LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.07 / 90
Kilit pas50.33 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili583.87 / 90
Rating7.18
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 2.00 %74
- Pas arası 1.47 %74
- Blok 0.93 %80
- İkili mücadele %60 %68
- Pas isabeti %91 %91
- Faul (az iyi) 1.27 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1350 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.514
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan62%61
Müdahale32
Faul2011 kazanılan
İlk 11174 yedek
Kart4
Kaptan4maçta
2025/26
28
2.128
1
1
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas10
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan104%62
Müdahale39
Faul2618 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11244 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2022/23
27
250
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan11%55
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 11324 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11315 yedek girdi
KART6
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 2 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BK HackenH | 0-0 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 31.08.2026 | IF BrommapojkarnaH | 4-0 | 72 | – | 7.5 | ||
| 23.08.2026 | Hammarby FFA | 2-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | Malmo FFH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2026 | HalmstadAC | 0-2 | 85 | – | 8.2 | ||
| 30.07.2026 | FC NordsjaellandA | 6-0 | 82 | – | 5.0 | ||
| 26.07.2026 | HalmstadH | 1-1 | 48↑ | – | 6.5 | ||
| 23.07.2026 | FC NordsjaellandH | 1-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 12.07.2026 | IF ElfsborgH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.07.2026 | IF BrommapojkarnaAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.05.2026 | Kalmar FFHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | SiriusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2026 | Hammarby FFH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | Degerfors IFH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Vasteras SK FKA | 0-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Orgryte ISH | 4-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.04.2026 | IFK GoteborgA | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | Mjallby AIFH | 0-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | BK HackenA | 2-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | Malmo FFAC | 3-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.04.2026 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.11.2025 | Malmo FFA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | Osters IFH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.10.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | Djurgardens IFH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | IFK NorrkopingH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | AIK StockholmA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.09.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 14.09.2025 | SiriusA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | BK HackenH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | Mjallby AIFH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Hammarby FFA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | IFK GoteborgH | 0-1 | 74 | 1 | 7.5 | ||
| 02.08.2025 | IFK VarnamoA | 2-2 | 75 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | HalmstadH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | Degerfors IFA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | Hammarby FFH | 3-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 05.07.2025 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.05.2025 | IFK NorrkopingA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2025 | SiriusH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Osters IFA | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 14.05.2025 | HalmstadA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | IFK VarnamoH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 05.05.2025 | IF ElfsborgA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | Djurgardens IFA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | Degerfors IFH | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 06.04.2025 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | AIK StockholmH | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 17.09.2023 | Real Salt LakeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | Houston DynamoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.03.2023 | Toronto FCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2023 | St. Louis CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2022 | Los Angeles GalaxyH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2022 | FC DallasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | Colorado RapidsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.09.2022 | FC CincinnatiA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.09.2022 | Vancouver WhitecapsH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | Sporting Kansas CityA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.08.2022 | Los Angeles FCH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT2
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%50
- Kontra atak1%50
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak1%50
- Sol ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 80 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-29
Brage
→
GAIS
€60k
Brage
→
GAIS
€60k
2024-02-07
SJ Earthquakes
→
Brage
free transfer
SJ Earthquakes
→
Brage
free transfer
2023-09-16
Switchbacks FC
→
SJ Earthquakes
End of loan
Switchbacks FC
→
SJ Earthquakes
End of loan
2023-04-13
SJ Earthquakes
→
Switchbacks FC
loan transfer
SJ Earthquakes
→
Switchbacks FC
loan transfer
2022-01-11
Clemson Tigers
→
SJ Earthquakes
draft
Clemson Tigers
→
SJ Earthquakes
draft
2021-08-01
Bunkeflo
→
Clemson Tigers
free transfer
Bunkeflo
→
Clemson Tigers
free transfer
2021-06-01
Clemson Tigers
→
Bunkeflo
free transfer
Clemson Tigers
→
Bunkeflo
free transfer
2020-09-01
Bunkeflo
→
Clemson Tigers
free transfer
Bunkeflo
→
Clemson Tigers
free transfer
2020-06-01
Clemson Tigers
→
Bunkeflo
free transfer
Clemson Tigers
→
Bunkeflo
free transfer
2019-08-01
Bunkeflo
→
Clemson Tigers
free transfer
Bunkeflo
→
Clemson Tigers
free transfer
2015-01-01
Bunkeflo U17
→
Bunkeflo
-
Bunkeflo U17
→
Bunkeflo
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AIK
%50
2026-07-19
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Allsvenskan2026 · Gais
3sarı · 12 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 712 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.4Allsvenskan 2026
PERFORMANS85.7712 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİStabil-4.7
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
76.3
Defansif bek
75.1
Agresif stoper
73.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%98
Dakika
%69
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%99
Dakika
%60
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
65.86
62
100
Performans skoru
85.7
76
100
İkili mücadele kazanma
63.33
64
99
Müdahale / 90
2.65
2.2
100
Pas arası / 90
1.64
1.8
91
Ortalama rating
7.16
7.2
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta -16.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Facundo MiñoDeportivo Riestra · 26
%95
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Santiago AriasIndependiente · 33
%89
0gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Nahuel FerraresiBotafogo · 27
%82
1gol
0asist
67scout
Serie A
Mamadou FofanaNew England Revolution · 27
%72
1gol
0asist
72scout
Major League Soccer
Olwethu MakhanyaPhiladelphia Union · 21
%66
0gol
0asist
77scout
Major League Soccer
Efraín MoralesCF Montreal · 21
%65
0gol
1asist
79scout
Major League Soccer
Nicolás DemartiniBarracas Central · 26
%62
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Ignacio VazquezPlatense · 28
%60
1gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
