M. Miazga
USA · Defender

M. Miazga

YAŞ30
BOY193
KİLO84
DOĞUM YERİClifton
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.09 / 90
Şut40.36 / 90
Kilit pas10.09 / 90
Başarılı dripling10.09 / 90
Kazanılan ikili252.27 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
Müdahale — %7 (0.73) Pas arası — %8 (0.64) Blok — %92 (1.09) İkili mücadele — %32 (%53) Pas isabeti — %77 (%91) Faul (az iyi) — %29 (1.18) 41 ORT. % 7 8 92 32 77 29
  • Müdahale 0.73 %7
  • Pas arası 0.64 %8
  • Blok 1.09 %92
  • İkili mücadele %53 %32
  • Pas isabeti %91 %77
  • Faul (az iyi) 1.18 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 990 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America
🏆 Concacaf Gold Cup2017 USA · Nc-America
🏆 KNVB Beker2016/2017 · Holland
🥈 MLS All-Star2023 · World · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2019 USA / Costa Ric · Nc-America · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈 Olympics Intercontinental Play-offs2016 Rio de Janeiro · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
2020 2 2021 0 2022 2 2023 1 2024 0 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 14 990 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 14 990 0 1 6.56
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan25%53
Müdahale8
Faul132 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11122 yedek
G+A / 900.09
Kart6
Kaptan2maçta
2025/26 23 1.528 0 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 23 1.528 0 1 7.02
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan73%69
Müdahale21
Faul1518 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11194 yedek
G+A / 900.06
Kart3
Kaptan18maçta
2024/25 16 1.430 0 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 16 1.430 0 0 6.97
Şut8%25 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan77%68
Müdahale24
Faul910 kazanılan
İlk 1116
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24 29 2.573 0 1 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 29 2.573 0 1 7.15
Şut12%25 isabet
Kilit pas7
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan146%71
Müdahale26
Faul2024 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1129
G+A / 900.03
Kart11
Kaptan5maçta
2022/23 12 1.018 2 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerFC Cincinnati 12 1.018 2 0 7.12
Şut4%50 isabet
Kilit pas8
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan61%69
Müdahale16
Faul134 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1112
G+A / 900.18
Kart4
Kaptan1maçta
2021/22 32 839 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 32 839 0 0 6.82
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan42%69
Müdahale7
Faul62 kazanılan
İlk 11923 yedek
Kart2
2020/21 13 1.093 1 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 13 1.093 1 1 6.75
Şut8%38 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan61%59
Müdahale10
Faul181 kazanılan
İlk 1113
G+A / 900.16
Kart21
TOPLAM GOL1
İLK 114827 yedek girdi
KART11
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 25 4-2-3-1 — 11 3-4-2-1 — 10 4-4-2 — 10 3-5-2 — 4 4-1-4-1 — 4 64 maç
  • 3-4-1-225%39
  • 4-2-3-111%17
  • 3-4-2-110%16
  • 4-4-210%16
  • 3-5-24%6
  • 4-1-4-14%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Nashville SCA 4-0 93 6.9
19.08.2026 New York City FCH 2-1 60 6.6
15.08.2026 Orlando City SCA 1-1 89 7.3
25.07.2026 Columbus CrewA 2-1 70 5.9
22.07.2026 Vancouver WhitecapsH 4-3 97 6.6
23.05.2026 Orlando City SCH 6-2 90 1 3 7.5
17.05.2026 San DiegoA 3-3 90 6.5
13.05.2026 Inter MiamiH 3-5 73 5.9
09.05.2026 CharlotteA 2-2 56 6.3
03.05.2026 Chicago FireA 2-3 24 6.9
11.04.2026 Toronto FCAC 1-1 62 1 7.2
04.04.2026 New York Red BullsAC 4-2 84 6.0
22.03.2026 CF MontrealH 4-3 65 5.9
15.03.2026 New England RevolutionA 6-1 37 6.3
13.09.2025 Nashville SCHC 2-1 80 6.7
30.08.2025 Philadelphia UnionHC 0-1 96 1 7.3
23.08.2025 New York City FCHC 0-1 51 7.0
17.08.2025 Portland TimbersAC 2-3 90 1 1 7.2
