LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili55.06 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
5.063.17
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Canadian Championship2024 · Canada · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
5
89
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%62
Müdahale4
İlk 1114 yedek
2025/26
7
482
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan17%52
Müdahale10
Faul43 kazanılan
İlk 1161 yedek
2024/25
24
2.069
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan74%54
Müdahale34
Faul1710 kazanılan
İlk 11231 yedek
Kart51
TOPLAM GOL1
İLK 11293 yedek girdi
KART6
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-115%48
- 3-5-27%23
- 4-2-3-13%10
- 3-4-32%6
- 4-1-4-12%6
- 4-3-32%6
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | New York City FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | Inter MiamiA | 1-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | CharlotteA | 3-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | Inter MiamiH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | New England RevolutionH | 0-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | New York City FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Inter MiamiA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.03.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | Chicago FireH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | FC CincinnatiA | 2-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Inter MiamiH | 0-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | AustinH | 2-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | DC UnitedH | 1-3 | 84 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2024 | CF MontrealA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.07.2024 | Inter MiamiA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.07.2024 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 51↑ | – | 6.6 | ||
| 06.07.2024 | Columbus CrewA | 4-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 03.07.2024 | Orlando City SCH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.06.2024 | Atlanta United FCA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.06.2024 | New York Red BullsA | 3-0 | 93 | – | 6.5 | ||
| 19.06.2024 | Nashville SCH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.06.2024 | DC UnitedA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.05.2024 | Philadelphia UnionA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.05.2024 | FC CincinnatiH | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.05.2024 | CF MontrealH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | Nashville SCA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2024 | New York City FCH | 2-3 | 99 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | FC DallasH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2024 | Orlando City SCA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.04.2024 | New England RevolutionH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2024 | CharlotteA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2024 | Vancouver WhitecapsA | 4-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 09.03.2024 | CharlotteH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | New England RevolutionA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2022 | BlackpoolA | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 37 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-23
Sheff Utd U21
→
Toronto
free transfer
Sheff Utd U21
→
Toronto
free transfer
2023-06-30
Beerschot VA
→
Sheff Utd U21
End of loan
Beerschot VA
→
Sheff Utd U21
End of loan
2023-01-31
Sheff Utd U21
→
Beerschot VA
loan transfer
Sheff Utd U21
→
Beerschot VA
loan transfer
2022-01-03
Bradford PA
→
Sheffield U23
End of loan
Bradford PA
→
Sheffield U23
End of loan
2021-10-22
Sheffield U23
→
Bradford PA
loan transfer
Sheffield U23
→
Bradford PA
loan transfer
2020-07-01
Sheff Utd U18
→
Sheffield U23
-
Sheff Utd U18
→
Sheffield U23
-
2018-07-04
Évreux FC U17
→
Sheff Utd U18
free transfer
Évreux FC U17
→
Sheff Utd U18
free transfer
2017-07-01
Évreux Jugend
→
Évreux FC U17
-
Évreux Jugend
→
Évreux FC U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 77 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS73.277 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
56.2
Defansif bek
54.4
Agresif stoper
53.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%89
Dakika
%16
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%90
Dakika
%17
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
67.79
62
100
Performans skoru
73.2
76
96
İkili mücadele kazanma
62.5
64
98
Müdahale / 90
4.68
2.2
100
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Pas arası / 90
1.17
1.8
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Damián FernándezDefensa Y Justicia · 24
%95
0gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Jonathan GoitiaDeportivo Riestra · 31
%75
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Ezequiel CannavoRacing Club · 23
%72
0gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Gastón Alan HernándezSan Lorenzo · 27
%67
0gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Oskar ÅgrenGais · 27
%64
0gol
0asist
68scout
Allsvenskan
Hampus SkoglundHammarby FF · 21
%63
0gol
1asist
80scout
Allsvenskan
Hakon SjatilValerenga · 23
%61
0gol
0asist
63scout
Eliteserien
Yannick BrightInter Miami · 24
%60
0gol
0asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
