K. Rowles
Australia · Defender

K. Rowles

YAŞ27
BOY185
KİLO76
KULÜPDC United
DOĞUM YERİKiama
LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON2G · 0A
Gol20.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.43 / 90
Kilit pas50.31 / 90
Başarılı dripling10.06 / 90
Kazanılan ikili744.53 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
Müdahale — %69 (1.84) Pas arası — %91 (1.65) Blok — %95 (1.16) İkili mücadele — %36 (%54) Pas isabeti — %5 (%78) Faul (az iyi) — %83 (0.55) 63 ORT. % 69 91 95 36 5 83
  • Müdahale 1.84 %69
  • Pas arası 1.65 %91
  • Blok 1.16 %95
  • İkili mücadele %54 %36
  • Pas isabeti %78 %5
  • Faul (az iyi) 0.55 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1469 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Australia CupNone · Australia · 2nd Place
🥈 Australia Cup2021/2022 · Australia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 2 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 2
GolAsist
2026/27 16 1.469 2 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 16 1.469 2 0 6.92
Şut7%57 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan74%54
Müdahale30
Faul96 kazanılan
İlk 1116
G+A / 900.12
Kart1
2025/26 31 2.676 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 31 2.676 0 0 6.78
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan103%58
Müdahale48
Faul207 kazanılan
İlk 11292 yedek
Kart8
Kaptan8maçta
2024/25 6 450 0 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian 6 450 0 0 6.96
Şut4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan26%62
Müdahale6
Faul41 kazanılan
İlk 1151 yedek
2023/24 7 570 0 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Asian CupAustralia 5 390 0 0 6.83
UEFA Europa Conference LeagueHeart OF Midlothian 2 180 0 0 6.65
Şut1
İkili kazanılan22%51
Müdahale5
Faul51 kazanılan
İlk 1161 yedek
2022/23 3 270 0 0 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupAustralia 3 270 0 0 7.07
İkili kazanılan13%72
Müdahale7
Faul12 kazanılan
İlk 113
TOPLAM GOL1
İLK 11383 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 3-4-3 — 8 4-4-2 — 7 4-3-3 — 6 3-4-2-1 — 4 4-1-4-1 — 3 38 maç
  • 4-2-3-110%26
  • 3-4-38%21
  • 4-4-27%18
  • 4-3-36%16
  • 3-4-2-14%11
  • 4-1-4-13%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.08.2026 Nashville SCH 2-2 99 6.9
25.07.2026 Toronto FCH 2-1 80 1 1 7.9
23.05.2026 CF MontrealH 4-4 103 6.9
16.05.2026 St. Louis CityH 1-1 90 1 6.9
13.05.2026 Chicago FireH 1-3 90 5.9
10.05.2026 Nashville SCA 2-2 90 2 7.0
03.05.2026 New York City FCA 0-2 90 7.0
25.04.2026 Orlando City SCH 3-2 100 1 2 7.5
22.04.2026 New York Red BullsA 4-4 97 6.3
18.04.2026 Philadelphia UnionA 0-0 90 7.3
11.04.2026 New England RevolutionA 1-0 90 6.9
21.03.2026 Atlanta United FCA 0-0 90 7.3
15.03.2026 Chicago FireA 1-2 90 7.2
07.03.2026 Inter MiamiH 1-2 90 1 6.2
01.03.2026 AustinA 1-0 90 7.0
22.02.2026 Philadelphia UnionH 1-0 90 6.6
18.10.2025 Atlanta United FCA 1-1 90 7.3
04.10.2025 CharlotteH 0-1 90 1 7.3
27.09.2025 Philadelphia UnionH 0-6 90 1 6.2
20.09.2025 Inter MiamiA 3-2 90 6.2
13.09.2025 Orlando City SCH 1-1 30 6.9
30.08.2025 New York City FCA 1-2 96 7.0
23.08.2025 Inter MiamiH 1-1 59 6.6
16.08.2025 CF MontrealA 1-1 94 6.9
09.08.2025 New England RevolutionA 2-0 90 1 6.6
26.07.2025 AustinH 2-4 102 6.2
19.07.2025 Columbus CrewA 2-1 90 6.6
16.07.2025 CharlotteAC 2-1 90 6.9
13.07.2025 Los Angeles GalaxyAC 2-1 90 6.9
05.07.2025 Atlanta United FCH 0-0 90 7.3
28.06.2025 Nashville SCHC 0-1 90 7.2
15.06.2025 Real Salt LakeAC 2-0 90 7.0
31.05.2025 FC CincinnatiAC 1-2 90 7.0
28.05.2025 New England RevolutionHC 1-1 90 6.6
24.05.2025 New York Red BullsHC 0-2 90 7.0
18.05.2025 Nashville SCA 0-0 45 6.9
14.05.2025 New York City FCH 0-0 90 6.9
10.05.2025 Toronto FCA 2-0 90 6.3
26.04.2025 Philadelphia UnionAC 3-0 90 7.3
19.04.2025 New York Red BullsA 1-2 90 6.6
12.04.2025 FC CincinnatiH 0-1 90 6.6
06.04.2025 San Jose EarthquakesA 6-1 90 1 5.6
29.03.2025 Columbus CrewH 1-2 90 6.9
15.03.2025 CF MontrealH 0-0 90 1 7.2
09.03.2025 Sporting Kansas CityH 2-1 90 7.0
02.03.2025 Chicago FireA 2-2 90 6.9
23.02.2025 Toronto FCH 2-2 90 6.2
19.12.2024 PetrocubH 2-2 90 3 7.3
12.12.2024 FC CopenhagenA 2-0 90 7.0
28.11.2024 Cercle BruggeA 2-0 90 6.2
07.11.2024 1. FC HeidenheimH 0-2
24.10.2024 Omonia NicosiaH 2-0 90 7.3
03.10.2024 Dinamo MinskA 1-2 90 1 7.0
02.02.2024 South KoreaH 1-2 120 6.5
28.01.2024 IndonesiaH 4-0 90 7.0
23.01.2024 UzbekistanH 1-1 90 6.9
18.01.2024 SyriaA 0-1
13.01.2024 IndiaH 2-0 90 6.9
24.08.2023 PAOKH 1-2 90 6.3
17.08.2023 RosenborgH 3-1 90 1 7.0
ŞUT8
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.034 17' · xG 0.1 24' · xG 0.065 10' · xG 0.249 90' · xG 0.269 · GOL 26' · xG 0.09 41' · xG 0.187 · GOL 56' · xG 0.127
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%62) Taç sonrası — 3 (%38) 8 şut
  • Korner5%62
  • Taç sonrası3%38
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%75) Sol ayak — 2 (%25) 8 şut
  • Kafa6%75
  • Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 3 %38
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 63 maç
DC United 47maç 2025–2026
Heart OF Midlothian 8maç 2023–2024
Australia 8maç 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31 Heart of Midl. D.C. United €715k
2022-07-01 Central Coast Heart of Midl. ?
2017-07-01 Brisbane Roar Central Coast free transfer
2016-07-01 FFA C. of Excel Brisbane Roar free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Major League Soccer2025 · DC United 7sarı · 22 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1290 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.9Major League Soccer 2026
PERFORMANS75.21290 dk
KARARİzlemeye değer69/100
FORM TRENDİStabil-4.5
ROL UYUMU2026
Defansif bek 83.5
Agresif stoper 82.1
Klasik stoper 80.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %92
Dakika %97
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %92
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 75.2 74 100
Pas hacmi / 90 36.98 42 88
Pas arası / 90 1.74 1.9 92
İkili mücadele kazanma 52.89 58 91
Müdahale / 90 1.88 3 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.12. Dakika delta -1.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam