Sweden · Defender
Sotirios Papagiannopoulos
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.14 / 90
Kilit pas10.14 / 90
Kazanılan ikili182.56 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 0.57 %6
- Pas arası 0.71 %14
- Blok 1.42 %99
- İkili mücadele %51 %16
- Pas isabeti %88 %70
- Faul (az iyi) 0.85 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 633 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Superliga2018/2019 · Denmark
🏆
Svenska Cupen2016/2017 · Sweden
🥈
Allsvenskan2021 · Sweden · 2nd Place
🥈
The Atlantic Cup2020 · World · 2nd Place
🥈
Superliga2019/2020 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superettan2015 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
13
633
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan18%51
Müdahale4
Faul68 kazanılan
İlk 1194 yedek
Kart2
Kaptan2maçta
2025/26
31
2.611
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan145%71
Müdahale35
Faul1433 kazanılan
İlk 11292 yedek
Kart3
2024/25
26
2.079
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas5
İkili kazanılan95%61
Müdahale25
Faul1924 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11233 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
27
2.133
1
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan138%75
Müdahale24
Faul1542 kazanılan
İlk 11234 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2022/23
28
2.381
1
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas4
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan128%70
Müdahale21
Faul1734 kazanılan
İlk 11262 yedek
G+A / 900.04
Kart8
2021/22
29
2.595
2
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas4
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan183%69
Müdahale30
Faul2356 kazanılan
İlk 1129
G+A / 900.07
Kart5
2020/21
13
1.084
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan43%65
Müdahale10
Faul1115 kazanılan
İlk 11121 yedek
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 11575 yedek girdi
KART5
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-221%39
- 5-4-112%22
- 3-4-39%17
- 3-5-25%9
- 4-3-1-25%9
- 3-4-2-12%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Orgryte ISH | 0-3 | 33 | – | 6.2 | ||
| 27.07.2026 | BK HackenA | 0-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 18.07.2026 | GaisH | 2-0 | 20 | – | 7.0 | ||
| 11.07.2026 | Mjallby AIFA | 1-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 05.07.2026 | IFK GoteborgAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.05.2026 | SiriusHC | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Hammarby FFA | 1-2 | 70 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Degerfors IFA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2026 | IF BrommapojkarnaA | 2-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | HalmstadH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | HalmstadH | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | IF ElfsborgA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BK HackenH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | Hammarby FFA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | GaisH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2025 | IFK NorrkopingA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2025 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | SiriusH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Degerfors IFA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | IFK GoteborgA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2025 | Gyori ETO FCA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 10.08.2025 | Djurgardens IFH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.08.2025 | Gyori ETO FCH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | Osters IFH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | Degerfors IFH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.07.2025 | HalmstadA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | IFK GoteborgH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.06.2025 | SiriusA | 3-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.05.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | Hammarby FFH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.05.2025 | BK HackenA | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Mjallby AIFH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.04.2025 | IFK VarnamoA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.04.2025 | Osters IFA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.04.2025 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | IFK NorrkopingH | 4-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | GaisA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | BK HackenH | 0-2 | 66 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.09.2024 | SiriusA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.09.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Malmo FFH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.08.2024 | Djurgardens IFA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.08.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.07.2024 | GaisH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 22.07.2024 | GaisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.07.2024 | HalmstadA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 02.06.2024 | BK HackenA | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.05.2024 | IFK GoteborgH | 5-2 | 90 | 2 | 7.2 |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 167 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Allsvenskan2022 · AIK Stockholm
8sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2431 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Allsvenskan 2025
PERFORMANS65.72431 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİStabil-1.8
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
51.7
Ayağı iyi stoper
49.8
Defansif bek
44.5
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%65
Dakika
%95
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%78
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Pas hacmi / 90
47.3
45
100
Blok / 90
2.05
1.8
100
İkili mücadele kazanma
50
68
74
Pas arası / 90
0.51
1.8
28
Müdahale / 90
0.77
2.4
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.08. Dakika delta -14.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matthew MiazgaFC Cincinnati · 30
%95
0gol
1asist
67scout
Major League Soccer
Saúl SalcedoNewells Old Boys · 28
%85
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Souleymane CoulibalyIFK Varnamo · 24
%81
0gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Maxime EstèveBurnley · 23
%72
0gol
0asist
74scout
Premier League
Juan KomarRosario Central · 29
%66
0gol
0asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Jackson PorozoClub Tijuana · 25
%65
2gol
0asist
70scout
Liga MX
Dimitris GoutasGençlerbirliği S.K. · 31
%65
3gol
0asist
66scout
€900K
Süper Lig
Michael Ologoİstanbulspor · 22
%60
0gol
0asist
60scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



