Bakery Jatta
Gambia · Midfielder

Bakery Jatta

YAŞ27
BOY184
KİLO79
DOĞUM YERİGunjur
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili44.39 / 90
Rating6.26
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.10
Asist 0.000.10
Şut 0.000.97
Kilit pas 0.000.49
Başarılı dripling 0.000.29
Kazanılan ikili 4.392.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5. DFB Pokal2023 · Hamburger SV · 3 maç 3gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 2. Bundesliga2024/2025 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 1 82 0 0 6.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 1 82 0 0 6.26
İkili kazanılan4%44
Müdahale2
Faul21 kazanılan
İlk 111
2025/26 16 925 1 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 16 925 1 1 6.61
Şut10%40 isabet
Kilit pas5
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan29%37
Müdahale15
Faul135 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11124 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2022/23 2 180 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 2 180 0 0 6.80
Şut1
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan7%41
Müdahale2
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
2021/22 2 148 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 2 148 0 0 6.85
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan12%38
Müdahale6
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
TOPLAM GOL2
İLK 11196 yedek girdi
KART1
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 10 3-4-2-1 — 5 4-3-3 — 5 3-4-1-2 — 2 3-1-4-2 — 1 3-5-2 — 1 24 maç
  • 3-4-310%42
  • 3-4-2-15%21
  • 4-3-35%21
  • 3-4-1-22%8
  • 3-1-4-21%4
  • 3-5-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 M. MuheimM. Muheim 1 A. GronbaekA. Gronbaek Jatta 2
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Borussia DortmundA 2-0 82 0 6.3
16.05.2026 Bayer LeverkusenA 1-1
10.05.2026 SC FreiburgH 3-2 65 1 1 7.2
02.05.2026 Eintracht FrankfurtA 1-2 68 1 5.9
25.04.2026 1899 HoffenheimH 1-2 75 3 6.3
18.04.2026 Werder BremenA 3-1 24 6.3
04.03.2026 Bayer LeverkusenH 0-1 29 6.3
20.02.2026 FSV Mainz 05A 1-1 65 6.2
14.02.2026 Union BerlinH 3-2 74 1 7.0
07.02.2026 1. FC HeidenheimA 0-2 88 1 6.9
31.01.2026 Bayern MünchenH 2-2 59 6.2
23.01.2026 FC St. PauliA 0-0 90 6.2
17.01.2026 Borussia MönchengladbachH 0-0 85 2 7.2
10.01.2026 SC FreiburgA 2-1 79 1 6.2
20.12.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 29 7.3
13.12.2025 1899 HoffenheimA 4-1 12 6.7
07.12.2025 Werder BremenH 3-2 83 1 7.3
05.06.2023 VfB StuttgartH 1-3 90 1 6.7
01.06.2023 VfB StuttgartA 3-0 90 6.9
23.05.2022 Hertha BerlinH 0-2 74 6.5
19.05.2022 Hertha BerlinA 0-1 74 7.2
ŞUT11
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
31' · xG 0.019 14' · xG 0.284 · GOL 74' · xG 0.08 39' · xG 0.027 2' · xG 0.014 3' · xG 0.076 34' · xG 0.017 61' · xG 0.047 57' · xG 0.024 19' · xG 0.062 54' · xG 0.186
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%45) Duran top — 2 (%18) Korner — 2 (%18) Açık oyun — 1 (%9) Kontra atak — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası5%45
  • Duran top2%18
  • Korner2%18
  • Açık oyun1%9
  • Kontra atak1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%64) Sol ayak — 2 (%18) Kafa — 2 (%18) 11 şut
  • Sağ ayak7%64
  • Sol ayak2%18
  • Kafa2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %27
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1140 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 6 6 6 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 13 14 14 15 16 17 18 18 18 18 19 19 19 19 20 20 20 21 21 21 23 23 23 24 29 30 32 32 34 37 41 42 49 57
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 6 6 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 13 15 16 18 19 20 21 21 21 21 22 22 24 27 28 30 34 47
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 18 27
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %28 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1140
Pas 623 Pas — 623 (%60) Top teması 102 Top teması — 102 (%10) Uzakla… 76 Uzaklaştırma — 76 (%7) Top ka… 69 Top kazanma — 69 (%7) Müdaha… 40 Müdahale — 40 (%4) Top kaptırma — 33 (%3) Pas arası — 30 (%3) Faul — 27 (%3) Korner kazandırma — 25 (%2) Çalım — 22 (%2)
  • Pas623%60
  • Top teması102%10
  • Uzaklaştırma76%7
  • Top kazanma69%7
  • Müdahale40%4
  • Top kaptırma33%3
  • Pas arası30%3
  • Faul27%3
  • Korner kazandırma25%2
  • Çalım22%2
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 21 maç
Hamburger SV 21maç 2021–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01 Without Club Hamburg -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Arka adale sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2026 Arka adale sakatlığıKadroda yok 4 maç
09.2025 Muscle bruiseKadroda yok 1 maç
08.2025 Thigh problemsKadroda yok 1 maç
08.2025 Muscular problemsKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 925 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.6Bundesliga 2025
PERFORMANS31.6925 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 55.4
Derinden oyun kurucu 52.4
Box-to-box orta saha 50.8
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %32
Dakika %50
Değer / getiri %47
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %43
Dakika %76
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.61 7.1 93
Dakika güvenliği 63.3 82 77
Müdahale / 90 1.46 3.2 46
Performans skoru 31.6 75 42
İkili mücadele kazanma 37.18 58 64
Pas arası / 90 0.78 2.3 34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam