LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
Super CupNone · Germany
🏆
Super Cup2025 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
47
1.713
3
3
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas29
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan66%50
Müdahale32
Faul1710 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111829 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2024/25
41
3.223
6
3
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%51 isabet
Kilit pas71
Drible44%51 başarı
İkili kazanılan215%51
Müdahale112
Faul5643 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11383 yedek
G+A / 900.25
Kart7
2023/24
28
204
0
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale8
Faul11 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11127 yedek
G+A / 900.88
2022/23
21
321
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan23%44
Müdahale15
Faul95 kazanılan
İlk 11318 yedek
TOPLAM GOL11
İLK 116291 yedek girdi
KART10
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-169%50
- 3-5-224%17
- 3-4-1-219%14
- 3-4-2-113%9
- 3-1-4-29%6
- 3-4-35%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | VfB StuttgartH | 5-1 | 3↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | 1.FC KölnH | 5-1 | 93 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 09.05.2026 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 06.05.2026 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | 1. FC HeidenheimH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | FC St. PauliA | 0-5 | 94 | 1 | 7.3 | ||
| 07.04.2026 | Real MadridA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | SC FreiburgA | 2-3 | 97 | 2 | 4 | 8.7 | |
| 21.03.2026 | Union BerlinH | 4-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | AtalantaH | 4-1 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | AtalantaA | 1-6 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 06.03.2026 | Borussia MönchengladbachH | 4-1 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | Borussia DortmundA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Werder BremenA | 0-3 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | 1899 HoffenheimH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Hamburger SVA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | PSV EindhovenA | 1-2 | 82 | 2 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | FC AugsburgH | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | Union St. GilloiseH | 2-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | RB LeipzigA | 1-5 | 81 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2026 | 1.FC KölnA | 1-3 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | VfL WolfsburgH | 8-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | FSV Mainz 05H | 2-2 | 61 | – | 6.2 | ||
| 09.12.2025 | Sporting CPH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | VfB StuttgartA | 0-5 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | FC St. PauliH | 3-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.11.2025 | ArsenalA | 3-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | SC FreiburgH | 6-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Union BerlinA | 2-2 | 10↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 04.11.2025 | Paris Saint GermainA | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-3 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | Club Brugge KVH | 4-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-3 | 2↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | PafosA | 1-5 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2025 | Werder BremenH | 4-0 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 20.09.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.09.2025 | ChelseaH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Hamburger SVH | 5-0 | 27↑ | 2 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | Paris Saint GermainA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2025 | FlamengoA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2025 | BenficaA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 21.06.2025 | Boca JuniorsH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2025 | Auckland CityH | 10-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.06.2025 | FranceH | 0-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 04.06.2025 | PortugalH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 67 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-4 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | FSV Mainz 05H | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2025 | FC St. PauliA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 01.03.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 |
ŞUT30
GOL3
xG1.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%53
- Korner6%20
- Açık oyun4%13
- Serbest vuruş3%10
- Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak21%70
- Sağ ayak8%27
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 7 %23
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 4 %13
- 76-90+' 9 %30
AKSİYON HARİTASI1685 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1685
- Pas1379%85
- Top kazanma68%4
- Müdahale44%3
- Top teması41%3
- Faul24%1
- Pas arası23%1
- Çalım13%1
- Korner kazandırma13%1
- Hava topu12%1
- Kurtarılan şut12%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 145 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
2015-07-01
Amorbach Jgd.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
Amorbach Jgd.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2025
AppendicitisKadroda yok
2 maç
08.2025
AppendectomyKadroda yok
1 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2024
HastalıkŞüpheli
1 maç
02.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1312 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.7Bundesliga 2025
PERFORMANS67.11312 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
90.6
Box-to-box orta saha
87.1
İleri sekiz
84.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%94
Dakika
%60
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%94
Dakika
%82
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
78.61
72
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
67.1
76
88
Kilit pas / 90
1.65
1.4
100
Ortalama rating
6.81
7.2
95
Asist / 90
0.21
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fabian NürnbergerSV Darmstadt 98 · 26
%95
2gol
2asist
68scout
€1.50M
2. Bundesliga
Nicklas RøjkjærFC Nordsjaelland · 27
%84
2gol
4asist
68scout
Superliga
Gianluca BusioVenezia · 23
%83
7gol
4asist
73scout
€6.00M
Serie B
Alfie DevinePreston · 21
%74
8gol
6asist
62scout
€50.00M
Championship
Gabriel MeninoAtletico-MG · 25
%73
1gol
1asist
59scout
Serie A
Jordan HolsgroveEstoril · 26
%69
1gol
7asist
75scout
€50K
Primeira Liga
Pietro BeruattoSpezia · 27
%63
2gol
4asist
69scout
€1.00M
Serie B
Saîf-Eddine KhaouiRED Star FC 93 · 30
%60
2gol
6asist
69scout
€600K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

