LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.08 / 90
Şut110.90 / 90
Kilit pas20.16 / 90
Başarılı dripling20.16 / 90
Kazanılan ikili645.22 / 90
Rating6.43
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 150 orta sahalar
- Kilit pas 0.16 %2
- Asist 0.08 %58
- Drible 0.16 %5
- Pas isabeti %57 %1
- Top kapma 3.75 %79
- İkili mücadele %50 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1104 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.104
0
1
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan64%50
Müdahale34
Faul3017 kazanılan
İlk 11138 yedek
G+A / 900.08
Kart71
2025/26
32
2.349
2
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas12
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan106%50
Müdahale58
Faul3818 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11239 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2024/25
26
1.577
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas10
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan78%46
Müdahale49
Faul3313 kazanılan
İlk 111610 yedek
Kart7
TOPLAM GOL2
İLK 114124 yedek girdi
KART14
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-234%56
- 4-4-213%21
- 5-4-110%16
- 3-4-32%3
- 3-4-1-21%2
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 88 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 81 | 0 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | Boca JuniorsH | 3-0 | 28 | 1 | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | Union Santa FeA | 2-0 | 3↑ | – | 3.0 | ||
| 25.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Gimnasia M.H | 0-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | PlatenseH | 0-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | HuracanH | 0-0 | 95 | 1 | 7.5 | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | 78 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | 97 | 1 | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 56 | – | 6.7 | ||
| 24.11.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 120 | 4 | 7.9 | ||
| 15.11.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 10.11.2025 | IndependienteH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.10.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 53 | 2 | 6.3 | ||
| 20.10.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.10.2025 | PlatenseA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2025 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | River PlateA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 12.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 25↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 31.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 45↑ | 1 | 1 | 8.0 | |
| 25.08.2025 | Sarmiento JuninH | 3-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.08.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 57↑ | – | 6.5 | ||
| 28.07.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.07.2025 | San Martin S.J.A | 3-2 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 14.07.2025 | LanusH | 1-0 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | HuracanA | 3-2 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | Godoy CruzH | 3-0 | 99 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | IndependienteA | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | San LorenzoH | 0-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 07.04.2025 | PlatenseH | 1-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | River PlateH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 100 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.02.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 89 | 1 | 5.9 | ||
| 12.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 45↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 05.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-3 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 17.12.2024 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 06.12.2024 | Barracas CentralH | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | Instituto CordobaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.11.2024 | BanfieldH | 1-1 | 35↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.11.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 97 | 1 | 6.5 | ||
| 11.11.2024 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2024 | PlatenseA | 0-0 | 70 | – | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga Profesional Argentina2026 · Deportivo Riestra
1kırmızı · 16 maç
🟨
Liga Profesional Argentina2024 · Deportivo Riestra
12sarı · 39 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 800 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS63.1800 dk
KARARVeri yetersiz45/100
FORM TRENDİYükselişte+13.1
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
61.9
Defansif bek
60.4
Klasik stoper
53.2
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 66/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%68
Dakika
%59
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%65
Dakika
%66
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.26
3
100
Ortalama rating
6.4
7.1
90
Performans skoru
63.1
74
85
Dakika güvenliği
46.7
78
60
İkili mücadele kazanma
50.51
62
82
Pas arası / 90
1.01
2.2
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +13.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ezequiel CannavoRacing Club · 23
%95
0gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Felipe AndradeHouston Dynamo · 23
%77
1gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Sebastian OhlssonDegerfors IF · 32
%70
1gol
0asist
52scout
Allsvenskan
César IbáñezHuracan · 26
%68
0gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Felipe Peña BiaforeLanus · 24
%62
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Nicolás DemartiniBarracas Central · 26
%61
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Brayan VeraCF Montreal · 26
%60
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Iván VillalbaIndepend. Rivadavia · 30
%60
0gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum