LİGLigue 2
BU SEZON1G · 1A
Gol10.04 / 90
Asist10.04 / 90
Şut220.93 / 90
Kilit pas190.81 / 90
Başarılı dripling80.34 / 90
Kazanılan ikili1174.96 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 0.81 %34
- Asist 0.04 %22
- Drible 0.34 %15
- Pas isabeti %86 %76
- Top kapma 3.56 %82
- İkili mücadele %52 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2124 dakika oynadı.
2025/26
27
2.124
1
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%27 isabet
Kilit pas19
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan117%52
Müdahale51
Faul2631 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11225 yedek
G+A / 900.08
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1104 yedek girdi
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-12%50
- 3-4-32%50
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | MontpellierA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | BastiaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | Le MansA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.04.2026 | NancyH | 2-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | GrenobleA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.03.2026 | RED Star FC 93H | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.03.2026 | PAUH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Estac TroyesA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.02.2026 | DunkerqueH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.02.2026 | BoulogneA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.02.2026 | RodezH | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | AmiensA | 4-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.01.2026 | ReimsH | 0-1 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 23.01.2026 | AnnecyA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Saint EtienneA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | LavalH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 12.12.2025 | NancyA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.12.2025 | BoulogneH | 1-1 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | RED Star FC 93A | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | BastiaA | 1-0 | 76↑ | 2 | 6.6 | ||
| 28.10.2025 | MontpellierH | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 17.10.2025 | AnnecyH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | PAUA | 3-1 | 23↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.09.2025 | Le MansH | 1-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 23.09.2025 | ReimsA | 4-1 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | RodezA | 0-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Saint EtienneH | 1-2 | 59↑ | 3 | 6.2 | ||
| 31.03.2024 | ToulouseH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | LilleH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | Stade Brestois 29A | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2023 | MontpellierA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 |
ŞUT29
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%3.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%52
- Açık oyun7%24
- Korner2%7
- Duran top2%7
- Kontra atak2%7
- Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%86
- Sol ayak2%7
- Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 5 %17
- 31-45' 8 %28
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 7 %24
PİYASA DEĞERİ€1.80M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30
A. Lustenau
→
Clermont Foot
End of loan
A. Lustenau
→
Clermont Foot
End of loan
2024-07-01
Clermont B
→
Clermont Foot
-
Clermont B
→
Clermont Foot
-
2024-07-01
Clermont Foot
→
A. Lustenau
loan transfer
Clermont Foot
→
A. Lustenau
loan transfer
2023-02-01
AM Football
→
Clermont B
?
AM Football
→
Clermont B
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2124 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1Ligue 2 2025
PERFORMANS21.02124 dk
KARARVeri yetersiz52/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
68.2
Bağlantı kuran forvet
63.5
Çizgi kanadı
61.5
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%18
Dakika
%92
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%34
Dakika
%94
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.88
7.15
96
Müdahale / 90
2.16
1.4
100
İkili mücadele kazanma
51.77
50
100
Performans skoru
21
76
28
Şut / 90
0.93
3
31
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kevin O'TooleNew York City FC · 27
%95
1gol
1asist
47scout
Major League Soccer
JoelintonNewcastle · 29
%87
2gol
1asist
44scout
€30.00M
Premier League
Matteo CancellieriLazio · 23
%71
4gol
1asist
65scout
€5.50M
Serie A
Justin BourgaultNancy · 20
%70
1gol
0asist
53scout
€800K
Ligue 2
Marco SangalliRacing Santander · 33
%63
4gol
4asist
60scout
€200K
Segunda División
Jímer ForyPortland Timbers · 23
%62
0gol
2asist
53scout
Major League Soccer
Franco RomeroToluca · 25
%61
1gol
2asist
49scout
Liga MX
Rodrigo CabralHuracan · 25
%60
1gol
1asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum