Devante Cole
Belgium · Defender

Devante Cole

YAŞ23
BOY187
KİLO80
KULÜPAntwerp
DOĞUM YERİGenk
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.54 / 90
Kilit pas10.27 / 90
Başarılı dripling10.27 / 90
Kazanılan ikili195.09 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
Müdahale — %71 (2.41) Pas arası — %63 (1.61) Blok — %84 (1.07) İkili mücadele — %59 (%58) Pas isabeti — %66 (%88) Faul (az iyi) — %22 (1.34) 61 ORT. % 71 63 84 59 66 22
  • Müdahale 2.41 %71
  • Pas arası 1.61 %63
  • Blok 1.07 %84
  • İkili mücadele %58 %59
  • Pas isabeti %88 %66
  • Faul (az iyi) 1.34 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 336 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2021 0 2023 0 2024 2 2025 2 2026 1
GolAsist
2026/27 5 336 1 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 5 336 1 0 6.92
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan19%58
Müdahale9
Faul51 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.27
2025/26 30 2.109 2 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 21 1.744 1 0 6.98
Jupiler Pro LeagueAntwerp 9 365 1 0 7.17
Şut8%50 isabet
Kilit pas12
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan124%64
Müdahale51
Faul1814 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11255 yedek
G+A / 900.09
Kart21
2024/25 32 2.761 1 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 32 2.761 1 1 6.86
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan175%56
Müdahale68
Faul4021 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.07
Kart91
Kaptan5maçta
2023/24 36 3.057 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 36 3.057 0 0 6.93
Şut13%54 isabet
Kilit pas8
Drible17%65 başarı
İkili kazanılan167%59
Müdahale76
Faul3711 kazanılan
İlk 1136
Kart7
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 1 0 0 0
TOPLAM GOL5
İLK 11588 yedek girdi
KART13
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %40
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 17 3-4-2-1 — 13 3-4-3 — 13 3-4-1-2 — 5 3-5-2 — 5 5-4-1 — 4 57 maç
  • 4-2-3-117%30
  • 3-4-2-113%23
  • 3-4-313%23
  • 3-4-1-25%9
  • 3-5-25%9
  • 5-4-14%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Standard LiegeA 1-0 0 0
30.08.2026 St. TruidenH 1-4 82 6.2
22.08.2026 GenkH 4-4 79 1 6.3
15.08.2026 KortrijkA 0-3 90 1 1 8.2
09.08.2026 SK BeverenH 2-1 85 7.0
23.05.2026 KVC WesterloH 2-0 83 1 1 8.2
19.05.2026 GenkA 0-0 87 8.2
15.05.2026 OH LeuvenA 3-0 35 7.0
10.05.2026 CharleroiH 0-1 83 1 6.9
03.05.2026 Standard LiegeH 0-5 14 6.9
25.04.2026 KVC WesterloA 2-4 24 6.7
21.04.2026 Standard LiegeA 1-2 3
18.04.2026 OH LeuvenH 2-0
25.01.2026 CharleroiH 0-2 36 6.3
18.01.2026 OH LeuvenH 1-0 94 8.2
26.12.2025 Standard LiegeA 1-2 61 1 6.5
21.12.2025 KV MechelenH 1-0 90 1 2 8.3
13.12.2025 AnderlechtA 2-1 99 5.9
06.12.2025 Club Brugge KVH 3-2 97 6.3
30.11.2025 GentA 1-2 90 1 7.6
23.11.2025 OH LeuvenA 1-2 90 6.9
09.11.2025 Standard LiegeH 1-0 90 7.9
02.11.2025 AntwerpH 1-0 90 8.0
26.10.2025 Union St. GilloiseA 2-0 90 6.2
19.10.2025 AnderlechtH 2-2 90 7.0
04.10.2025 KV MechelenA 1-3 18 6.9
28.09.2025 GenkH 1-2 54 6.2
21.09.2025 Club Brugge KVA 2-0 90 6.3
14.09.2025 KVC WesterloH 0-3 59 5.9