10.08.2025 CharlotteHC 0-1 90 7.3
26.07.2025 Inter MiamiA 0-0 98 7.2
20.07.2025 Real Salt LakeA 0-1 10 6.7
16.07.2025 Inter MiamiHC 3-0 90 7.7
12.07.2025 Columbus CrewHC 2-4 90 1 6.9
05.07.2025 Chicago FireHC 2-1 90 7.2
28.06.2025 Orlando City SCAC 1-2 90 1 7.7
25.06.2025 CF MontrealAC 1-3 97 6.9
14.06.2025 New England RevolutionAC 0-1 90 7.2
31.05.2025 DC UnitedHC 1-2 68 6.6
28.05.2025 FC DallasH 3-3
25.05.2025 Atlanta United FCAC 4-2 83 6.9
17.05.2025 Columbus CrewAC 1-1 84 7.5
10.05.2025 AustinHC 2-1 45 6.9
04.05.2025 New York City FCAC 1-0 69 6.7
26.04.2025 Sporting Kansas CityHC 2-1 63 6.9
20.04.2025 Chicago FireAC 2-3 45 6.7
12.04.2025 DC UnitedA 0-1 9 6.3
05.04.2025 New England RevolutionH 1-0
16.06.2024 San Jose EarthquakesA 2-4 64 7.5
29.05.2024 Nashville SCH 0-2 93 1 6.3
25.05.2024 Toronto FCA 3-4 90 1 6.3
18.05.2024 St. Louis CityH 3-1 90 1 6.2
15.05.2024 Atlanta United FCH 1-0 98 7.3
11.05.2024 Columbus CrewA 1-2 90 7.3
04.05.2024 Orlando City SCA 0-1 90 1 7.7
27.04.2024 Colorado RapidsH 2-1 90 1 7.2
20.04.2024 Atlanta United FCA 1-2 90 2 7.2
13.04.2024 CF MontrealA 2-1 90 6.9
06.04.2024 New York Red BullsH 1-2 90 6.5
30.03.2024 CharlotteA 1-1 90 6.6
23.03.2024 New York City FCH 1-0 90 7.2
17.03.2024 New England RevolutionAC 1-2 90 7.2
10.03.2024 DC UnitedH 0-0 90 1 7.3
03.03.2024 Chicago FireA 1-2 95 6.9
04.11.2023 New York Red BullsA 1-1 99 7.2
30.10.2023 New York Red BullsH 3-0 90 7.3
22.10.2023 Atlanta United FCH 2-2 89 6.9
07.10.2023 Inter MiamiA 0-1 90 1 7.2
04.10.2023 New York Red BullsHC 1-2 45 6.7
30.09.2023 Toronto FCA 2-3 90 1 6.9
20.09.2023 CF MontrealA 1-1 90 6.6
ŞUT4
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.091 51' · xG 0.033 50' · xG 0.682 42' · xG 0.028
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 2 (%50) Korner — 2 (%50) 4 şut
  • Duran top2%50
  • Korner2%50
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%75) Sağ ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Kafa3%75
  • Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 2 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 139 maç
FC Cincinnati 94maç 2022–2026
USA 2016–2023
Alaves 32maç 2021
Anderlecht 13maç 2020
Reading 2018–2019
Vitesse 2017
Chelsea 2015–2016
New York Red Bulls 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-10 Chelsea FC Cincinnati
2022-08-04 Chelsea Cincinnati free transfer
2022-06-30 Alavés Chelsea End of loan
2021-08-20 Chelsea Alavés loan transfer
2021-07-19 Chelsea Alaves
2021-07-01 Anderlecht Chelsea
2021-06-30 RSC Anderlecht Chelsea End of loan
2020-10-03 Chelsea RSC Anderlecht loan transfer
2020-10-03 Chelsea Anderlecht
2020-07-23 Reading Chelsea End of loan
2019-07-24 Chelsea Reading loan transfer
2019-05-31 Reading Chelsea End of loan
2019-01-25 Chelsea Reading
2019-01-24 FC Nantes Chelsea End of loan
2018-08-06 Chelsea FC Nantes Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
2018-06-30 Vitesse Chelsea End of loan
2016-08-31 Chelsea Vitesse loan transfer
2016-01-30 New York Red Bulls Chelsea € 4.6M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Major League Soccer2023 · FC Cincinnati 12sarı · 29 maç
🟥 Jupiler Pro League2020 · Anderlecht 1kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1528 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.7Major League Soccer 2025
PERFORMANS69.51528 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-1.3
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 54.6
Klasik stoper 51.7
Defansif bek 49.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %84
Dakika %66
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %86
Dakika %81
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 54.68 62 88
Performans skoru 51.8 76 68
İkili mücadele kazanma 54.84 64 86
Ortalama rating 6.5 7.2 90
Blok / 90 0.77 1.5 51
Pas arası / 90 0.77 1.8 43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.04. Dakika delta +15.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam