Argentina · Defender
Marcelo Miño
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.06 / 90
Kilit pas50.30 / 90
Başarılı dripling30.18 / 90
Kazanılan ikili714.33 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 150 defanslar
- Müdahale 2.01 %68
- Pas arası 1.83 %89
- Blok 0.37 %44
- İkili mücadele %58 %51
- Pas isabeti %55 %1
- Faul (az iyi) 1.46 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1477 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Prim B MetroNone · Argentina
🏆
Prim B Metro2019/2021 · Argentina
🥈
Primera NacionalNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera Nacional2023 · Argentina · 2nd Place
2026/27
24
1.477
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan71%58
Müdahale33
Faul2412 kazanılan
İlk 11177 yedek
Kart8
2025/26
31
2.200
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan132%60
Müdahale45
Faul3417 kazanılan
İlk 11256 yedek
Kart101
TOPLAM GOL1
İLK 11317 yedek girdi
KART16
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-222%61
- 5-4-19%25
- 3-5-22%6
- 3-4-1-21%3
- 3-4-2-11%3
- 4-1-3-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 88 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 88 | 0 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | 2 | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Boca JuniorsH | 3-0 | 86 | 0 | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | LanusA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Talleres CordobaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Instituto CordobaH | 0-1 | 26↑ | 1 | 7.0 | ||
| 03.04.2026 | Union Santa FeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 57 | – | 5.9 | ||
| 12.03.2026 | Gimnasia M.H | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2026 | PlatenseH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | HuracanH | 0-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 39↑ | – | 6.2 | ||
| 24.11.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 120 | – | 7.5 | ||
| 10.11.2025 | IndependienteH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.10.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.10.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | PlatenseA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2025 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | River PlateA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.08.2025 | Sarmiento JuninH | 3-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 28.07.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.07.2025 | San Martin S.J.A | 3-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 14.07.2025 | LanusH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | HuracanA | 3-2 | 74 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Godoy CruzH | 3-0 | 68 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | IndependienteA | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | 59 | – | 6.2 | ||
| 07.04.2025 | PlatenseH | 1-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | River PlateH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 96 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 38 | 1 | 6.5 | ||
| 21.02.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | LanusA | 0-2 | 16↑ | – | 6.6 |
ŞUT3
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%67
- Açık oyun1%33
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak1%33
- Sağ ayak1%33
- Diğer1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %100
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 973 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS74.5973 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.2
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
80.6
Defansif bek
78.3
Klasik stoper
72.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%94
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%93
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
74.5
74
100
Ortalama rating
6.76
7.1
95
Müdahale / 90
2.5
3
83
Dakika güvenliği
69.7
78
89
Pas arası / 90
1.94
2.2
88
İkili mücadele kazanma
60.44
62
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oskar ÅgrenGais · 27
%95
0gol
0asist
68scout
Allsvenskan
Ignacio VazquezPlatense · 28
%69
1gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Santiago AriasIndependiente · 33
%69
0gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Nathan MendesVitoria · 23
%66
0gol
1asist
70scout
Serie A
Mamadou FofanaNew England Revolution · 27
%64
1gol
0asist
72scout
Major League Soccer
Nolan NorrisFC Dallas · 20
%63
1gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Juan Pablo LudueñaUnion Santa Fe · 22
%62
0gol
1asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Gastón Alan HernándezSan Lorenzo · 27
%60
0gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum