Spain · Defender
Iza Carcelén
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 3A
Asist30.11 / 90
Şut60.23 / 90
Kilit pas200.76 / 90
Başarılı dripling260.99 / 90
Kazanılan ikili1636.21 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 2.93 %94
- Pas arası 1.26 %66
- Blok 0.46 %51
- İkili mücadele %62 %87
- Pas isabeti %80 %29
- Faul (az iyi) 0.84 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2363 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda División2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
31
2.363
0
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas20
Drible26%54 başarı
İkili kazanılan163%62
Müdahale77
Faul2235 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11283 yedek
G+A / 900.11
Kart6
Kaptan11maçta
2023/24
38
2.625
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas18
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan130%57
Müdahale51
Faul1644 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11299 yedek
Kart2
Kaptan18maçta
2022/23
29
2.204
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas16
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan130%59
Müdahale69
Faul1627 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11254 yedek
G+A / 900.04
Kart43
2021/22
29
1.555
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas9
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan95%50
Müdahale44
Faul2425 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111712 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2020/21
32
2.585
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas13
Drible34%85 başarı
İkili kazanılan181%64
Müdahale68
Faul1751 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.03
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 118326 yedek girdi
KART14
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-281%76
- 4-2-3-110%9
- 4-1-4-19%8
- 4-4-1-13%3
- 4-5-12%2
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Las PalmasH | 1-2 | 33 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | CordobaH | 1-3 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 31.03.2026 | ValladolidA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2026 | AD Ceuta FCAC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | MalagaH | 0-3 | 76 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | MirandesA | 0-2 | 79 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | ZaragozaH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.03.2026 | EibarA | 3-1 | 62 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2026 | Real Sociedad IIH | 0-2 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | BurgosAC | 1-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | AlmeriaHC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | HuescaAC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.01.2026 | Granada CFHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 18.01.2026 | AlbaceteAC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.01.2026 | Sporting GijonHC | 3-2 | 87 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | CastellónHC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | ZaragozaAC | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Racing SantanderHC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | CordobaAC | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 23.11.2025 | Cultural LeonesaH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | Granada CFA | 0-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | BurgosH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.10.2025 | HuescaH | 1-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 05.10.2025 | Las PalmasA | 1-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | AD Ceuta FCH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | MalagaA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.09.2025 | EibarH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.09.2025 | Real Sociedad IIA | 3-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 31.08.2025 | AlbaceteH | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | LeganesA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | MirandesH | 1-0 | 90 | 1 | – | 8.9 | |
| 25.05.2024 | AlmeriaA | 6-1 | 3↑ | 1 | – | ||
| 19.05.2024 | Las PalmasH | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 15.05.2024 | SevillaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | GetafeH | 1-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2024 | Real MadridA | 3-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | MallorcaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | GironaA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2024 | BarcelonaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2024 | Granada CFH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2024 | Real SociedadA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.03.2024 | Atletico MadridH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2024 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Celta VigoH | 2-2 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 17.02.2024 | OsasunaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2024 | Real BetisH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | VillarrealAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | Athletic ClubHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2024 | AlavesA | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | ValenciaHC | 1-4 | 65 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2024 | Granada CFAC | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2023 | Real SociedadHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.12.2023 | Las PalmasAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2023 | OsasunaHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.12.2023 | Celta VigoAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2023 | MallorcaAC | 1-1 | 54 | – | 6.2 | ||
| 26.11.2023 | Real MadridH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2023 | GetafeAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | SevillaHC | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.10.2023 | ValenciaAC | 2-0 | 90 | – | 6.5 |
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%38
- Duran top2%25
- Korner1%12
- Asist sonrası1%12
- Penaltı1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%75
- Kafa1%12
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 4 %50
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ15
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
R. Majadahonda
→
Cádiz CF
free transfer
R. Majadahonda
→
Cádiz CF
free transfer
2018-07-21
CyD Leonesa
→
R. Majadahonda
€70k
CyD Leonesa
→
R. Majadahonda
€70k
2017-07-09
Real Zaragoza
→
CyD Leonesa
?
Real Zaragoza
→
CyD Leonesa
?
2015-07-06
Betis B
→
Real Zaragoza
free transfer
Betis B
→
Real Zaragoza
free transfer
2012-07-01
Betis U19
→
Betis B
-
Betis U19
→
Betis B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
5 maç
08.2022
SakatlıkKadroda yok
8 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
La Liga2022 · Cadiz
3kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2363 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.0Segunda División 2025
PERFORMANS74.42363 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
92.2
Agresif stoper
89.3
Ayağı iyi stoper
85.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%96
Dakika
%73
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%93
Dakika
%91
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
74.4
74
100
Müdahale / 90
2.93
3
98
Pas hacmi / 90
42.54
42
100
İkili mücadele kazanma
61.51
58
100
Pas arası / 90
1.26
1.9
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yannick LeliendalFC Volendam · 23
%95
1gol
1asist
77scout
Eredivisie
Naoufel El HannachMontpellier · 19
%87
0gol
1asist
85scout
€1.00M
Ligue 2
Noussair MazraouiMorocco · 28
%82
0gol
1asist
58scout
Africa Cup of Nations
Tomás Ariel SilvaPlatense · 22
%80
0gol
0asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Carlos ClercValladolid · 33
%74
0gol
1asist
62scout
Segunda División
Paulo VictorSanta Clara · 24
%70
1gol
0asist
71scout
Primeira Liga
Adam LundqvistBK Hacken · 31
%67
0gol
2asist
66scout
Allsvenskan
Cody DramehHull City · 24
%60
0gol
1asist
69scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