29.08.2025 Cercle BruggeA 1-1 95 7.0
23.08.2025 Zulte WaregemA 0-2 90 1 7.2
17.08.2025 RAAL La LouvièreH 2-1 90 7.9
08.08.2025 DenderH 2-0 90 1 6.9
03.08.2025 CharleroiA 1-1 80 6.9
27.07.2025 GentH 3-1 97 6.6
10.05.2025 KortrijkAC 2-2 90 6.0
04.05.2025 Beerschot WilrijkHC 2-1 90 7.2
26.04.2025 Cercle BruggeAC 3-1 90 6.3
12.04.2025 Cercle BruggeHC 3-1 90 6.9
06.04.2025 KortrijkH 0-3 58 7.0
16.03.2025 OH LeuvenA 3-2 60 5.7
07.03.2025 Beerschot WilrijkH 2-0 90 7.0
01.03.2025 KortrijkH 4-2 90 6.5
21.02.2025 KV MechelenA 1-1 45 7.2
08.02.2025 DenderA 2-1 90 6.3
19.01.2025 Standard LiegeH 1-2 90 6.5
11.01.2025 KVC WesterloA 1-2 90 7.3
27.12.2024 Cercle BruggeH 1-1 90 1 1 8.3
21.12.2024 CharleroiA 2-1 90 6.3
15.12.2024 AnderlechtHC 0-2 90 6.9
07.12.2024 GentA 2-0 90 6.9
01.12.2024 GenkH 2-2 90 7.0
23.11.2024 Club Brugge KVA 7-0 90 6.2
08.11.2024 KV MechelenH 2-1 90 1 7.3
02.11.2024 Standard LiegeA 2-1 86 6.6
26.10.2024 KVC WesterloH 2-0 90 1 7.2
20.10.2024 GenkA 3-2 90 6.5
06.10.2024 GentH 1-1 90 1 7.0
29.09.2024 Cercle BruggeA 1-1 83 1 7.2
21.09.2024 Beerschot WilrijkA 0-3 90 1 8.2
ŞUT15
GOL3
xG2.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.018 18' · xG 0.084 66' · xG 0.129 45' · xG 0.473 · GOL 36' · xG 0.058 8' · xG 0.447 · GOL 45' · xG 0.08 64' · xG 0.028 4' · xG 0.67 31' · xG 0.07 35' · xG 0.063 81' · xG 0.069 69' · xG 0.034 80' · xG 0.082 · GOL 9' · xG 0.063
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 11 (%73) Duran top — 3 (%20) Asist sonrası — 1 (%7) 15 şut
  • Korner11%73
  • Duran top3%20
  • Asist sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
Kafa — 9 (%60) Sağ ayak — 5 (%33) Sol ayak — 1 (%7) 15 şut
  • Kafa9%60
  • Sağ ayak5%33
  • Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 3 %20
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 5 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %20
  • 76-90+' 3 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 104 maç
Antwerp 14maç 2025–2026
St. Truiden 90maç 2021–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 St.Truiden U21 Sint-Truiden -
2023-06-30 MVV Maastricht St.Truiden U21 End of loan
2022-08-13 St.Truiden U21 MVV Maastricht loan transfer
2019-07-01 St. Truiden U18 St.Truiden U21 -
2018-07-01 St. Truiden U17 St. Truiden U18 -
2017-07-01 STVV Youth St. Truiden U17 -
2016-07-01 KRC Genk Youth STVV Youth free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2025 · St. Truiden 1sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1744 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS64.71744 dk
KARARİzlemeye değer71/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 83.7
Defansif bek 81.0
Klasik stoper 80.1
Ayağı iyi stoper 61.1
Defansif bek 58.0
Klasik stoper 57.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %63
Dakika %71
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %75
Dakika %84
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 56.46 62 91
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 64.7 76 85
İkili mücadele kazanma 62.5 64 98
Müdahale / 90 2.17 2.2 99
Ortalama rating 6.98 7.2 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam