LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili28.57 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
8.573.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Coupe de France2021 · Nice · 4 maç
1asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super League2018/2019 · Switzerland
🏆
Super League2017/2018 · Switzerland
🏆
Challenge League2015/2016 · Switzerland
🥈
Coupe de France2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2017/2018 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
21
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
2025/26
40
1.446
0
1
6.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan69%53
Müdahale27
Faul1116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111426 yedek
G+A / 900.06
2024/25
13
809
1
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas4
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan55%61
Müdahale15
Faul1013 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11103 yedek
G+A / 900.22
2023/24
31
1.816
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas12
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan100%57
Müdahale36
Faul1225 kazanılan
İlk 112110 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2022/23
43
2.805
0
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas18
Drible44%59 başarı
İkili kazanılan180%59
Müdahale69
Faul2537 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113112 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2021/22
37
1.785
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas14
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan90%55
Müdahale33
Faul1123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111918 yedek
Kart4
2020/21
36
2.497
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas12
Drible36%56 başarı
İkili kazanılan134%51
Müdahale40
Faul2837 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11288 yedek
G+A / 900.04
Kart71
TOPLAM GOL3
İLK 119772 yedek girdi
KART20
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-373%45
- 4-4-242%26
- 4-2-3-128%17
- 3-4-2-18%5
- 4-1-4-17%4
- 3-4-34%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ADO Den HaagH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | CambuurA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | Sparta RotterdamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | PEC ZwolleA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | AZ AlkmaarH | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Fortuna SittardA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GroningenH | 3-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | NEC NijmegenA | 1-1 | 96 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | FC VolendamA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | AjaxH | 1-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | ExcelsiorH | 2-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | NAC BredaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | TwenteA | 2-0 | 49↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | TelstarH | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | UtrechtA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | PSV EindhovenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | Real BetisA | 2-1 | 95 | 1 | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | HeraclesH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | Sturm GrazH | 3-0 | 84 | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | Sparta RotterdamH | 3-4 | 82 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | HeerenveenA | 2-2 | 3↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | AjaxA | 2-0 | 57↑ | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FCSBA | 4-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | PEC ZwolleH | 6-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | TelstarA | 1-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 27.11.2025 | CelticH | 1-3 | 81 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | NEC NijmegenH | 2-4 | 22↑ | – | 6.0 | ||
| 09.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | VfB StuttgartA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | FC VolendamH | 3-1 | 33↑ | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | PSV EindhovenH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | HeraclesA | 0-7 | 64↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 05.10.2025 | UtrechtH | 3-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | Aston VillaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | GroningenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 57 | – | 6.7 | ||
| 12.08.2025 | FenerbahceA | 5-2 | 90 | 1 | 4.5 | ||
| 09.08.2025 | NAC BredaH | 2-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 06.08.2025 | FenerbahceH | 2-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Fortuna SittardH | 1-1 | 65 | 1 | 7.5 | ||
| 26.11.2024 | Manchester CityA | 3-3 | 18↑ | 1 | 7.3 | ||
| 06.11.2024 | Red Bull SalzburgH | 1-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2024 | BenficaA | 1-3 | 75 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 1-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | TwenteH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2024 | GironaA | 2-3 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 28.09.2024 | NEC NijmegenA | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 22.09.2024 | NAC BredaH | 2-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 19.09.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-4 | 61 | – | 5.9 | ||
| 14.09.2024 | GroningenA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.08.2024 | ToulouseH | 1-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 18.08.2024 | AuxerreA | 2-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | LilleA | 2-2 | 25↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.05.2024 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 58 | – | 5.5 | ||
| 10.05.2024 | Le HavreH | 1-0 | 31↑ | – | 6.3 |
ŞUT4
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Açık oyun2%50
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%50
- Sağ ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€3.50M-46.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Lausanne-Sport
→
Young Boys
free transfer
Lausanne-Sport
→
Young Boys
free transfer
2015-07-01
Team Vaud U18
→
Lausanne-Sport
-
Team Vaud U18
→
Lausanne-Sport
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
05.2025
Bacak kırığıKadroda yok
27 maç
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 912 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5Eredivisie 2025
PERFORMANS56.9912 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
69.9
Klasik stoper
68.2
Agresif stoper
68.0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%45
Dakika
%60
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%55
Dakika
%70
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
61.6
80
77
Performans skoru
56.9
74
77
Pas hacmi / 90
35.43
42
84
İkili mücadele kazanma
54.05
58
93
Müdahale / 90
1.68
3
56
Pas arası / 90
0.89
1.9
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolas CozzaNantes · 26
%95
0gol
1asist
60scout
Ligue 1
Léo DuarteIstanbul Basaksehir · 29
%80
0gol
1asist
65scout
€6.00M
Süper Lig
MuriloPalmeiras · 28
%70
1gol
1asist
61scout
Serie A
Raoul PetrettaToronto FC · 28
%69
0gol
0asist
66scout
€600K
Major League Soccer
Mardochee NzitaCharleroi · 25
%66
0gol
2asist
66scout
Jupiler Pro League
Carlos PomaresZaragoza · 33
%65
0gol
0asist
68scout
€200K
Segunda División
Liam PalmerSheffield Wednesday · 34
%60
1gol
1asist
55scout
Championship
Kayne RamsayCharlton · 25
%60
0gol
1asist
68scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



