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan9%64
Müdahale6
Faul11 kazanılan
İlk 1125 yedek
Kart1
2024/25 10 888 0 0 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 10 888 0 0 7.25
Şut3%33 isabet
Kilit pas18
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan44%63
Müdahale17
Faul612 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1110
2022/23 6 427 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueApollon Limassol 6 427 0 0 6.83
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan18%56
Müdahale10
Faul17 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
2020/21 5 421 0 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueWaasland-beveren 5 421 0 1 6.84
Kilit pas5
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan21%50
Müdahale9
Faul22 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.21
TOPLAM GOL1
İLK 11169 yedek girdi
KART2
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 8 4-3-3 — 7 4-4-1-1 — 3 3-4-3 — 1 4-1-4-1 — 1 4-3-1-2 — 1 21 maç
  • 4-2-3-18%38
  • 4-3-37%33
  • 4-4-1-13%14
  • 3-4-31%5
  • 4-1-4-11%5
  • 4-3-1-21%5
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.12.2025 Raków CzęstochowaH 0-1 90 6.9
27.11.2025 Dynamo KyivH 2-0
06.11.2025 LausanneA 1-1 90 6.9
23.10.2025 DritaA 1-1
02.10.2025 FSV Mainz 05H 0-1
28.08.2025 Wolfsberger ACH 1-0
21.08.2025 Wolfsberger ACA 2-1
20.02.2025 PafosA 2-1 90 7.3
13.02.2025 PafosH 1-1 90 7.3
19.12.2024 Borac Banja LukaA 0-0 90 7.2
12.12.2024 Rapid ViennaH 3-1 90 7.3
28.11.2024 Legia WarszawaH 0-3 90 6.9
07.11.2024 GentA 1-0 85 6.9
24.10.2024 Heart Of MidlothianA 2-0 83 6.9
03.10.2024 Vikingur ReykjavikH 4-0 90 7.5
14.08.2024 Fehérvár FCA 0-2 90 1 7.9
08.08.2024 Fehérvár FCH 1-0 90 2 7.3
03.11.2022 FC VaduzH 1-0 90 1 7.2
27.10.2022 Dnipro-1A 1-0 22 2 6.6
13.10.2022 AZ AlkmaarH 1-0 90 7.2
06.10.2022 AZ AlkmaarA 3-2 90 5.9
15.09.2022 Dnipro-1H 1-3 45 1 6.9
08.09.2022 FC VaduzA 0-0 90 7.2
18.04.2021 OH LeuvenA 1-2 90 7.3
11.04.2021 KortrijkH 3-4 71 6.5
06.04.2021 St. TruidenH 2-4 80 6.2
03.04.2021 OostendeA 0-2 90 1 7.5
06.03.2021 Beerschot WilrijkH 1-2 90 6.7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 28 maç
Omonia Nicosia 17maç 2024–2025
Apollon Limassol 6maç 2022
Waasland-beveren 5maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31 Apollon Limassol Omonia Nicosia
2021-07-01 Waasland-beveren Apollon Limassol
2020-08-27 Genk Waasland-beveren
2018-08-28 Genk Den Bosch
SCOUT RAPORUAggregated only · 180 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.8UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS69.0180 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %80
Dakika %50
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %85
Dakika %41
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam