Ibrahima Konaté
Guinea · Defender

Ibrahima Konaté

YAŞ32
BOY191
KİLO84
DOĞUM YERİConakry
LİGFriendlies
BU SEZON2G · 1A
Gol20.09 / 90
Asist10.04 / 90
Şut120.54 / 90
Kilit pas60.27 / 90
Başarılı dripling20.09 / 90
Kazanılan ikili873.88 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
Müdahale — %38 (1.43) Pas arası — %60 (1.25) Blok — %64 (0.67) İkili mücadele — %20 (%51) Pas isabeti — %89 (%90) Faul (az iyi) — %15 (1.34) 48 ORT. % 38 60 64 20 89 15
  • Müdahale 1.43 %38
  • Pas arası 1.25 %60
  • Blok 0.67 %64
  • İkili mücadele %51 %20
  • Pas isabeti %90 %89
  • Faul (az iyi) 1.34 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2018 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Reg. Cup WestfalenNone · Germany · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Reg. Cup Westfalen2017/2018 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2020 0 2021 4 2022 0 2023 2 2024 0 2025 3
GolAsist
2025/26 37 2.018 2 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 37 2.018 2 1 6.71
Şut12%42 isabet
Kilit pas6
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan87%51
Müdahale32
Faul3018 kazanılan
İlk 112314 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2024/25 16 276 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 16 276 0 0 6.53
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%50
Müdahale6
Faul54 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11214 yedek
Kart1
2023/24 30 1.598 2 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsGuinea 1 0 0 0
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 29 1.598 2 0 6.98
Şut12%50 isabet
Kilit pas7
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan126%59
Müdahale48
Faul2618 kazanılan
İlk 111812 yedek
G+A / 900.11
Kart5
2022/23 18 1.411 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 18 1.411 0 0 6.68
Şut10%30 isabet
Kilit pas4
Drible7%26 başarı
İkili kazanılan86%53
Müdahale23
Faul2621 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11162 yedek
Kart31
2021/22 23 2.024 3 1 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 23 2.024 3 1 7.01
Şut18%56 isabet
Kilit pas15
Drible23%64 başarı
İkili kazanılan142%57
Müdahale53
Faul4121 kazanılan
İlk 11221 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2020/21 5 23 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 5 23 0 0 6.75
İkili kazanılan2%67
Müdahale2
TOPLAM GOL2
İLK 112830 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 18 3-4-2-1 — 12 3-4-3 — 7 4-2-3-1 — 6 3-5-2 — 3 4-3-3 — 3 49 maç
  • 3-4-1-218%37
  • 3-4-2-112%24
  • 3-4-37%14
  • 4-2-3-16%12
  • 3-5-23%6
  • 4-3-33%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 St. TruidenA 3-0 1
21.05.2026 Club Brugge KVH 2-2 4
17.05.2026 AnderlechtA 2-2 22 6.5
10.05.2026 Union St. GilloiseA 3-0
03.05.2026 GentH 1-0
26.04.2026 St. TruidenH 1-4 88 5.6
22.04.2026 Club Brugge KVA 6-1 85 1 1 6.5
18.04.2026 AnderlechtH 1-2 0
12.04.2026 Union St. GilloiseH 0-1
06.04.2026 GentA 1-1
22.03.2026 Club Brugge KVA 4-1 85 5.3
08.03.2026 GentA 3-1 45 1 5.7
28.02.2026 Zulte WaregemH 2-1 87 7.3
22.02.2026 RAAL La LouvièreA 0-2 95 7.6
13.02.2026 GenkH 2-3
08.02.2026 AntwerpH 2-0 94 7.0
01.02.2026 OH LeuvenA 2-2 0
25.01.2026 KVC WesterloH 1-1 45 1 6.6
17.01.2026 Union St. GilloiseA 1-0 70 6.2
27.12.2025 DenderH 1-1 89 2 6.9
21.12.2025 St. TruidenA 1-0 90 3 6.5
13.12.2025 Cercle BruggeA 2-3 100 6.2
07.12.2025 CharleroiH 1-0 100 7.3
28.11.2025 Standard LiegeH 0-1 67 6.5
23.11.2025 GenkA 0-1 90 7.3
25.10.2025 OH LeuvenH 1-1 90 7.2
19.10.2025 DenderA 1-3 90 1 1 8.2
04.10.2025 St. TruidenH 1-3 97 6.3
28.09.2025 CharleroiA 0-2 90 7.3
21.09.2025 Cercle BruggeH 0-0 99 6.6
12.09.2025 Standard LiegeA 1-1 90 3 7.0
30.08.2025 RAAL La LouvièreH 3-2 90 1 7.3
24.08.2025 AntwerpA 2-1 85 6.3
16.08.2025 GentH 1-1 10 6.7
09.08.2025 KVC WesterloA 0-1
01.08.2025 Club Brugge KVH 2-1 20 6.5
26.07.2025 Zulte WaregemA 1-1
24.05.2025 DenderA 2-2 12 6.3
18.05.2025 CharleroiH 1-1
10.05.2025 Standard LiegeH 0-0 76 7.2
03.05.2025 OH LeuvenA 1-2
26.04.2025 KVC WesterloA 2-2 11 6.5
22.04.2025 KVC WesterloH 2-3
19.04.2025 CharleroiA 3-0
13.04.2025 OH LeuvenH 1-1
04.04.2025 DenderH 5-2 45 6.2
29.03.2025 Standard LiegeA 2-2 11 6.6
16.03.2025 DenderH 2-1 21 6.9
08.03.2025 CharleroiA 0-1 10 6.2
07.02.2025 GentH 3-3
26.01.2025 AnderlechtA 4-1
18.01.2025 GenkH 1-2
26.07.2024 Club Brugge KVA 1-1 90 6.3
18.05.2024 KVC WesterloA 0-2 90 7.0
12.05.2024 St. TruidenA 2-1 80 1 1 7.6
04.05.2024 GentH 2-4
27.04.2024 OH LeuvenH 3-0 24 6.9
23.04.2024 Standard LiegeA 0-0
20.04.2024 GentA 3-1 69 1 7.3
13.04.2024 KVC WesterloH 3-2
ŞUT13
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
10' · xG 0.591 · GOL 90' · xG 0.075 44' · xG 0.012 5' · xG 0.028 78' · xG 0.167 77' · xG 0.158 57' · xG 0.014 71' · xG 0.028 28' · xG 0.014 7' · xG 0.047 · GOL 90' · xG 0.154 64' · xG 0.072 39' · xG 0.081
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%38) Duran top — 3 (%23) Asist sonrası — 3 (%23) Açık oyun — 2 (%15) 13 şut
  • Korner5%38
  • Duran top3%23
  • Asist sonrası3%23
  • Açık oyun2%15
Vücut bölgesine göre
Kafa — 8 (%62) Sağ ayak — 5 (%38) 13 şut
  • Kafa8%62
  • Sağ ayak5%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 3 %23
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 4 %31
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 129 maç
KV Mechelen 82maç 2023–2025
Guinea 1maç 2023
St. Truiden 46maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-31 KV Mechelen Al-Hazm
2026-06-29 KV Mechelen Konate Mory
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Hazem SC %50 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Jupiler Pro League2022 · St. Truiden 1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2018 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS28.22018 dk
KARARVeri yetersiz52/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 73.7
Derinden oyun kurucu 66.5
Box-to-box orta saha 61.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %32
Dakika %80
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %38
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.71 7.1 94
İkili mücadele kazanma 50.58 58 87
Pas arası / 90 1.25 2.3 54
Müdahale / 90 1.43 3.2 45
Performans skoru 28.2 75 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam