LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.30 / 90
Kilit pas150.89 / 90
Başarılı dripling80.47 / 90
Kazanılan ikili1076.32 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.89 %34
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.47 %38
- Pas isabeti %90 %83
- Top kapma 5.85 %99
- İkili mücadele %59 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1524 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.524
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas15
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan107%59
Müdahale59
Faul3230 kazanılan
İlk 11172 yedek
Kart31
2025/26
34
1.479
1
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas9
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan122%54
Müdahale63
Faul3733 kazanılan
İlk 111618 yedek
G+A / 900.12
Kart6
2024/25
28
1.555
0
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas9
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan107%52
Müdahale52
Faul3428 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111612 yedek
G+A / 900.12
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 113830 yedek girdi
KART11
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-328%44
- 4-4-218%28
- 4-2-3-112%19
- 3-4-34%6
- 3-4-2-11%2
- 3-5-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atlanta United FCH | 2-2 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | CF MontrealH | 7-1 | 96 | – | 7.5 | ||
| 19.08.2026 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 91 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | Nashville SCA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | CF MontrealA | 0-1 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 22.07.2026 | Chicago FireH | 3-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Philadelphia UnionH | 6-4 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Portland TimbersH | 2-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2026 | FC CincinnatiA | 3-5 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 09.05.2026 | Toronto FCA | 2-4 | 78 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | Orlando City SCH | 3-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | Colorado RapidsA | 2-3 | 87 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | New York Red BullsH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | AustinH | 2-2 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | New York City FCA | 2-3 | 77 | – | 6.0 | ||
| 14.03.2026 | CharlotteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | DC UnitedA | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 02.03.2026 | Orlando City SCA | 2-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Los Angeles FCA | 3-0 | 68 | – | 7.0 | ||
| 06.12.2025 | Vancouver WhitecapsH | 3-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | New York City FCH | 5-1 | 33↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 23.11.2025 | FC CincinnatiA | 0-4 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Nashville SCH | 4-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Nashville SCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Nashville SCH | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Nashville SCA | 2-5 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 11.10.2025 | Atlanta United FCH | 4-0 | 56 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | New England RevolutionH | 4-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 30.09.2025 | Chicago FireH | 3-5 | 84 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | New York City FCA | 0-4 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | DC UnitedH | 3-2 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 16.09.2025 | Seattle SoundersH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | CharlotteA | 3-0 | 56 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | DC UnitedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 11.08.2025 | Orlando City SCA | 4-1 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.07.2025 | FC CincinnatiH | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 19.07.2025 | New York Red BullsA | 1-5 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 16.07.2025 | FC CincinnatiA | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | Philadelphia UnionA | 3-3 | 40 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | Orlando City SCH | 0-3 | 77 | – | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 3-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Minnesota United FCA | 4-1 | 77 | 1 | 7.5 | ||
| 03.05.2025 | New York Red BullsH | 4-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | FC DallasH | 3-4 | 75 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Columbus CrewA | 0-1 | 77 | – | 7.7 | ||
| 13.04.2025 | Chicago FireA | 0-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | Toronto FCH | 1-1 | 12↑ | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Atlanta United FCA | 1-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | CharlotteH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.03.2025 | Houston DynamoA | 1-4 | 63 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Atlanta United FCA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | Atlanta United FCH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | New England RevolutionH | 6-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 05.10.2024 | Toronto FCA | 0-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 02.10.2024 | Columbus CrewA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | CharlotteH | 1-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | New York City FCA | 1-1 | 97 | – | 6.2 |
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%40
- Kontra atak1%20
- Korner1%20
- Asist sonrası1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%60
- Kafa2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-12-19
UNH Wildcats
→
Miami
draft
UNH Wildcats
→
Miami
draft
2022-08-01
NC Fusion U-23
→
UNH Wildcats
End of loan
NC Fusion U-23
→
UNH Wildcats
End of loan
2022-05-01
UNH Wildcats
→
NC Fusion U-23
loan transfer
UNH Wildcats
→
NC Fusion U-23
loan transfer
2020-08-01
Arconatese
→
UNH Wildcats
free transfer
Arconatese
→
UNH Wildcats
free transfer
2019-07-01
Arconatese Gio
→
Arconatese
-
Arconatese Gio
→
Arconatese
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2026 · Inter Miami
1kırmızı · 14 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 962 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.8Major League Soccer 2026
PERFORMANS85.3962 dk
KARARİzlemeye değer72/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.0
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
82.9
Defansif bek
82.7
Ayağı iyi stoper
81.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%98
Dakika
%76
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%99
Dakika
%76
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
4.3
3
100
Ortalama rating
7.09
7.1
100
Performans skoru
85.3
74
100
Pas arası / 90
2.34
2.2
100
Dakika güvenliği
68.3
78
88
İkili mücadele kazanma
63.16
62
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hampus SkoglundHammarby FF · 21
%95
0gol
1asist
80scout
Allsvenskan
Armando MéndezNewells Old Boys · 29
%82
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Matti PeltolaDC United · 23
%71
1gol
0asist
78scout
Major League Soccer
Damián FernándezDefensa Y Justicia · 24
%69
0gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Alejandro CabreraEstudiantes de Rio Cuarto · 33
%68
0gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Tomás Ariel SilvaPlatense · 22
%65
0gol
0asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Silvan HeftiDC United · 28
%61
0gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Henrik HeggheimViking · 24
%60
3gol
2asist
67scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum