Ryan Merlen
France · Midfielder

Ryan Merlen

YAŞ23
DOĞUM YERİLens
LİGJupiler Pro League
BU SEZON3G · 3A
Gol30.83 / 90
Asist30.83 / 90
Şut51.38 / 90
Kilit pas92.48 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili102.76 / 90
Rating7.49
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 73 orta sahalar
Kilit pas — %83 (2.48) Asist — %97 (0.83) Drible — %28 (0.28) Pas isabeti — %57 (%83) Top kapma — %40 (2.21) İkili mücadele — %51 (%50) 59 ORT. % 83 97 28 57 40 51
  • Kilit pas 2.48 %83
  • Asist 0.83 %97
  • Drible 0.28 %28
  • Pas isabeti %83 %57
  • Top kapma 2.21 %40
  • İkili mücadele %50 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 326 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Jupiler Pro League2026 · St. Truiden · 3 maç 2gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 First Amateur Division2022/2023 · Belgium · 2nd Place
2026/27 5 326 3 3 7.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 5 326 3 3 7.49
Şut5%60 isabet
Kilit pas9
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale5
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 901.66
Kart1
2025/26 34 988 2 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 34 988 2 1 6.70
Şut14%29 isabet
Kilit pas16
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan27%39
Müdahale5
Faul71 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11727 yedek
G+A / 900.27
Kart21
TOPLAM GOL6
İLK 111328 yedek girdi
KART5
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 4-3-3 — 7 3-5-2 — 1 38 maç
  • 4-2-3-130%79
  • 4-3-37%18
  • 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 RAAL La LouvièreH 4-0 89 1 1 2 9.0
02.09.2026 Union St. GilloiseH 0-3 26 0 5.8
30.08.2026 AntwerpA 1-4 82 2 7.5
14.08.2026 Cercle BruggeA 3-3 61 2 2 8.3
08.08.2026 Lommel UnitedH 1-1 68 1 6.9
24.05.2026 KV MechelenH 3-0 80 1 1 7.6
21.05.2026 AnderlechtA 3-1 72 6.6
16.05.2026 GentH 1-1 86 2 7.2
09.05.2026 Club Brugge KVA 2-0 63 1 5.3
02.05.2026 Union St. GilloiseH 2-1 79 3 7.0
26.04.2026 KV MechelenA 1-4 43 1 1 2 8.0
23.04.2026 AnderlechtH 2-0 14 6.7
19.04.2026 GentA 0-0
11.04.2026 Club Brugge KVH 1-2 12 6.9
04.04.2026 Union St. GilloiseA 1-0 17 6.7
22.03.2026 Union St. GilloiseH 1-3 23 7.2
15.03.2026 GenkA 1-0 12 6.5
08.03.2026 Cercle BruggeH 2-1 16 6.3
28.02.2026 AntwerpA 1-0 21 6.6
21.02.2026 DenderA 1-4 13 6.3
15.02.2026 Zulte WaregemH 3-2 12 6.7
06.02.2026 KVC WesterloA 0-4 4
31.01.2026 CharleroiH 0-2 13 6.3
24.01.2026 RAAL La LouvièreA 1-2 92 1 6.3
18.01.2026 OH LeuvenH 1-0 80 7.2
26.12.2025 Standard LiegeA 1-2 11 6.9
21.12.2025 KV MechelenH 1-0 9 6.3
13.12.2025 AnderlechtA 2-1 15 6.6
06.12.2025 Club Brugge KVH 3-2 22 1 6.7
30.11.2025 GentA 1-2 8 6.6
23.11.2025 OH LeuvenA 1-2 13 6.7
09.11.2025 Standard LiegeH 1-0 9 6.3
14.09.2025 KVC WesterloH 0-3 31 7.2
29.08.2025 Cercle BruggeA 1-1 19 6.3
23.08.2025 Zulte WaregemA 0-2 22 6.9
17.08.2025 RAAL La LouvièreH 2-1 19 6.9
08.08.2025 DenderH 2-0 19 1 6.6
03.08.2025 CharleroiA 1-1 18 2 6.3
27.07.2025 GentH 3-1 21 6.6
ŞUT34
GOL6
xG4.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%17.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.011 78' · xG 0.026 44' · xG 0.029 71' · xG 0.537 · GOL 90' · xG 0.158 · GOL 68' · xG 0.027 49' · xG 0.052 · GOL 66' · xG 0.028 64' · xG 0.19 32' · xG 0.034 5' · xG 0.179 90' · xG 0.135 90' · xG 0.091 75' · xG 0.25 53' · xG 0.092 69' · xG 0.034 51' · xG 0.037 90' · xG 0.907 90' · xG 0.025 64' · xG 0.034 90' · xG 0.054 90' · xG 0.179 90' · xG 0.11 80' · xG 0.189 41' · xG 0.173 · GOL 40' · xG 0.05 79' · xG 0.027 60' · xG 0.328 37' · xG 0.364 · GOL 14' · xG 0.086 11' · xG 0.044 1' · xG 0.245 · GOL 61' · xG 0.045 18' · xG 0.009
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%56) Korner — 8 (%24) Açık oyun — 4 (%12) Kontra atak — 2 (%6) Serbest vuruş — 1 (%3) 34 şut
  • Asist sonrası19%56
  • Korner8%24
  • Açık oyun4%12
  • Kontra atak2%6
  • Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%71) Sol ayak — 7 (%21) Kafa — 3 (%9) 34 şut
  • Sağ ayak24%71
  • Sol ayak7%21
  • Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
1-15' — 4 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 8 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 4 %12
  • 16-30' 1 %3
  • 31-45' 6 %18
  • 46-60' 4 %12
  • 61-75' 8 %24
  • 76-90+' 11 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
St. Truiden 39maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-20 RC Lens B RFC Lüttich free transfer
2019-07-01 RC Lens U17 RC Lens B -
2017-07-01 Lens Yth. RC Lens U17 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2025 · St. Truiden 1sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 988 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.0Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS45.1988 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 68.7
Box-to-box orta saha 68.5
İleri sekiz 67.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %63
Dakika %63
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %68
Dakika %77
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 51.92 72 72
Dakika güvenliği 71.7 82 87
Kilit pas / 90 1.46 1.4 100
Ortalama rating 6.7 7.2 93
Performans skoru 45.1 76 59
Pas arası / 90 0.64 1.6 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam