Spain · Defender
Juan Berrocal
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.49 / 90
Kilit pas20.24 / 90
Kazanılan ikili283.41 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.71 %60
- Pas arası 1.58 %87
- Blok 0.37 %35
- İkili mücadele %58 %63
- Pas isabeti %92 %86
- Faul (az iyi) 1.10 %42
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 739 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2019/2020 · Europe
🥈
Super Cup2018/2019 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
12
739
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas2
İkili kazanılan28%58
Müdahale14
Faul91 kazanılan
İlk 1184 yedek
Kart2
2025/26
10
581
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan21%50
Müdahale10
Faul101 kazanılan
İlk 1155 yedek
2024/25
33
1.076
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
İkili kazanılan46%55
Müdahale14
Faul171 kazanılan
İlk 111122 yedek
Kart81
TOPLAM GOL0
İLK 111830 yedek girdi
KART9
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-222%50
- 4-2-3-112%27
- 4-1-4-15%11
- 4-3-32%5
- 5-3-22%5
- 3-5-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.05.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-2 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | CF MontrealH | 3-1 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | New England RevolutionH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | Nashville SCH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Chicago FireA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | FC CincinnatiA | 2-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | DC UnitedH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.10.2025 | Inter MiamiA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | San DiegoH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | Columbus CrewH | 4-5 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Nashville SCA | 0-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Toronto FCH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Colorado RapidsA | 3-1 | 33↑ | – | 6.0 | ||
| 09.08.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | Celta VigoH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | MallorcaA | 1-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | ValenciaA | 3-0 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2025 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | Real MadridH | 0-1 | 50 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | EspanyolA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Las PalmasH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | ValladolidA | 0-4 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | VillarrealH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | OsasunaA | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Atletico MadridH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | LeganesA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | Real BetisH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | GironaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | AlavesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | SevillaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Real SociedadA | 0-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | BarcelonaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | MallorcaH | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | Atletico MadridA | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Real MadridA | 2-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 22.11.2024 | ValladolidH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2024 | Celta VigoA | 1-0 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | ValenciaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | VillarrealA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | OsasunaH | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | AlavesH | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.09.2024 | BarcelonaA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | LeganesH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2024 | Real BetisA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | SevillaA | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | Real SociedadH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | Rayo VallecanoH | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%83
- Serbest vuruş1%17
Vücut bölgesine göre
- Kafa3%50
- Sağ ayak3%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %83
PİYASA DEĞERİ€300K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 739 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.7Major League Soccer 2026
PERFORMANS69.8739 dk
KARARİzlemeye değer67/100
FORM TRENDİStabil-1.0
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
71.5
Defansif bek
67.5
Agresif stoper
64.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%81
Dakika
%58
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%85
Dakika
%62
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
61.5
62
99
Performans skoru
69.8
76
92
İkili mücadele kazanma
58.33
64
91
Pas arası / 90
1.58
1.8
88
Müdahale / 90
1.71
2.2
78
Dakika güvenliği
38.5
82
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.12. Dakika delta -17.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fernando AlarcónInstituto Cordoba · 31
%95
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Juan Pablo LudueñaUnion Santa Fe · 22
%93
0gol
1asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Sergio OjedaEstudiantes de Rio Cuarto · 33
%90
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Renzo GiampaoliGimnasia L.P. · 25
%85
0gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Francisco ÁlvarezArgentinos JRS · 25
%69
2gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Tomáš NemčíkRosenborg · 24
%64
0gol
0asist
62scout
Eliteserien
Alexis MaldonadoBelgrano Cordoba · 28
%63
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Jhohan RomañaSan Lorenzo · 27
%60
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



