Brazil · Defender
Nicolas David Andrade
LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.63 / 90
Kilit pas40.23 / 90
Başarılı dripling40.23 / 90
Kazanılan ikili704.03 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 2.07 %84
- Pas arası 1.21 %57
- Blok 0.46 %47
- İkili mücadele %51 %25
- Pas isabeti %89 %66
- Faul (az iyi) 1.38 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1563 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Carioca Série ANone · Brazil
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆
CONMEBOL Recopa2024 · South America
🏆
Carioca Série A2023 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2023 · South America
🏆
Carioca Série A2022 · Brazil
🥈
Carioca Série ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2023 · World · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2021 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.563
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan70%51
Müdahale36
Faul247 kazanılan
İlk 11171 yedek
G+A / 900.06
Kart8
2025/26
23
1.745
4
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas10
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan113%55
Müdahale45
Faul3221 kazanılan
İlk 11194 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2024/25
20
166
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%65
Müdahale5
Faul32 kazanılan
2023/24
22
198
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan6%50
Müdahale3
Faul2
İlk 11121 yedek
TOPLAM GOL5
İLK 112529 yedek girdi
KART6
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%73
- 4-4-26%12
- 4-3-34%8
- 4-1-4-12%4
- 3-4-2-11%2
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CharlotteA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-0 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | St. Louis CityA | 2-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 08.08.2026 | New England RevolutionA | 0-2 | 96 | 1 | 7.0 | ||
| 02.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | AustinH | 3-0 | 91 | – | 6.3 | ||
| 23.07.2026 | DC UnitedH | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.05.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | Colorado RapidsH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | AustinA | 2-0 | 82 | – | 6.5 | ||
| 23.04.2026 | San DiegoH | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Orlando City SCA | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | Colorado RapidsA | 6-2 | 90 | – | 4.7 | ||
| 05.04.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | FC DallasA | 4-3 | 97 | – | 5.2 | ||
| 15.03.2026 | Portland TimbersH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.10.2025 | Sporting Kansas CityA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | San DiegoH | 2-4 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.09.2025 | Nashville SCA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Colorado RapidsA | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 07.09.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | St. Louis CityA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | San Jose EarthquakesH | 1-2 | 100 | – | 7.2 | ||
| 18.08.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | AustinA | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | Philadelphia UnionH | 1-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 17.07.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-3 | 59 | – | 6.0 | ||
| 13.07.2025 | Real Salt LakeA | 1-0 | 70 | 3 | 7.2 | ||
| 06.07.2025 | San DiegoA | 3-4 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 29.06.2025 | St. Louis CityH | 1-0 | 85 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 26.06.2025 | Minnesota United FCA | 3-1 | 28↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.06.2025 | CF MontrealH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.06.2025 | Sporting Kansas CityH | 1-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.05.2025 | New York City FCA | 0-3 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 3-3 | 78 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.05.2025 | FC DallasA | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Minnesota United FCH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 11.05.2025 | Seattle SoundersH | 1-3 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2024 | InternacionalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Atletico GoianienseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | BotafogoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Atletico-MGA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | CorinthiansH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | RB BragantinoA | 0-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | CuiabaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2024 | CriciumaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | Fortaleza ECA | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.07.2024 | InternacionalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2024 | GremioA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2024 | VitoriaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2024 | FlamengoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.06.2024 | CruzeiroA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2024 | Sao PauloA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | Atletico-MGH | 2-2 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | Vasco DA GamaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2024 | BahiaA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT14
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%50
- Asist sonrası4%29
- Açık oyun3%21
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%50
- Sağ ayak6%43
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %29
- 76-90+' 5 %36
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 83 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-26
Fluminense
→
Houston
loan transfer
Fluminense
→
Houston
loan transfer
2024-09-23
Fluminense
→
Fluminense U23
-
Fluminense
→
Fluminense U23
-
2023-07-19
Fluminense U20
→
Fluminense
-
Fluminense U20
→
Fluminense
-
2021-07-21
Fluminense U17
→
Fluminense U20
-
Fluminense U17
→
Fluminense U20
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2026 · Houston Dynamo
6sarı · 11 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 988 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.0Major League Soccer 2026
PERFORMANS67.1988 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİDüşüşte-8.1
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Defansif bek
74.1
Agresif stoper
73.6
Klasik stoper
69.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%74
Dakika
%78
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%78
Dakika
%78
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
67.1
74
91
Dakika güvenliği
71.7
80
90
Müdahale / 90
2.37
3
79
Pas hacmi / 90
31.24
42
74
İkili mücadele kazanma
51.06
58
88
Pas arası / 90
1.46
1.9
77
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -8.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alejandro MacielCentral Cordoba de Santiago · 28
%95
1gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Nicolás DemartiniBarracas Central · 26
%94
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Kye RowlesDC United · 27
%92
1gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Nathan MendesVitoria · 23
%85
0gol
1asist
70scout
Serie A
Japhet Sery LarsenPhiladelphia Union · 25
%78
1gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Mathías LabordaVancouver Whitecaps · 26
%65
3gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Brayan VeraCF Montreal · 26
%64
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Sebastian OhlssonDegerfors IF · 32
%60
1gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
