G. Haraguchi
Japan · Midfielder

G. Haraguchi

YAŞ34
BOY179 cm
KİLO68 kg
DOĞUM YERİKumagaya
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut30.73 / 90
Kilit pas92.19 / 90
Başarılı dripling30.73 / 90
Kazanılan ikili133.16 / 90
Rating7.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 3.165.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2017/2018 · Germany
🏆 EAFF E-1 Football Championship2013 · Asia
🥈 Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈 Kirin Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 AFC Asian Cup2019 UAE · Asia · 2nd Place
🥈 Kirin Cup2016 · World · 2nd Place
🥈 J-League Cup2013 · Japan · 2nd Place
🥈 J-League Cup2011 · Japan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
2021 8 2022 2 2023 0 2025 0
GolAsist
2025/26 7 387 0 0 7.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot VA 4 370 0 0 7.67
FIFA Club World CupUrawa 3 17 0 0 6.55
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan14%50
Müdahale5
İlk 1143 yedek
2023/24 26 28 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfB Stuttgart 26 28 0 0 6.25
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
Faul2
2022/23 39 1.487 0 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfB Stuttgart 17 758 0 2 6.75
BundesligaUnion Berlin 16 504 0 0 6.74
UEFA Europa LeagueUnion Berlin 6 225 0 0 6.66
Şut6%33 isabet
Kilit pas18
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan97%58
Müdahale34
Faul1433 kazanılan
İlk 111821 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2021/22 39 2.123 2 6 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 33 1.768 2 6 6.79
UEFA Europa Conference LeagueUnion Berlin 6 355 0 0 6.78
Şut26%27 isabet
Kilit pas29
Drible17%65 başarı
İkili kazanılan119%49
Müdahale50
Faul3033 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112712 yedek
G+A / 900.34
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 114257 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 42 4-2-3-1 — 21 4-3-3 — 8 3-4-2-1 — 7 4-2-2-2 — 6 3-1-4-2 — 4 88 maç
  • 3-5-242%48
  • 4-2-3-121%24
  • 4-3-38%9
  • 3-4-2-17%8
  • 4-2-2-26%7
  • 3-1-4-24%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Lommel UnitedH 1-3 77 1 8.5
02.05.2026 Lommel UnitedA 3-1 89 6.9
27.04.2026 Patro EisdenH 3-2 115 1 8.0
23.04.2026 Patro EisdenA 1-1 89 1 7.3
26.06.2025 MonterreyH 0-4
21.06.2025 InterA 2-1 8 6.5
17.06.2025 River PlateA 3-1 9 6.6
18.05.2024 Borussia MonchengladbachH 4-0 8 6.3
10.05.2024 FC AugsburgA 0-1
04.05.2024 Bayern MunichH 3-1
27.04.2024 Bayer LeverkusenA 2-2
21.04.2024 Werder BremenA 2-1
13.04.2024 Eintracht FrankfurtH 3-0
06.04.2024 Borussia DortmundA 0-1
31.03.2024 FC HeidenheimH 3-3
24.02.2024 1.FC KölnH 1-1
17.02.2024 SV Darmstadt 98A 1-2
27.01.2024 RB LeipzigH 5-2
20.01.2024 Vfl BochumA 1-0
14.01.2024 Borussia MonchengladbachA 3-1
20.12.2023 FC AugsburgH 3-0
10.12.2023 Bayer LeverkusenH 1-1
02.12.2023 Werder BremenH 2-0
25.11.2023 Eintracht FrankfurtA 1-2
11.11.2023 Borussia DortmundH 2-1
05.11.2023 FC HeidenheimA 2-0
28.10.2023 1899 HoffenheimH 2-3
21.10.2023 Union BerlinA 0-3
07.10.2023 VfL WolfsburgH 3-1
30.09.2023 1.FC KölnA 0-2
02.09.2023 SC FreiburgH 5-0
25.08.2023 RB LeipzigA 5-1 20 6.2
19.08.2023 Vfl BochumH 5-0
05.06.2023 Hamburger SVA 1-3
27.05.2023 1899 HoffenheimH 1-1
21.05.2023 FSV Mainz 05A 1-4 9 6.3
14.05.2023 Bayer LeverkusenH 1-1
06.05.2023 Hertha BerlinA 2-1 56 6.5
29.04.2023 Borussia MonchengladbachH 2-1
21.04.2023 FC AugsburgA 1-1
15.04.2023 Borussia DortmundH 3-3
09.04.2023 Vfl BochumA 2-3 20 5.9
01.04.2023 Union BerlinA 3-0 79 6.2
18.03.2023 VfL WolfsburgH 0-1 88 2 7.0
11.03.2023 Eintracht FrankfurtA 1-1 78 1 7.3
04.03.2023 Bayern MunichH 1-2 90 6.9
25.02.2023 FC Schalke 04A 2-1 78 6.5
18.02.2023 1.FC KölnH 3-0 80 1 1 7.7
11.02.2023 SC FreiburgA 2-1 90 6.7
05.02.2023 Werder BremenH 0-2 90 7.2
28.01.2023 Hertha BerlinA 0-2 1
25.01.2023 Werder BremenA 1-2 73 6.6
21.01.2023 1899 HoffenheimH 3-1 63 1 6.6
13.11.2022 SC FreiburgA 4-1 60 6.5
09.11.2022 FC AugsburgH 2-2 20 1 6.6
06.11.2022 Bayer LeverkusenA 5-0
03.11.2022 Union St. GilloiseA 0-1 62 6.9
30.10.2022 Borussia MonchengladbachH 2-1 31 6.6
27.10.2022 SC BragaH 1-0 1
23.10.2022 Vfl BochumA 2-1
ŞUT6
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.026 5' · xG 0.022 62' · xG 0.021 59' · xG 0.072 116' · xG 0.076 · GOL 91' · xG 0.045
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%50) Korner — 2 (%33) Kontra atak — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası3%50
  • Korner2%33
  • Kontra atak1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%67) Sol ayak — 2 (%33) 6 şut
  • Sağ ayak4%67
  • Sol ayak2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 111 maç
Beerschot VA 4maç 2025
Urawa 3maç 2025
VfB Stuttgart 43maç 2022–2023
Union Berlin 61maç 2021–2022
Japan 2011–2022
Hannover 96 2018–2020
Hertha BSC 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-08 Urawa Beerschot Wilrijk
2025-09-07 Urawa Beerschot VA
2025-09-06 Urawa Beerschot VA
2023-01-30 Union Berlin VfB Stuttgart € 1M
2021-07-01 Hannover 96 Union Berlin
2018-07-01 Hertha BSC Hannover 96 € 4M
2018-01-23 Hertha BSC Fortuna Düsseldorf
2014-07-01 Urawa Hertha BSC
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024 HastalıkŞüpheli 2 maç
03.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 370 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS53.4370 dk
KARARVeri yetersiz44/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 48.2
Top kapan ön libero 42.6
İleri sekiz 42.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %80
Dakika %48
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %81
Dakika %60
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 57.41 72 80
Kilit pas / 90 2.19 1.4 100
Performans skoru 53.4 76 70
Ortalama rating 7.67 7.2 100
Müdahale / 90 1.22 2 61
Pas arası / 90 0.49 1.6 31
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam