LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.45 / 90
Kilit pas31.35 / 90
Başarılı dripling20.90 / 90
Kazanılan ikili52.25 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
2.255.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Ligue 22018/2019 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
10
200
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan5%50
Müdahale2
Faul21 kazanılan
İlk 1128 yedek
2024/25
2
17
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
Faul1
2023/24
30
2.051
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas26
Drible20%59 başarı
İkili kazanılan95%48
Müdahale38
Faul3920 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11246 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2022/23
21
1.077
0
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas9
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan63%54
Müdahale28
Faul1512 kazanılan
İlk 11138 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2021/22
30
2.316
1
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas28
Drible21%42 başarı
İkili kazanılan90%46
Müdahale48
Faul2214 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11264 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2020/21
35
1.780
3
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%71 isabet
Kilit pas12
Drible29%57 başarı
İkili kazanılan83%49
Müdahale30
Faul2116 kazanılan
İlk 111916 yedek
G+A / 900.25
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 117334 yedek girdi
KART16
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-219%24
- 3-4-2-115%19
- 3-4-312%15
- 4-3-312%15
- 3-4-1-211%14
- 4-2-3-19%12
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Paris Saint GermainA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | NantesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | ToulouseA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | AuxerreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | MetzA | 0-0 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | LorientH | 1-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | StrasbourgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | NiceH | 3-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 28.03.2025 | LyonH | 4-2 | 1↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | ToulouseH | 2-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | LyonA | 2-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | MetzH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Le HavreA | 3-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | NiceH | 1-3 | 69 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | LilleA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | ReimsH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | ToulouseA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | RennesH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | NantesA | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | MonacoH | 0-1 | 79 | – | 6.7 | ||
| 03.03.2024 | MontpellierA | 2-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 18.02.2024 | LorientH | 1-3 | 34↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.02.2024 | LensA | 3-1 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.02.2024 | Paris Saint GermainH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | Clermont FootA | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 17.12.2023 | LorientA | 1-2 | 37 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2023 | Le HavreH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 07.12.2023 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 12↑ | – | 7.2 | ||
| 01.12.2023 | ReimsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | MarseilleH | 1-1 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 29.10.2023 | RennesA | 1-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 21.10.2023 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2023 | NantesH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2023 | LensH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.09.2023 | MetzA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | MontpellierH | 2-2 | 81 | 2 | 7.3 | ||
| 03.09.2023 | NiceA | 2-0 | 84 | – | 6.2 | ||
| 27.08.2023 | ToulouseH | 2-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 20.08.2023 | MonacoA | 3-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 13.08.2023 | LyonH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.06.2023 | LorientA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 27.05.2023 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | ReimsA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.04.2023 | AjaccioH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2023 | LensA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | MonacoA | 4-3 | 78 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.03.2023 | AuxerreH | 2-0 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 12.03.2023 | MarseilleA | 2-2 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 05.03.2023 | Stade Brestois 29H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | LorientH | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 05.11.2022 | AjaccioA | 4-2 | 54 | 1 | 5.6 | ||
| 29.10.2022 | MarseilleH | 2-2 | 77 | – | 7.0 | ||
| 23.10.2022 | ToulouseA | 2-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 14.10.2022 | LilleH | 0-3 | 61 | – | 6.6 | ||
| 09.10.2022 | AngersA | 2-3 | 80 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2022 | RennesH | 1-3 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2022 | NantesH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.08.2022 | AuxerreA | 1-0 | 78 | 1 | 6.6 |
ŞUT3
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Açık oyun1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ51
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 128 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-08-30
Paris FC
→
FC Metz
€600k
Paris FC
→
FC Metz
€600k
2017-07-01
Arras FA
→
Paris FC
free transfer
Arras FA
→
Paris FC
free transfer
2015-07-01
RC Lens B
→
Arras FA
free transfer
RC Lens B
→
Arras FA
free transfer
2010-07-01
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
2009-07-01
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
2007-07-01
Lens Yth.
→
RC Lens U17
-
Lens Yth.
→
RC Lens U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
12.2025
Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
14 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
3 maç
03.2025
Sırt sakatlığıKadroda yok
6 maç
02.2025
Sırt sakatlığıŞüpheli
3 maç
01.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
12.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
05.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
09.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2021
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 200 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.1Ligue 1 2025
PERFORMANS52.5200 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
49.5
Ofansif bek
49.4
Klasik stoper
44.8
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%42
Dakika
%37
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%44
Dakika
%44
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.9
62
88
Performans skoru
52.5
76
69
İkili mücadele kazanma
50
64
78
Pas arası / 90
1.35
1.8
75
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Müdahale / 90
0.9
2.2
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nadir ZorteaBologna · 26
%95
0gol
2asist
59scout
Serie A
Lukas BergquistOsters IF · 25
%81
1gol
1asist
64scout
Allsvenskan
Pedro PorroTottenham · 26
%76
1gol
2asist
48scout
€40.00M
UEFA Champions League
Nuno TavaresLazio · 25
%68
0gol
0asist
64scout
€13.00M
Serie A
Álvaro CarrerasReal Madrid · 22
%64
2gol
3asist
71scout
€15.00M
La Liga
Brian GarcíaPachuca · 28
%62
1gol
4asist
58scout
Liga MX
Jesús AresoAthletic Club · 26
%61
0gol
1asist
63scout
La Liga
Alejandro PozoJagiellonia · 26
%60
0gol
1asist
47scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




FC Metz