LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.52 / 90
Şut10.52 / 90
Kilit pas31.56 / 90
Başarılı dripling10.52 / 90
Kazanılan ikili42.08 / 90
Rating6.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.520.42
Şut
0.520.74
Kilit pas
1.561.47
Başarılı dripling
0.520.21
Kazanılan ikili
2.083.36
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CupNone · Belgium
🏆
1. DivisionNone · Norway
🏆
1. Division2024 · Norway
🏆
Cup2019/2020 · Belgium
🥈
Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2021 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
2
173
0
1
6.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%40
Müdahale1
İlk 112
G+A / 900.52
2025/26
38
857
1
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas14
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan32%45
Müdahale11
Faul75 kazanılan
İlk 11731 yedek
G+A / 900.53
2024/25
15
134
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%44
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 11114 yedek
Kart1
2023/24
27
1.558
1
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas32
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan56%47
Müdahale19
Faul1512 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111710 yedek
G+A / 900.12
Kart22
2022/23
11
665
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan18%38
Müdahale9
Faul93 kazanılan
İlk 1183 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2021/22
16
953
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas16
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan28%45
Müdahale13
Faul112 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11115 yedek
2020/21
6
431
0
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas11
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan26%47
Müdahale8
Faul74 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.21
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111245 yedek girdi
KART1
FORMA18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%52
- 4-3-37%13
- 3-4-2-16%11
- 3-4-35%9
- 4-4-25%9
- 5-4-13%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | TwenteH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.08.2026 | TwenteA | 6-0 | 83 | – | 5.3 | ||
| 24.05.2026 | KV MechelenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2026 | AnderlechtA | 3-1 | 3↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | GentH | 1-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | Club Brugge KVA | 2-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 7↑ | 1 | – | – | |
| 26.04.2026 | KV MechelenA | 1-4 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 23.04.2026 | AnderlechtH | 2-0 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | GentA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | GenkA | 1-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Cercle BruggeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | AntwerpA | 1-0 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | DenderA | 1-4 | 68 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | Zulte WaregemH | 3-2 | 69 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.02.2026 | KVC WesterloA | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | CharleroiH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | RAAL La LouvièreA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | OH LeuvenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Standard LiegeA | 1-2 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | KV MechelenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | AnderlechtA | 2-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Club Brugge KVH | 3-2 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | GentA | 1-2 | 31↑ | 1 | – | 7.9 | |
| 09.11.2025 | Standard LiegeH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | AntwerpH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 26.10.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 25↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | AnderlechtH | 2-2 | 27↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 04.10.2025 | KV MechelenA | 1-3 | 26↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 28.09.2025 | GenkH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Club Brugge KVA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | KVC WesterloH | 0-3 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Zulte WaregemA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | DenderH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | CharleroiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | GentH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | KortrijkA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Beerschot WilrijkH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Cercle BruggeA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Cercle BruggeH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | KortrijkH | 0-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 0-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 16.03.2025 | OH LeuvenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2025 | Beerschot WilrijkH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | KortrijkH | 4-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Club Brugge KVH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | DenderA | 2-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | Union St. GilloiseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | AntwerpH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Standard LiegeH | 1-2 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 10.12.2023 | Kristiansund BKH | 0-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 06.12.2023 | Kristiansund BKA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.12.2023 | TromsoH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.11.2023 | Ham-KamA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.11.2023 | StabaekH | 0-0 | 8↑ | 1 | 6.2 |
ŞUT10
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%50
- Asist sonrası3%30
- Açık oyun1%10
- Kontra atak1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%50
- Sol ayak4%40
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 4 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 4 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-16
Vålerenga
→
Sint-Truiden
?
Vålerenga
→
Sint-Truiden
?
2022-08-31
Genk
→
Vålerenga
?
Genk
→
Vålerenga
?
2021-07-01
Royal Antwerp
→
Genk
free transfer
Royal Antwerp
→
Genk
free transfer
2018-07-17
Vålerenga
→
Royal Antwerp
?
Vålerenga
→
Royal Antwerp
?
2012-07-01
Bærum SK Yth.
→
Bærum
-
Bærum SK Yth.
→
Bærum
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eliteserien2023 · Valerenga
2kırmızı · 25 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 857 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS46.0857 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
67.1
Klasik stoper
59.6
Ayağı iyi stoper
59.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%29
Dakika
%51
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%33
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.47
1.4
100
Asist / 90
0.42
0.22
100
Pas hacmi / 90
40.75
48
85
Dakika güvenliği
54.3
78
70
Performans skoru
46
74
62
Müdahale / 90
1.16
2.5
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
José AbellaSantos Laguna · 31
%95
0gol
5asist
54scout
Liga MX
Nuno SequeiraPendikspor · 35
%91
0gol
5asist
53scout
1. Lig
Daniel BorgesMirassol · 32
%84
2gol
2asist
48scout
Serie A
Huseyin BulutKeçiörengücü · 26
%80
4gol
5asist
58scout
1. Lig
Victor GómezSC Braga · 25
%79
0gol
4asist
62scout
UEFA Europa League
Güray VuralIğdır FK · 37
%73
1gol
7asist
61scout
€75K
1. Lig
Mohamed FarsiColumbus Crew · 26
%67
1gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Christian GünterSC Freiburg · 32
%60
0gol
2asist
40scout
€2.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



