LİGEredivisie
BU SEZON1G · 1A
Gol10.03 / 90
Asist10.03 / 90
Şut150.50 / 90
Kilit pas230.76 / 90
Başarılı dripling311.02 / 90
Kazanılan ikili1926.34 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 92 defanslar
- Müdahale 2.81 %92
- Pas arası 1.35 %79
- Blok 0.40 %31
- İkili mücadele %59 %73
- Pas isabeti %82 %25
- Faul (az iyi) 0.63 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2725 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2024/2025 · Netherlands
2025/26
32
2.725
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas23
Drible31%62 başarı
İkili kazanılan192%59
Müdahale85
Faul1954 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2023/24
12
503
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan32%63
Müdahale14
Faul47 kazanılan
İlk 1166 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11311 yedek girdi
KART4
FORMA32
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%62
- 4-3-310%31
- 4-1-4-11%3
- 4-4-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | TelstarH | 1-2 | 95 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | ExcelsiorA | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | HeerenveenH | 0-2 | 87 | – | 6.5 | ||
| 10.04.2026 | TwenteA | 2-1 | 83 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | FeyenoordH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.03.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Fortuna SittardH | 1-2 | 86 | 2 | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | NEC NijmegenA | 3-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | GroningenH | 3-2 | 86 | 1 | 7.6 | ||
| 21.02.2026 | NAC BredaA | 1-0 | 87 | – | 7.5 | ||
| 13.02.2026 | PSV EindhovenH | 2-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | GO Ahead EaglesH | 1-1 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | AjaxA | 2-0 | 77 | 1 | 5.9 | ||
| 18.01.2026 | UtrechtH | 2-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2025 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | GroningenA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 07.12.2025 | NEC NijmegenH | 2-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | PSV EindhovenA | 3-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | NAC BredaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.9 | |
| 01.11.2025 | FeyenoordA | 3-1 | 57 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | HeraclesH | 3-0 | 76 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 18.10.2025 | UtrechtA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | PEC ZwolleH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | ExcelsiorH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | GO Ahead EaglesA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | AjaxH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | TelstarA | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.08.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 97 | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | HeerenveenA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | VitesseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2023 | WaalwijkH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2023 | GO Ahead EaglesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | AZ AlkmaarH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 12.11.2023 | ExcelsiorH | 2-2 | 45 | – | 7.0 | ||
| 05.11.2023 | TwenteH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.10.2023 | Fortuna SittardA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.10.2023 | AjaxH | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2023 | FC VolendamA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2023 | Almere City FCH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | HeraclesA | 1-3 | –↑ | – | – |
ŞUT29
GOL3
xG0.8
xG FARKI+2.2over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%52
- Duran top4%14
- Korner4%14
- Açık oyun3%10
- shootout1%3
- Serbest vuruş1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%83
- Sağ ayak5%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 6 %21
- 61-75' 9 %32
- 76-90+' 7 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 44 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-11
Utrecht U21
→
FC Volendam
free transfer
Utrecht U21
→
FC Volendam
free transfer
2022-07-01
VVV-Venlo
→
Utrecht U21
free transfer
VVV-Venlo
→
Utrecht U21
free transfer
2022-06-30
TOP Oss
→
VVV-Venlo
End of loan
TOP Oss
→
VVV-Venlo
End of loan
2022-01-26
VVV-Venlo
→
TOP Oss
loan transfer
VVV-Venlo
→
TOP Oss
loan transfer
2021-07-16
KRC Genk U21
→
VVV-Venlo
free transfer
KRC Genk U21
→
VVV-Venlo
free transfer
2019-07-01
KRC Genk U18
→
KRC Genk U21
-
KRC Genk U18
→
KRC Genk U21
-
2018-07-01
KRC Genk U17
→
KRC Genk U18
-
KRC Genk U17
→
KRC Genk U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2725 dk
Öne çıkıyor: Agresif savunma profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.9Eredivisie 2025
PERFORMANS72.32725 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
89.8
Agresif stoper
87.4
Klasik stoper
83.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%92
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%90
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
72.3
74
98
Müdahale / 90
2.81
3
94
Pas hacmi / 90
38.74
42
92
İkili mücadele kazanma
59.26
58
100
Pas arası / 90
1.35
1.9
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomás Ariel SilvaPlatense · 22
%95
0gol
0asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Iza CarcelénCadiz · 32
%91
0gol
3asist
72scout
€500K
Segunda División
Naoufel El HannachMontpellier · 19
%88
0gol
1asist
85scout
€1.00M
Ligue 2
Paulo VictorSanta Clara · 24
%72
1gol
0asist
71scout
Primeira Liga
Carlos ClercValladolid · 33
%71
0gol
1asist
62scout
Segunda División
Oumar SoletUdinese · 25
%62
3gol
1asist
72scout
€20.00M
Serie A
Theo BergvallDjurgardens IF · 21
%61
0gol
2asist
79scout
Allsvenskan
Román GómezEstudiantes L.P. · 21
%60
1gol
0asist
77scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
