Juan Pablo Cozzani
France · Defender

Juan Pablo Cozzani

YAŞ26
BOY178
KİLO72
KULÜPNantes
DOĞUM YERİGanges
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut70.27 / 90
Kilit pas100.38 / 90
Başarılı dripling80.31 / 90
Kazanılan ikili993.81 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %54 (1.62) Pas arası — %14 (0.65) Blok — %45 (0.42) İkili mücadele — %28 (%53) Pas isabeti — %4 (%77) Faul (az iyi) — %57 (0.92) 34 ORT. % 54 14 45 28 4 57
  • Müdahale 1.62 %54
  • Pas arası 0.65 %14
  • Blok 0.42 %45
  • İkili mücadele %53 %28
  • Pas isabeti %77 %4
  • Faul (az iyi) 0.92 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2339 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2020 0 2021 4 2022 3 2023 0 2024 1 2025 1
GolAsist
2025/26 34 2.339 0 1 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 34 2.339 0 1 6.62
Şut7%43 isabet
Kilit pas10
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan99%53
Müdahale42
Faul2431 kazanılan
İlk 11268 yedek
G+A / 900.04
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25 29 2.050 1 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 1 0 0 0
Ligue 1Nantes 28 2.050 1 0 6.70
Şut15%40 isabet
Kilit pas7
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan91%58
Müdahale59
Faul1412 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11236 yedek
G+A / 900.04
Kart31
2023/24 28 1.179 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 14 896 0 0 6.76
BundesligaVfL Wolfsburg 14 283 0 0 6.38
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan79%58
Müdahale44
Faul1019 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111315 yedek
Kart3
2022/23 33 1.372 2 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 18 1.275 2 1 6.69
BundesligaVfL Wolfsburg 15 97 0 0 6.53
Şut7%57 isabet
Kilit pas7
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan88%61
Müdahale41
Faul820 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111419 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2021/22 37 2.777 2 2 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 37 2.777 2 2 6.67
Şut5%60 isabet
Kilit pas11
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan157%57
Müdahale80
Faul2419 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11325 yedek
G+A / 900.13
Kart21
2020/21 37 1.372 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Montpellier 37 1.372 0 0 6.68
Şut1
Kilit pas6
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan82%55
Müdahale39
Faul1516 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111522 yedek
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 1112059 yedek girdi
KART17
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 3 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 68 4-3-3 — 31 4-1-4-1 — 19 5-3-2 — 18 3-4-2-1 — 9 4-4-2 — 7 152 maç
  • 4-2-3-168%45
  • 4-3-331%20
  • 4-1-4-119%12
  • 5-3-218%12
  • 3-4-2-19%6
  • 4-4-27%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 ToulouseH 0-0 17 6.7
08.05.2026 LensA 1-0 95 6.2
02.05.2026 MarseilleHC 3-0 91 1 6.9
26.04.2026 RennesA 2-1 95 1 2 7.9
22.04.2026 Paris Saint GermainA 3-0 88 6.3
19.04.2026 Stade Brestois 29H 1-1 84 1 6.9
11.04.2026 AuxerreA 0-0 92 1 7.2
05.04.2026 MetzA 0-0 90 7.5
22.03.2026 StrasbourgH 2-3 91 6.9
07.03.2026 AngersH 0-1 83 6.3
01.03.2026 LilleA 1-0 89 6.9
22.02.2026 Le HavreH 2-0 94 6.6
13.02.2026 MonacoA 3-1 43 6.9
07.02.2026 LyonH 0-1 71 6.2
31.01.2026 LorientA 2-1 93 6.5
25.01.2026 NiceH 1-4 89 5.9
18.01.2026 Paris FCH 1-2 90 6.3
04.01.2026 MarseilleA 0-2 95 7.3
12.12.2025 AngersA 4-1
06.12.2025 LensH 1-2 87 6.0
30.11.2025 LyonA 3-0 90 1 5.5
23.11.2025 LorientH 1-1 90 6.2
08.11.2025 Le HavreA 1-1
02.11.2025 MetzH 0-2 89 1 6.7
29.10.2025 MonacoH 3-5 33 6.2
24.10.2025 Paris FCA 1-2 14 6.6
19.10.2025 LilleH 0-2
04.10.2025 Stade Brestois 29A 0-0 3
