LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.08 / 90
Şut50.42 / 90
Kilit pas110.92 / 90
Başarılı dripling131.09 / 90
Kazanılan ikili756.28 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 2.93 %97
- Pas arası 1.34 %75
- Blok 0.25 %33
- İkili mücadele %59 %66
- Pas isabeti %81 %35
- Faul (az iyi) 1.00 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1075 dakika oynadı.
2025/26
32
1.075
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas11
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan75%59
Müdahale35
Faul1211 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111121 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
4
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL0
İLK 1116 yedek girdi
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-34%67
- 4-2-3-12%33
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | RED Star FC 93A | 1-1 | 18↑ | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | Clermont FootH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | GrenobleH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | AnnecyA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Estac TroyesH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | PAUA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | LavalH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | NancyA | 0-3 | 79 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.02.2026 | ReimsH | 0-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | RodezA | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Saint EtienneA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | GuingampH | 3-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 23.01.2026 | BastiaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | BoulogneA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2026 | DunkerqueH | 1-3 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | GrenobleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | PAUH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.11.2025 | ReimsA | 2-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | AnnecyH | 1-0 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 31.10.2025 | RodezH | 2-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2025 | Clermont FootA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | NancyH | 4-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | DunkerqueA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Saint EtienneH | 0-2 | 76 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | LavalA | 0-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | BoulogneH | 1-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | BastiaH | 2-0 | 81 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2025 | GuingampA | 1-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | AmiensH | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Estac TroyesA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | Le MansA | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | RED Star FC 93H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | ArsenalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2024 | RennesH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | ReimsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | Stade Brestois 29H | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%83
- Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%83
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
2021-07-01
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
PSG Youth
→
Paris SG U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1075 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU84.6Ligue 2 2025
PERFORMANS74.31075 dk
KARARİzlemeye değer76/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
86.0
Agresif stoper
83.0
Ayağı iyi stoper
82.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%95
Dakika
%44
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%93
Dakika
%73
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
83.3
80
100
Performans skoru
74.3
74
100
Müdahale / 90
2.93
3
98
Pas hacmi / 90
51.4
42
100
İkili mücadele kazanma
59.06
58
100
Pas arası / 90
1.34
1.9
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yannick LeliendalFC Volendam · 23
%95
1gol
1asist
77scout
Eredivisie
Iza CarcelénCadiz · 32
%89
0gol
3asist
72scout
€500K
Segunda División
Carlos ClercValladolid · 33
%76
0gol
1asist
62scout
Segunda División
Adam LundqvistBK Hacken · 31
%72
0gol
2asist
66scout
Allsvenskan
Tomás Ariel SilvaPlatense · 22
%67
0gol
0asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Jan GyamerahSV Elversberg · 30
%67
1gol
3asist
70scout
€500K
2. Bundesliga
Noussair MazraouiMorocco · 28
%65
0gol
1asist
58scout
Africa Cup of Nations
Arjan MalićSturm Graz · 20
%60
1gol
0asist
78scout
€1.80M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
