LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 1A
Asist10.17 / 90
Şut122.08 / 90
Kilit pas101.74 / 90
Başarılı dripling50.87 / 90
Kazanılan ikili315.39 / 90
Rating6.82
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.171.50
Kilit pas
1.741.50
Kazanılan ikili
5.391.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Concacaf League2019 · Nc-America
🥈
Leagues Cup2023 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Primera División2018/2019 Clausura · Costa-Rica · 2nd Place
🥈
Primera División2018/2019 Apertura · Costa-Rica · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
GolAsist
2025/26
20
518
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas10
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan31%48
Müdahale8
Faul815 kazanılan
İlk 11416 yedek
G+A / 900.17
2024/25
5
60
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%50
G+A / 901.5
2023/24
22
1.151
3
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas18
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan56%39
Müdahale25
Faul1716 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11157 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2022/23
29
2.233
2
5
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%41 isabet
Kilit pas40
Drible24%46 başarı
İkili kazanılan136%47
Müdahale45
Faul4954 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11272 yedek
G+A / 900.28
Kart7
2021/22
34
2.363
8
7
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%62 isabet
Kilit pas40
Drible31%50 başarı
İkili kazanılan151%48
Müdahale44
Faul5160 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11277 yedek
G+A / 900.57
Kart3
2020/21
24
1.894
4
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%44 isabet
Kilit pas20
Drible34%50 başarı
İkili kazanılan115%45
Müdahale30
Faul3641 kazanılan
İlk 11222 yedek
G+A / 900.38
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11421 yedek girdi
FORMA11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-38%36
- 4-2-3-15%23
- 3-4-2-13%14
- 4-1-4-12%9
- 4-4-1-12%9
- 4-4-22%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | AustinH | 2-4 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 19.07.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 16.07.2025 | CharlotteA | 2-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 13.07.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.07.2025 | Atlanta United FCH | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 28.06.2025 | Nashville SCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2025 | Real Salt LakeA | 2-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 07.06.2025 | Chicago FireH | 1-7 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 31.05.2025 | FC CincinnatiA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | New England RevolutionH | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Nashville SCA | 0-0 | 33↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | New York City FCH | 0-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Toronto FCA | 2-0 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | New York Red BullsA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | FC CincinnatiH | 0-1 | 4↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | San Jose EarthquakesA | 6-1 | 17↑ | 3 | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | Toronto FCH | 2-2 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Chicago FireA | 0-3 | 11↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 06.10.2024 | New York City FCA | 3-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 03.10.2024 | DC UnitedH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | New England RevolutionA | 1-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2024 | Inter MiamiA | 3-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2023 | New York Red BullsH | 0-1 | 32 | 1 | 6.9 | ||
| 15.10.2023 | New England RevolutionH | 3-2 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 07.10.2023 | Philadelphia UnionA | 0-0 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2023 | Orlando City SCH | 0-1 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | Seattle SoundersH | 0-0 | 80 | – | 7.0 | ||
| 24.09.2023 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2023 | Sporting Kansas CityA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | CharlotteH | 1-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2023 | Inter MiamiA | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 26.08.2023 | Atlanta United FCA | 4-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 15.07.2023 | FC CincinnatiA | 3-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 13.07.2023 | Philadelphia UnionH | 0-2 | 63 | – | 7.2 | ||
| 09.07.2023 | Chicago FireA | 1-0 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 02.07.2023 | DC UnitedH | 2-0 | 67 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 24.06.2023 | Columbus CrewA | 2-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 21.06.2023 | CF MontrealA | 1-0 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 18.06.2023 | St. Louis CityH | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 10.06.2023 | Toronto FCA | 1-1 | 32↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.06.2023 | FC DallasA | 1-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 29.05.2023 | Columbus CrewH | 3-1 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2023 | Inter MiamiH | 2-1 | 9↑ | – | 7.3 | ||
| 25.02.2023 | New York City FCH | 2-0 | 75 | 2 | 7.3 | ||
| 15.10.2022 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | 82 | 1 | 7.9 | ||
| 09.10.2022 | Los Angeles FCA | 0-1 | 68 | 1 | 7.0 | ||
| 03.10.2022 | Houston DynamoH | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.09.2022 | AustinA | 1-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 10.09.2022 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 01.09.2022 | Colorado RapidsH | 4-1 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 28.08.2022 | Vancouver WhitecapsA | 0-3 | 65 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.08.2022 | FC DallasH | 4-0 | 84 | 2 | 7.0 | ||
| 15.08.2022 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 07.08.2022 | Toronto FCH | 3-4 | 27↑ | 3 | 6.9 | ||
| 04.08.2022 | Portland TimbersA | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 31.07.2022 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 74 | – | 7.0 | ||
| 23.07.2022 | FC CincinnatiA | 1-1 | 83 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 134 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 518 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.0Major League Soccer 2025
PERFORMANS61.4518 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%83
Dakika
%41
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%89
Dakika
%66
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Valeriy GromykoKairat Almaty · 28
%95
0gol
0asist
49scout
UEFA Champions League
Juan CruzLeganes · 25
%83
3gol
3asist
65scout
€6.00M
Segunda División
İrfan Can KahveciKasımpaşa · 30
%77
2gol
3asist
64scout
€3.50M
Süper Lig
Elías MontielPachuca · 20
%66
2gol
4asist
74scout
Liga MX
André HortaAlmeria · 29
%64
0gol
0asist
53scout
€1.50M
Segunda División
Lukáš ProvodSlavia Praha · 29
%63
0gol
2asist
54scout
UEFA Champions League
David BrooksBournemouth · 28
%61
1gol
3asist
62scout
€14.00M
Premier League
Pablo GozálbezArouca · 24
%60
1gol
2asist
64scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


