LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut41.10 / 90
Kilit pas20.55 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili113.03 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
1.100.47
Kilit pas
0.550.40
Başarılı dripling
0.281.13
Kazanılan ikili
3.035.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2024 · Nc-America
🏆
Liga MX2022/2023 Apertura · Mexico
🥈
Campeón de Campeones2022/2023 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2021/2022 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
25
327
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%39
Müdahale5
Faul24 kazanılan
İlk 11322 yedek
2024/25
35
1.353
2
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible17%61 başarı
İkili kazanılan76%54
Müdahale32
Faul1016 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111619 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 111941 yedek girdi
KART3
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%51
- 4-4-214%25
- 4-3-36%11
- 4-1-4-13%5
- 4-3-1-23%5
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Atletico San LuisA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | Club TijuanaH | 0-3 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | MazatlánA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | NecaxaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | MonterreyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2026 | PachucaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | PueblaH | 1-2 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | Club AmericaA | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | AtlasA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Santos LagunaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | TolucaH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | MazatlánH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Club TijuanaA | 5-0 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Tigres UANLA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Club QueretaroH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | PachucaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | NecaxaA | 0-1 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | MonterreyH | 1-3 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | Cruz AzulA | 4-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.07.2025 | Atletico San LuisH | 0-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 12.05.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 13↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | MonterreyH | 0-2 | 67 | – | 6.5 | ||
| 16.04.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | PueblaH | 1-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | Club QueretaroA | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 31.03.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Santos LagunaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | 76 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 20.02.2025 | Club AmericaA | 1-1 | 83 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | TolucaH | 3-3 | 60 | – | 6.5 | ||
| 06.02.2025 | PachucaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | MazatlánA | 1-2 | 68 | – | 6.5 | ||
| 29.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | AtlasA | 1-2 | 10↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 11.11.2024 | MonterreyA | 2-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2024 | MazatlánH | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | TolucaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | Club QueretaroH | 4-0 | 64 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.10.2024 | AtlasH | 0-0 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | FC JuarezA | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | Club AmericaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Tigres UANLA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Atletico San LuisH | 1-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | Cruz AzulH | 1-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Club TijuanaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Santos LagunaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2024 | NecaxaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2024 | PueblaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2024 | PachucaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 327 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.4Liga MX 2025
PERFORMANS27.5327 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%33
Dakika
%42
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%37
Dakika
%58
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bakery JattaHamburger SV · 27
%95
1gol
1asist
46scout
€1.00M
Bundesliga
Yannick GerhardtVfL Wolfsburg · 31
%88
1gol
0asist
45scout
€1.80M
Bundesliga
Nile JohnMoreirense · 22
%81
0gol
1asist
48scout
Primeira Liga
Pedro CarvalhoEstoril · 22
%71
0gol
1asist
58scout
Primeira Liga
Edgar ZaldívarAtlas · 29
%66
0gol
0asist
33scout
Liga MX
Serdar GürlerEyüpspor · 34
%64
0gol
0asist
47scout
€100K
Süper Lig
Youssef MalehCremonese · 27
%60
1gol
0asist
54scout
€1.00M
Serie A
Dženis BurnićKarlsruher SC · 27
%60
1gol
1asist
56scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum