Justin Bourgault
France · Defender

Justin Bourgault

YAŞ20
BOY185
KİLO80
KULÜPNancy
DOĞUM YERİSaint-Brieuc
LİGLigue 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.09 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.28 / 90
Kilit pas60.55 / 90
Başarılı dripling30.28 / 90
Kazanılan ikili454.14 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %83 (2.11) Pas arası — %72 (1.29) Blok — %63 (0.55) İkili mücadele — %61 (%58) Pas isabeti — %14 (%76) Faul (az iyi) — %99 (0.37) 65 ORT. % 83 72 63 61 14 99
  • Müdahale 2.11 %83
  • Pas arası 1.29 %72
  • Blok 0.55 %63
  • İkili mücadele %58 %61
  • Pas isabeti %76 %14
  • Faul (az iyi) 0.37 %99
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 979 dakika oynadı.
2025/26 22 994 1 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Nancy 12 979 1 0 6.82
Ligue 1Stade Brestois 29 10 15 0 0 6.20
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan47%58
Müdahale23
Faul47 kazanılan
İlk 111210 yedek
G+A / 900.09
2024/25 5 122 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 5 122 1 0 6.75
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan4%50
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 1123 yedek
G+A / 900.74
TOPLAM GOL1
İLK 11613 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 8 4-3-3 — 7 4-3-1-2 — 1 4-4-2 — 1 17 maç
  • 4-2-3-18%47
  • 4-3-37%41
  • 4-3-1-21%6
  • 4-4-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.04.2026 AnnecyH 1-5 45 6.3
10.04.2026 Clermont FootA 2-2 90 6.3
04.04.2026 Saint EtienneH 1-1 73 6.7
20.03.2026 BoulogneA 0-0 90 6.9
13.03.2026 Le MansH 2-4 90 6.2
06.03.2026 MontpellierH 0-3 90 6.2
27.02.2026 LavalA 1-1 90 1 7.0
20.02.2026 GrenobleH 0-0 90 1 7.3
13.02.2026 RED Star FC 93A 2-1 90 6.7
07.02.2026 Estac TroyesH 2-1 71 1 1 7.5
30.01.2026 BastiaA 0-0 90 7.5
23.01.2026 RodezH 1-3 70 7.2
04.01.2026 AuxerreH 2-0
13.12.2025 RennesA 3-1
30.11.2025 StrasbourgA 1-2
23.11.2025 MetzH 3-2
29.10.2025 Le HavreA 1-0
20.09.2025 NiceH 4-1
14.09.2025 Paris FCH 1-2
29.08.2025 LensA 3-1 15 1 6.2
24.08.2025 ToulouseA 2-0
17.08.2025 LilleH 3-3
30.03.2025 ToulouseA 2-4 45 1 1 7.2
16.03.2025 ReimsH 0-0
14.02.2025 AuxerreH 2-2 77 6.3
07.02.2025 NantesA 0-2
26.01.2025 Le HavreA 0-1
ŞUT7
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
85' · xG 0.0 41' · xG 0.0 8' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 37' · xG 0.0 44' · xG 0.0 90' · xG 0.044
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%57) Taç sonrası — 1 (%14) Kontra atak — 1 (%14) Asist sonrası — 1 (%14) 7 şut
  • Korner4%57
  • Taç sonrası1%14
  • Kontra atak1%14
  • Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 6 (%86) Sağ ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sol ayak6%86
  • Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %43
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %43
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 27 maç
Stade Brestois 29 15maç 2024–2025
Nancy 12maç 2025
Stade Briochin II 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 AS Nancy-Lorraine Stade Brest 29 Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Nancy Stade Brestois 29
2025-01-24 Concarneau Stade Brestois free transfer
2024-07-01 Stade Briochin Concarneau free transfer
2023-07-01 Briochin B Stade Briochin -
2022-07-01 Briochin U19 Briochin B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
09.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2025 SakatlıkKadroda yok 2 maç
10.2025 Milli takım göreviKadroda yok 3 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 1 maç
05.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 979 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.3Ligue 2 2025
PERFORMANS18.6979 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 55.3
Bağlantı kuran forvet 49.3
Çizgi kanadı 45.1
Çizgi kanadı 34.0
Pivot forvet 33.6
Baskıcı forvet 31.6
Role fit sinyali var ama confidence 86/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %12
Dakika %63
Değer / getiri %16
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %32
Dakika %78
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 70.5 76 93
Ortalama rating 6.82 7.15 95
Müdahale / 90 2.11 1.4 100
İkili mücadele kazanma 58.44 50 100
Performans skoru 18.6 76 24
Gol / 90 0.09 0.42 21
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam