LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.22 / 90
Kilit pas10.22 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili214.70 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 0.22 %7
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.22 %16
- Pas isabeti %91 %93
- Top kapma 3.36 %73
- İkili mücadele %52 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 402 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primera NacionalNone · Argentina
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Campeón de CampeonesNone · Mexico
🏆
Liga MX2025 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2025 · Mexico
🏆
Primera Nacional2023 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
402
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan21%52
Müdahale13
Faul24 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26
41
3.113
1
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas25
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan121%55
Müdahale74
Faul3227 kazanılan
İlk 11338 yedek
G+A / 900.09
Kart4
2024/25
45
3.721
2
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas16
Drible21%55 başarı
İkili kazanılan178%54
Müdahale99
Faul2943 kazanılan
Penaltı2
İlk 11414 yedek
G+A / 900.05
Kart7
Kaptan21maçta
2021/22
16
36
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
2020/21
7
32
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan4%80
Müdahale2
TOPLAM GOL32 penaltı
İLK 117714 yedek girdi
KART13
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%51
- 5-3-217%21
- 4-4-29%11
- 4-3-1-27%9
- 3-4-2-14%5
- 4-3-33%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Club QueretaroA | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 15.08.2026 | Atlante FCA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.08.2026 | NecaxaH | 3-1 | 97 | – | 7.3 | ||
| 22.07.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 19.07.2026 | Guadalajara ChivasA | 0-2 | 98 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | PachucaA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2026 | PachucaH | 0-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | LeonH | 4-1 | 56↑ | – | 6.7 | ||
| 23.04.2026 | MazatlánA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Club AmericaA | 2-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2026 | Atletico San LuisH | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Club QueretaroA | 1-0 | 96 | – | 7.5 | ||
| 22.03.2026 | PachucaA | 1-1 | 97 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.03.2026 | AtlasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | FC JuarezH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 2-3 | 88 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | NecaxaA | 0-3 | 89 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Club TijuanaH | 1-0 | 88 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | PueblaA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | Tigres UANLA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.01.2026 | Santos LagunaH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.12.2025 | Tigres UANLH | 2-1 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.12.2025 | Tigres UANLA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.12.2025 | MonterreyH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2025 | MonterreyA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | FC JuarezH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.11.2025 | FC JuarezA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | AtlasA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2025 | PachucaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Club TijuanaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | Club QueretaroH | 4-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | LeonA | 2-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | MazatlánH | 3-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 25.09.2025 | MonterreyH | 6-2 | 85 | 1 | – | 7.2 | |
| 21.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | PueblaH | 3-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 30.08.2025 | Atletico San LuisA | 1-3 | 88 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Cruz AzulA | 1-0 | 51↑ | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.08.2025 | FC JuarezA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | Tigres UANLH | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.07.2025 | Santos LagunaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | NecaxaH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.05.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 98 | 1 | 6.6 | ||
| 23.05.2025 | Club AmericaA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.05.2025 | Tigres UANLA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | MonterreyH | 2-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 08.05.2025 | MonterreyA | 3-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Cruz AzulH | 2-2 | 42↑ | – | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | PachucaH | 3-2 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | PueblaA | 0-3 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 73 | – | 7.2 | ||
| 27.02.2025 | Club QueretaroH | 5-0 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | FC JuarezA | 0-4 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | 79 | – | 6.6 |
ŞUT7
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%43
- Asist sonrası2%29
- Açık oyun1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%86
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3113 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.6Liga MX 2025
PERFORMANS21.43113 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%25
Dakika
%99
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%34
Dakika
%100
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mateo SeoaneGimnasia L.P. · 21
%95
0gol
1asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Justin BourgaultNancy · 20
%80
1gol
0asist
53scout
€800K
Ligue 2
Kevin O'TooleNew York City FC · 27
%73
1gol
1asist
47scout
Major League Soccer
AlissonSao Paulo · 32
%70
0gol
1asist
39scout
Serie A
Abdellah BaallalClermont Foot · 21
%65
1gol
1asist
57scout
€1.80M
Ligue 2
Jaden HeskeySheffield Wednesday · 20
%65
0gol
0asist
51scout
Championship
Jahkeele Marshall-RuttyCharlotte · 21
%62
0gol
2asist
52scout
Major League Soccer
Olivier DemanWerder Bremen · 25
%60
1gol
1asist
56scout
€3.50M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum