Nicolas David Andrade
Venezuela · Attacker

Nicolas David Andrade

YAŞ20
BOY168
KİLO61
DOĞUM YERİPuerto Ordaz
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut51.14 / 90
Kilit pas20.45 / 90
Başarılı dripling20.45 / 90
Kazanılan ikili143.18 / 90
Rating6.42
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.56
Şut 1.141.69
Kilit pas 0.451.12
Başarılı dripling 0.451.12
Kazanılan ikili 3.186.75
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Copa do NordesteNone · Brazil
🏆 Copa do Nordeste2024 · Brazil
🥈 Cearense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 12024 · Brazil · 2nd Place
2025/26 31 621 0 1 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv 8 396 0 0 6.42
Serie AFortaleza EC 15 160 0 1 6.78
CONMEBOL LibertadoresFortaleza EC 8 65 0 0 6.40
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale16
Faul1412 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11625 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2024/25 31 490 1 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Copa AmericaVenezuela 3 0 0 0
Serie AFortaleza EC 28 490 1 1 6.73
Şut7%57 isabet
Kilit pas15
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan19%32
Müdahale3
Faul89 kazanılan
İlk 11427 yedek
G+A / 900.37
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 111054 yedek girdi
KART6
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 35 4-3-3 — 11 3-1-4-2 — 4 3-5-2 — 4 4-1-4-1 — 3 5-3-2 — 3 60 maç
  • 4-2-3-135%58
  • 4-3-311%18
  • 3-1-4-24%7
  • 3-5-24%7
  • 4-1-4-13%5
  • 5-3-23%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.01.2026 BolognaH 0-3 52 2 6.2
22.01.2026 SC FreiburgA 1-0 30 6.7
11.12.2025 VfB StuttgartA 4-1 45 5.9
27.11.2025 LyonH 0-6 16 6.7
06.11.2025 Aston VillaA 2-0 12 6.3
23.10.2025 FC MidtjyllandH 0-3 62 6.3
02.10.2025 Dinamo ZagrebH 1-3 90 2 6.3
24.09.2025 PAOKA 0-0 89 1 7.0
19.08.2025 Velez SarsfieldA 2-0
16.08.2025 FluminenseA 2-1 45 6.3
12.08.2025 Velez SarsfieldH 0-0 45 1 6.2
09.08.2025 BotafogoH 0-5 33 6.7
03.08.2025 CorinthiansA 1-1
26.07.2025 RB BragantinoH 3-1
12.06.2025 SantosH 2-3
01.06.2025 FlamengoA 5-0
30.05.2025 Racing ClubA 1-0
25.05.2025 CruzeiroH 0-2
17.05.2025 Vasco DA GamaA 3-0 1
14.05.2025 BucaramangaH 0-0 20 6.6
10.05.2025 JuventudeH 5-0 18 1 2 7.9
07.05.2025 Colo ColoH 4-0
03.05.2025 Sao PauloA 0-0
26.04.2025 Sport RecifeA 0-0 45 1 7.0
24.04.2025 BucaramangaA 1-1
20.04.2025 PalmeirasH 1-2 9 6.5
17.04.2025 VitoriaA 2-1 9 6.3
13.04.2025 InternacionalH 0-0
11.04.2025 Colo ColoA 0-3
06.04.2025 MirassolA 1-1
02.04.2025 Racing ClubH 0-3
08.12.2024 InternacionalH 3-0 3
05.12.2024 Atletico GoianienseA 3-1 45 6.9
01.12.2024 VitoriaA 2-0 27 1 6.6
26.11.2024 FlamengoH 0-0
23.11.2024 FluminenseA 2-2
09.11.2024 Vasco DA GamaH 3-0
02.11.2024 JuventudeA 0-3
26.10.2024 PalmeirasA 2-2
05.10.2024 GremioA 3-1 28 6.7
29.09.2024 CuiabaH 1-0 71 2 7.2
22.09.2024 BahiaH 4-1
14.09.2024 Atletico ParanaenseA 1-1 68 1 6.3
01.09.2024 BotafogoA 2-0 12 6.5
25.08.2024 CorinthiansH 1-0
17.08.2024 RB BragantinoA 1-2 14 1 7.2
10.08.2024 CriciumaH 1-0 65 1 6.3
06.08.2024 CruzeiroA 1-2 55 1 7.3
28.07.2024 Sao PauloH 1-0 18 6.3
24.07.2024 CriciumaA 1-1
21.07.2024 Atletico GoianienseH 3-1
18.07.2024 VitoriaH 3-1 13 6.3
11.07.2024 FlamengoA 1-2
06.07.2024 CanadaH 1-1
27.06.2024 MexicoH 1-0
22.06.2024 EcuadorA 1-2
02.06.2024 Atletico ParanaenseH 1-0
12.05.2024 BotafogoH 1-1
05.05.2024 CorinthiansA 0-0
28.04.2024 RB BragantinoH 1-1 71 1 1 7.2
SCOUT RAPORUAggregated only · 396 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.2UEFA Europa League 2025
PERFORMANS15.1396 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %27
Dakika %68
Değer / getiri %23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %37
Performans %30
Dakika %60
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam