LİGLa Liga
BU SEZON5G · 0A
Gol51.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.95 / 90
Kilit pas10.22 / 90
Başarılı dripling20.43 / 90
Kazanılan ikili265.63 / 90
Rating6.69
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.080.93
Asist
0.000.17
Şut
1.952.53
Kilit pas
0.220.51
Başarılı dripling
0.430.17
Kazanılan ikili
5.633.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Copa del Rey2023 · Girona · 5 maç
5gol4.
11.
La Liga2024 · Girona · 32 maç
11gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
China Cup2019 · World
🏆
Supercopa de Catalunya2019 · Spain
🏆
China Cup2018 · World
🏆
Liga AUF2006/2007 · Uruguay
🏆
Liga AUF2004 · Uruguay
🥈
Championship2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
Copa Catalunya2013/2014 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
26
416
5
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%89 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan26%49
Müdahale4
Faul89 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı3
İlk 11125 yedek
G+A / 901.08
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
46
1.346
11
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%64 isabet
Kilit pas7
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan50%38
Müdahale10
Faul4313 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı31 kaçan
İlk 11838 yedek
G+A / 900.87
Kart7
Kaptan8maçta
2023/24
32
807
9
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%57 isabet
Kilit pas10
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan47%44
Müdahale14
Faul287 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11527 yedek
G+A / 901.34
Kart6
Kaptan5maçta
2022/23
33
1.088
9
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%66 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan56%41
Müdahale13
Faul3923 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı51 kaçan
İlk 11825 yedek
G+A / 900.74
Kart8
Kaptan8maçta
TOPLAM GOL4016 penaltı
İLK 1124115 yedek girdi
KART23
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR40 gol
- 1-15' 2 %5
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %8
- 46-60' 4 %10
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 27 %68
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%35
- 4-1-4-126%23
- 4-3-315%13
- 4-4-214%12
- 3-4-2-110%9
- 4-4-1-18%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | ElcheH | 1-1 | 34↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Atletico MadridA | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.05.2026 | Real SociedadH | 1-1 | 43↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.05.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 7↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.05.2026 | MallorcaH | 0-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | ValenciaA | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | Real BetisH | 2-3 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | Real MadridA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | VillarrealH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | AlavesA | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2026 | BarcelonaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | SevillaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | OviedoA | 1-0 | 7↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | OsasunaH | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Real BetisA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | AlavesH | 1-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | GetafeA | 2-1 | 14↑ | 1 | 1 | 6.7 | |
| 25.10.2025 | OviedoH | 3-3 | 40↑ | 2 | 3 | 7.6 | |
| 18.10.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | ValenciaH | 2-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | EspanyolH | 0-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | Athletic ClubA | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | LevanteH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Celta VigoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | SevillaHC | 0-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | VillarrealA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Atletico MadridHC | 0-4 | 89 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Real SociedadAC | 3-2 | 69 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 13.05.2025 | ValladolidA | 0-1 | 19↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.05.2025 | VillarrealHC | 0-1 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 05.05.2025 | MallorcaHC | 1-0 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.04.2025 | LeganesAC | 1-1 | 82 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.04.2025 | Real BetisH | 1-3 | 22↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.04.2025 | OsasunaA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | AlavesH | 0-1 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | BarcelonaA | 4-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | ValenciaH | 1-1 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.03.2025 | EspanyolA | 1-1 | 21↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.03.2025 | Celta VigoH | 2-2 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Real MadridA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | GetafeHC | 1-2 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | Athletic ClubA | 3-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 03.02.2025 | Las PalmasH | 2-1 | 24↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 29.01.2025 | ArsenalH | 1-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Rayo VallecanoA | 2-1 | 36↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.01.2025 | AC MilanA | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | SevillaH | 1-2 | 22↑ | 3 | 7.0 | ||
| 11.01.2025 | AlavesA | 0-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 20.12.2024 | ValladolidH | 3-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | MallorcaA | 2-1 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | LiverpoolH | 0-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | Real MadridH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | VillarrealA | 2-2 | 32↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.11.2024 | Sturm GrazA | 1-0 | 23↑ | 2 | 5.9 | ||
| 23.11.2024 | EspanyolH | 4-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | GetafeA | 0-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 05.11.2024 | PSV EindhovenA | 4-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | LeganesH | 4-3 | 28↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 26.10.2024 | Las PalmasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Slovan BratislavaHC | 2-0 | 90 | 1 | 5.9 |
ŞUT19
GOL5
xG5.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%26.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%42
- Korner4%21
- Penaltı4%21
- Açık oyun2%11
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%47
- Kafa7%37
- Sol ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 5 %26
- 76-90+' 14 %74
AKSİYON HARİTASI283 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR283
- Pas92%34
- Hava topu56%21
- Faul40%15
- Top teması27%10
- Kurtarılan şut15%6
- İsabetsiz şut12%4
- Gol10%4
- Top kazanma9%3
- İkili mücadele5%2
- Ofsayt5%2
PİYASA DEĞERİ€800K-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2025 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-06-30
Racing
→
Reggina
End of loan
Racing
→
Reggina
End of loan
2011-08-13
Reggina
→
Racing
loan transfer
Reggina
→
Racing
loan transfer
2010-06-30
Albacete
→
Reggina
End of loan
Albacete
→
Reggina
End of loan
2008-07-31
Reggina
→
Albacete
loan transfer
Reggina
→
Albacete
loan transfer
2008-01-03
Danubio FC
→
Reggina
€1.38m
Danubio FC
→
Reggina
€1.38m
2007-06-30
Bella Vista
→
Danubio FC
End of loan
Bella Vista
→
Danubio FC
End of loan
2007-02-07
Danubio FC
→
Bella Vista
loan transfer
Danubio FC
→
Bella Vista
loan transfer
2005-01-01
Danubio B
→
Danubio FC
-
Danubio B
→
Danubio FC
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
01.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
5 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
04.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2022
Kalp rahatsızlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Copa del Rey2023 · Girona
2sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 416 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.0La Liga 2025
PERFORMANS64.3416 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
73.5
Pivot forvet
67.2
İçe kat eden kanat
62.3
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%78
Dakika
%45
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%82
Dakika
%61
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
1.08
0.65
100
Performans skoru
64.3
78
82
Tahmini xG / 90
1.173
0.48
100
Şut isabeti
88.89
48
100
İsabetli şut / 90
1.73
1.8
96
Ortalama rating
6.69
7.15
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Orri Steinn ÓskarssonReal Sociedad · 21
%95
8gol
0asist
68scout
€12.00M
La Liga
August PriskeDjurgardens IF · 21
%73
18gol
2asist
79scout
Allsvenskan
Rodrigo CastilloLanus · 26
%70
7gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Patrik SchickBayer Leverkusen · 29
%65
16gol
3asist
67scout
€18.00M
Bundesliga
Igor JesusNottingham Forest · 24
%64
7gol
1asist
63scout
€22.00M
UEFA Europa League
Ramiro EnriqueOrlando City SC · 24
%61
7gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Ayase UedaFeyenoord · 27
%60
25gol
1asist
70scout
€15.00M
Eredivisie
Guilherme SchettineMoreirense · 30
%60
9gol
1asist
70scout
€350K
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Middlesbrough