Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.50
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Jupiler Pro League2025 · St. Truiden · 38 maç
11gol6.
7asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 18 G+A
GolAsist
2026/27
8
32
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1126 yedek
2025/26
38
2.925
11
7
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%48 isabet
Kilit pas33
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan146%47
Müdahale42
Faul3630 kazanılan
Ofsayt25
Penaltı2
İlk 11326 yedek
G+A / 900.55
Kart5
2024/25
13
243
3
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%38
Müdahale3
Faul4
Ofsayt1
İlk 11310 yedek
G+A / 901.11
TOPLAM GOL161 penaltı
İLK 113525 yedek girdi
KART4
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 8 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%67
- 3-4-2-16%11
- 4-3-36%11
- 3-4-33%6
- 4-4-22%4
- 3-3-1-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SC Paderborn 07A | 0-1 | 8 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | Werder BremenH | 4-1 | 5↑ | – | – | ||
| 27.08.2026 | MotherwellH | 4-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 20.08.2026 | MotherwellA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2026 | BrazilA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | SwedenH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | TunisiaA | 0-4 | 7↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | NetherlandsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | KV MechelenH | 3-0 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 21.05.2026 | AnderlechtA | 3-1 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | GentH | 1-1 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Club Brugge KVA | 2-0 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 92 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | KV MechelenA | 1-4 | 88 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 23.04.2026 | AnderlechtH | 2-0 | 85 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 19.04.2026 | GentA | 0-0 | 86 | 2 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | 94 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 04.04.2026 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 96 | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 73 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | GenkA | 1-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | Cercle BruggeH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | AntwerpA | 1-0 | 93 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | DenderA | 1-4 | 88 | 2 | – | 7.0 | |
| 15.02.2026 | Zulte WaregemH | 3-2 | 94 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 06.02.2026 | KVC WesterloA | 0-4 | 86 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 31.01.2026 | CharleroiH | 0-2 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | RAAL La LouvièreA | 1-2 | 92 | 1 | – | 7.3 | |
| 18.01.2026 | OH LeuvenH | 1-0 | 84 | 3 | 6.2 | ||
| 26.12.2025 | Standard LiegeA | 1-2 | 87 | 2 | 4 | 7.9 | |
| 21.12.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 13.12.2025 | AnderlechtA | 2-1 | 99 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.12.2025 | Club Brugge KVH | 3-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | GentA | 1-2 | 82 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 23.11.2025 | OH LeuvenA | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Standard LiegeH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.11.2025 | AntwerpH | 1-0 | 80 | 4 | 5.9 | ||
| 26.10.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | AnderlechtH | 2-2 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | KV MechelenA | 1-3 | 97 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.09.2025 | GenkH | 1-2 | 64 | 2 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Club Brugge KVA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | KVC WesterloH | 0-3 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 29.08.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Zulte WaregemA | 0-2 | 22↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.08.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 34↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 08.08.2025 | DenderH | 2-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | GenkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | AntwerpA | 1-3 | 61 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.04.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Cercle BruggeH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | KVC WesterloA | 2-0 | 15↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Standard LiegeA | 0-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Union St. GilloiseH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | FenerbahceH | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | GentA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 30.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 3-4 | 12↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.01.2025 | KV MechelenH | 4-1 | 72 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 23.01.2025 | PlzenA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | KortrijkA | 0-2 | 13↑ | – | 5.9 |
ŞUT62
GOL11
xG13.5
xG FARKI-2.5under performing
DÖNÜŞÜM%17.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası39%63
- Kontra atak10%16
- Açık oyun5%8
- Korner5%8
- Penaltı2%3
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak39%63
- Kafa12%19
- Sol ayak11%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR62 şut
- 1-15' 5 %8
- 16-30' 4 %6
- 31-45' 12 %19
- 46-60' 12 %19
- 61-75' 14 %23
- 76-90+' 15 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 59 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-07
Júbilo Iwata
→
RSCA Futures
€1.10m
Júbilo Iwata
→
RSCA Futures
€1.10m
2024-12-31
RSCA Futures
→
Júbilo Iwata
End of loan
RSCA Futures
→
Júbilo Iwata
End of loan
2024-01-01
Júbilo Iwata
→
RSCA Futures
loan transfer
Júbilo Iwata
→
RSCA Futures
loan transfer
2023-02-01
Júbilo U18
→
Júbilo Iwata
-
Júbilo U18
→
Júbilo Iwata
-
2021-04-01
Júbilo Jg
→
Júbilo U18
-
Júbilo Jg
→
Júbilo U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2925 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.5Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS61.52925 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
88.6
Pivot forvet
81.2
Bağlantı kuran forvet
79.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%80
Dakika
%97
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%79
Dakika
%99
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.77
7.15
95
Performans skoru
61.5
76
81
Gol / 90
0.34
0.42
81
Müdahale / 90
1.29
1.4
92
Asist / 90
0.22
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Facundo BrueraBarracas Central · 27
%95
10gol
5asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Gennaro BorrelliCagliari · 25
%83
5gol
1asist
68scout
€3.00M
Serie A
Daniel Hanslik1. FC Kaiserslautern · 29
%82
3gol
4asist
65scout
€1.00M
2. Bundesliga
Rodrigo AuzmendiBanfield · 24
%81
4gol
2asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Raúl JiménezFulham · 34
%79
8gol
3asist
58scout
€4.00M
Premier League
Sirlord Conteh1. FC Heidenheim · 29
%75
2gol
1asist
49scout
€1.20M
Bundesliga
Sergi EnrichHuesca · 35
%61
4gol
0asist
53scout
€100K
Segunda División
Jens OdgaardBologna · 26
%60
5gol
1asist
60scout
€15.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



