LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Şut20.97 / 90
Kilit pas10.48 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili115.32 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 1.95 %68
- Pas arası 0.32 %12
- Blok 0.32 %47
- İkili mücadele %59 %50
- Pas isabeti %85 %30
- Faul (az iyi) 1.95 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 277 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Cup2023/2024 · Czech-Republic
🏆
Czech Liga2023/2024 · Czech-Republic
🏆
Czech Liga2022/2023 · Czech-Republic
🏆
Cup2019/2020 · Czech-Republic
🏆
Tipsport Liga2019 · Europe
🏆
Tipsport Liga2018 · Europe
🥈
Cup2022/2023 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Czech Liga2020/2021 · Czech-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
277
1
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%59
Müdahale6
Faul61 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.32
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26
32
2.489
2
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas8
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan100%51
Müdahale33
Faul327 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.11
Kart51
2024/25
48
3.759
4
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas15
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan173%58
Müdahale45
Faul4528 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11417 yedek
G+A / 900.12
Kart12
Kaptan2maçta
2023/24
9
840
2
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%83 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan38%60
Müdahale16
Faul1210 kazanılan
İlk 119
G+A / 900.21
Kart5
Kaptan8maçta
2021/22
7
557
2
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas1
Drible10%100 başarı
İkili kazanılan42%52
Müdahale7
Faul156 kazanılan
İlk 1161 yedek
G+A / 900.32
Kart3
Kaptan1maçta
2020/21
5
338
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan38%63
Müdahale13
Faul94 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.27
Kart21
TOPLAM GOL9
İLK 118210 yedek girdi
KART23
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %56
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%35
- 3-4-2-119%24
- 4-3-311%14
- 3-5-210%12
- 4-4-27%9
- 3-4-35%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | West HamA | 4-2 | 0 | 0 | – | ||
| 25.06.2026 | MexicoHC | 0-3 | 92 | – | 6.3 | ||
| 18.06.2026 | South AfricaHC | 1-1 | 94 | 2 | 7.5 | ||
| 12.06.2026 | South KoreaAC | 2-1 | 91 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.05.2026 | BurnleyA | 1-1 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | FulhamH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | BrightonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | LeedsA | 3-0 | 75 | 2 | 7.3 | ||
| 10.04.2026 | West HamA | 4-0 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 31.03.2026 | DenmarkHC | 1-1 | 120 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 26.03.2026 | Rep. Of IrelandHC | 2-2 | 120 | 1 | 3 | 9.3 | |
| 16.03.2026 | BrentfordA | 2-2 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 03.03.2026 | LiverpoolH | 2-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Crystal PalaceA | 1-0 | 61 | – | 6.0 | ||
| 18.02.2026 | ArsenalH | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.02.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | ChelseaH | 1-3 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Manchester CityA | 2-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | NewcastleH | 0-0 | 97 | – | 7.0 | ||
| 07.01.2026 | EvertonA | 1-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | West HamH | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 27.12.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | BrentfordH | 0-2 | 97 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | ArsenalA | 2-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | Manchester UnitedH | 1-4 | 15 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | ChelseaA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | FulhamA | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | BurnleyH | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 18.10.2025 | SunderlandA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | Faroe IslandsA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.10.2025 | CroatiaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.10.2025 | BrightonH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | TottenhamA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | LeedsH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 13.09.2025 | NewcastleA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.09.2025 | MontenegroA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | EvertonH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | VillarrealA | 5-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 15.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-3 | 98 | 1 | 6.0 | ||
| 09.06.2025 | CroatiaA | 5-1 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 06.06.2025 | MontenegroH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | Atletico MadridH | 0-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 18.05.2025 | Real SociedadA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | VillarrealH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.05.2025 | MallorcaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | LeganesA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2025 | Real BetisH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | OsasunaA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | AlavesH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | BarcelonaA | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | ValenciaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.03.2025 | EspanyolA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2025 | Celta VigoH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2025 | GetafeH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | Athletic ClubA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.02.2025 | Las PalmasH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.01.2025 | AC MilanA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT28
GOL4
xG2.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner10%36
- Asist sonrası7%25
- Taç sonrası5%18
- Duran top4%14
- Açık oyun1%4
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa21%75
- Sol ayak5%18
- Sağ ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 3 %11
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 7 %25
- 46-60' 5 %18
- 61-75' 5 %18
- 76-90+' 6 %21
AKSİYON HARİTASI1761 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1761
- Pas1244%74
- Uzaklaştırma97%6
- Hava topu87%5
- Top kazanma69%4
- Top teması41%2
- Müdahale38%2
- Faul34%2
- Pas arası26%2
- Korner kazandırma22%1
- Kurtarış16%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 105 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Neck InjuryKadroda yok
1 maç
04.2026
Neck InjuryŞüpheli
1 maç
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
HastalıkŞüpheli
1 maç
12.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2024
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2021
ConvalescenceKadroda yok
1 maç
09.2021
ConvalescenceŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2024 · Girona
10sarı · 28 maç
🟨
UEFA Europa League2023 · Sparta Praha
4sarı · 9 maç
🟥
UEFA Europa League2020 · Sparta Praha
1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2301 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.3Premier League 2025
PERFORMANS28.02301 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.7
Derinden oyun kurucu
67.5
Box-to-box orta saha
60.9
Top kapan ön libero
35.1
Derinden oyun kurucu
28.0
Box-to-box orta saha
23.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%31
Dakika
%85
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%37
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.7
7.1
94
İkili mücadele kazanma
50.27
58
87
Pas arası / 90
1.13
2.3
49
Pas hacmi / 90
48.77
50
98
Performans skoru
28
75
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mory KonateKV Mechelen · 32
%95
2gol
1asist
43scout
Jupiler Pro League
Steven N'ZonziStoke City · 37
%86
1gol
0asist
40scout
Championship
Fredrik JensenNAC Breda · 32
%76
0gol
1asist
38scout
Eredivisie
Nemanja GudeljSevilla · 34
%68
2gol
0asist
46scout
€2.50M
La Liga
Josip VukovićSakaryaspor · 33
%66
1gol
0asist
43scout
1. Lig
William ClemFC Copenhagen · 21
%62
0gol
0asist
45scout
UEFA Champions League
Peru RodríguezReal Sociedad II
%61
2gol
1asist
56scout
€600K
Segunda División
Žan ŽužekGençlerbirliği S.K. · 28
%60
2gol
0asist
50scout
€700K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


