LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.49 / 90
Kilit pas10.49 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili52.43 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 61 defanslar
- Müdahale 0.49 %10
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 0.97 %87
- İkili mücadele %56 %57
- Pas isabeti %84 %22
- Faul (az iyi) 0.49 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 185 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
49.
1. Lig2025 · Erzurum BB · 8 maç
2asist49.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2018/2019 · Turkey
🏆
Cup2017/2018 · Turkey
🏆
Super Cup2010/2011 · Turkey
🥈
Cup2018/2019 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2012/2013 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2010/2011 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
4
185
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan5%56
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1122 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
35
2.248
2
2
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan124%67
Müdahale31
Faul2233 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11269 yedek
G+A / 900.16
Kart5
Kaptan26maçta
2024/25
34
2.799
8
1
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas8
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan195%65
Müdahale37
Faul3234 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11322 yedek
G+A / 900.29
Kart81
Kaptan32maçta
2023/24
31
2.823
4
2
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%34 isabet
Kilit pas16
İkili kazanılan205%67
Müdahale32
Faul3532 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1131
G+A / 900.19
Kart12
Kaptan30maçta
2022/23
30
2.585
2
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%25 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan168%66
Müdahale41
Faul3238 kazanılan
İlk 11291 yedek
G+A / 900.07
Kart8
Kaptan29maçta
2021/22
25
2.066
2
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas10
İkili kazanılan150%64
Müdahale41
Faul2221 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11232 yedek
G+A / 900.17
Kart51
Kaptan23maçta
2020/21
28
2.156
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan141%61
Müdahale35
Faul2322 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11262 yedek
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL12
İLK 116215 yedek girdi
KART16
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 3 %25
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-134%47
- 3-4-1-216%22
- 3-4-2-19%12
- 5-3-26%8
- 3-4-35%7
- 4-2-3-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | KonyasporH | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 28.08.2026 | Gençlerbirliği S.K.AC | 1-1 | 96 | – | 6.5 | ||
| 21.08.2026 | GalatasarayH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | AmedA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | BandırmasporHC | 1-1 | 82 | 1 | 8.0 | ||
| 19.04.2026 | BB BodrumsporAC | 1-1 | 83 | – | 7.5 | ||
| 13.04.2026 | BolusporH | 2-0 | 53↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.04.2026 | İstanbulsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | EroksporA | 0-2 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | HataysporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | ÜmraniyesporAC | 3-1 | 87 | 1 | 5.9 | ||
| 28.02.2026 | Van BBAC | 0-3 | 87 | – | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | Serik BelediyesporHC | 4-0 | 81 | – | 7.3 | ||
| 18.02.2026 | KeçiörengücüA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Adana DemirsporH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | SakaryasporAC | 0-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | SarıyerHC | 4-0 | 83 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | PendiksporAC | 1-2 | 87 | – | 7.0 | ||
| 18.01.2026 | AmedHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.01.2026 | SivassporAC | 0-2 | 96 | – | 7.2 | ||
| 28.12.2025 | Yeni ÇorumsporHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | BandırmasporAC | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.12.2025 | BB BodrumsporHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.12.2025 | BolusporAC | 2-0 | 94 | 2 | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | İstanbulsporHC | 4-0 | 83 | 1 | 7.9 | ||
| 23.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | ÜmraniyesporHC | 2-0 | 14 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Manisa BBSKAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Van BBHC | 1-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Serik BelediyesporAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | KeçiörengücüHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | Adana DemirsporAC | 0-3 | 62 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 15.09.2025 | SakaryasporHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | SarıyerAC | 0-2 | 105 | 2 | 8.2 | ||
| 24.08.2025 | PendiksporHC | 3-3 | 58 | – | 7.3 | ||
| 18.08.2025 | AmedAC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | SivassporHC | 2-0 | 90 | 2 | – | 7.3 | |
| 15.05.2025 | BandırmasporAC | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | ŞanlıurfasporAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | ÜmraniyesporHC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2025 | SakaryasporAC | 1-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 19.04.2025 | İstanbulsporHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.04.2025 | AdanasporAC | 0-3 | 90 | – | 8.0 | ||
| 09.04.2025 | Yeni ÇorumsporHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | Fatih KaragümrükAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | Manisa BBSKHC | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 16.03.2025 | AmedAC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.03.2025 | PendiksporHC | 2-4 | 15 | – | 3.0 | ||
| 02.03.2025 | BolusporAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | 76 Iğdır BelediyesporHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | EroksporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | KocaelisporHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.01.2025 | AnkaragucuAC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.01.2025 | BandırmasporHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 05.01.2025 | ÜmraniyesporAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | SakaryasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | AdanasporHC | 1-0 | 84 | 4 | 7.9 | ||
| 30.11.2024 | Yeni ÇorumsporAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT21
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%52
- Asist sonrası5%24
- Duran top4%19
- Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
- Kafa14%67
- Sağ ayak6%29
- Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 5 %24
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 5 %24
- 76-90+' 2 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 187 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-05
Denizlispor
→
BB Erzurumspor
free transfer
Denizlispor
→
BB Erzurumspor
free transfer
2019-07-08
Akhisarspor
→
Denizlispor
free transfer
Akhisarspor
→
Denizlispor
free transfer
2007-06-30
Degirmenderespor
→
Arsinspor
End of loan
Degirmenderespor
→
Arsinspor
End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
1. Lig2024 · Erzurum BB
1kırmızı · 30 maç
🟨
1. Lig2023 · Erzurum BB
11sarı · 32 maç
🟨
1. Lig2022 · Erzurum BB
8sarı · 30 maç
🟥
1. Lig2021 · Erzurum BB
1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2248 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.71. Lig 2025
PERFORMANS63.12248 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.8
Klasik stoper
83.1
Defansif bek
80.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%77
Dakika
%85
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%71
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
53.09
62
86
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63.1
76
83
İkili mücadele kazanma
67.03
64
100
Ortalama rating
7.23
7.2
100
Müdahale / 90
1.24
2.2
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Miro TenhoDjurgardens IF · 30
%95
1gol
2asist
65scout
Allsvenskan
John EganHull City · 33
%76
3gol
0asist
61scout
Championship
Aleksandar VukotićSV Darmstadt 98 · 30
%74
1gol
1asist
71scout
€900K
2. Bundesliga
Gabriel MagalhãesArsenal · 28
%73
3gol
4asist
57scout
€75.00M
Premier League
Fabrício BrunoCruzeiro · 29
%67
3gol
0asist
62scout
Serie A
Derrick WilliamsAtlanta United FC · 32
%66
1gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Matthew MiazgaFC Cincinnati · 30
%61
0gol
1asist
67scout
Major League Soccer
Joaquín LasoTigre · 35
%60
0gol
2asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Eskisehirspor
Trabzon Kdz.