27.09.2025 ToulouseA 2-2
20.09.2025 RennesH 2-2 82 6.3
13.09.2025 NiceA 1-0 86 6.3
30.08.2025 AuxerreH 1-0 90 7.3
24.08.2025 StrasbourgA 1-0 95 6.9
17.08.2025 Paris Saint GermainH 0-1 90 6.5
17.05.2025 MontpellierH 3-0
04.05.2025 AngersH 0-1 25 2 6.7
27.04.2025 ToulouseH 0-0 90 1 7.0
22.04.2025 Paris Saint GermainH 1-1 90 2 6.9
18.04.2025 RennesA 2-1 90 6.9
04.04.2025 NiceA 1-2 90 7.5
30.03.2025 Le HavreA 3-2 90 6.7
15.03.2025 LilleH 1-0 90 7.2
09.03.2025 StrasbourgH 0-1 20 6.5
15.02.2025 MonacoA 7-1 8 3.0
07.02.2025 Stade Brestois 29H 0-2 90 1 6.9
02.02.2025 ReimsA 1-2 89 1 7.3
26.01.2025 LyonH 1-1 78 6.9
19.01.2025 Saint EtienneA 1-1 90 6.7
10.01.2025 MonacoH 2-2 90 6.5
04.01.2025 LilleA 1-1 90 6.7
15.12.2024 Stade Brestois 29A 4-1 90 2 6.2
08.12.2024 RennesH 1-0 90 1 7.2
30.11.2024 Paris Saint GermainA 1-1 90 6.9
24.11.2024 Le HavreH 0-2 90 1 6.7
09.11.2024 LensA 3-2 90 1 1 7.7
03.11.2024 MarseilleH 1-2 90 6.9
27.10.2024 StrasbourgA 3-1 90 6.2
20.10.2024 NiceH 1-1 90 2 6.9
06.10.2024 LyonA 2-0 90 1 6.5
29.09.2024 Saint EtienneH 2-2 90 6.9
ŞUT12
GOL0
xG2.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.521 90' · xG 0.074 49' · xG 0.08 63' · xG 0.296 31' · xG 0.611 16' · xG 0.054 63' · xG 0.09 63' · xG 0.029 44' · xG 0.009 45' · xG 0.209 55' · xG 0.013 45' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 8 (%67) Duran top — 2 (%17) Asist sonrası — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 12 şut
  • Korner8%67
  • Duran top2%17
  • Asist sonrası1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 6 (%50) Kafa — 5 (%42) Sağ ayak — 1 (%8) 12 şut
  • Sol ayak6%50
  • Kafa5%42
  • Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 4 %33
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 4 %33
  • 76-90+' 1 %8
AKSİYON HARİTASI1474 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 15 15 15 15 16 16 16 16 17 17 17 18 18 19 19 20 21 21 21 21 22 22 22 22 23 24 25 25 26 26 26 28 28 28 31 33 34 37 43 46 53
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 8 9 9 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 15 16 16 17 17 17 17 18 18 19 20 21 21 22 22 22 22 24 24 27 31 32 34 44
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 9 10 10 10 10 11 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 7 8 8 10 10 10 11 12 13 14 14 25
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1474
Pas 900 Pas — 900 (%65) Top kaz… 89 Top kazanma — 89 (%6) Uzakla… 78 Uzaklaştırma — 78 (%6) Faul 71 Faul — 71 (%5) Top t… 70 Top teması — 70 (%5) Hava topu — 51 (%4) Müdahale — 49 (%4) Korner kazandırma — 40 (%3) Kurtarılan şut — 23 (%2) Kurtarış — 19 (%1)
  • Pas900%65
  • Top kazanma89%6
  • Uzaklaştırma78%6
  • Faul71%5
  • Top teması70%5
  • Hava topu51%4
  • Müdahale49%4
  • Korner kazandırma40%3
  • Kurtarılan şut23%2
  • Kurtarış19%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 198 maç
Nantes 76maç 2023–2025
VfL Wolfsburg 30maç 2022–2024
France U21 2021–2023
Montpellier 92maç 2020–2022
France U20 2019
France U19 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 FC Nantes VfL Wolfsburg Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 VfL Wolfsburg Cozza Nicolas
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2322 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Ligue 1 2025
PERFORMANS50.42322 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 73.3
Defansif bek 73.0
Agresif stoper 72.1
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %37
Dakika %89
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %40
Dakika %91
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.61 7.2 92
İkili mücadele kazanma 52.69 68 78
Pas hacmi / 90 30.43 45 68
Müdahale / 90 1.63 2.4 68
Pas arası / 90 0.66 1.8 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam