L. Bergquist
Sweden · Defender

L. Bergquist

YAŞ25
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas91.27 / 90
Başarılı dripling10.14 / 90
Kazanılan ikili253.53 / 90
Rating6.41
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
Müdahale — %48 (1.55) Pas arası — %92 (2.26) Blok — %61 (0.71) İkili mücadele — %8 (%48) Pas isabeti — %15 (%79) Faul (az iyi) — %44 (0.99) 45 ORT. % 48 92 61 8 15 44
  • Müdahale 1.55 %48
  • Pas arası 2.26 %92
  • Blok 0.71 %61
  • İkili mücadele %48 %8
  • Pas isabeti %79 %15
  • Faul (az iyi) 0.99 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 637 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Superettan2024 · Sweden · 2nd Place
2026/27 16 637 0 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanAIK Stockholm 16 637 0 0 6.41
Kilit pas9
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan25%48
Müdahale11
Faul77 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1179 yedek
Kart2
2025/26 26 1.774 1 1 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanOsters IF 26 1.774 1 1 6.77
Şut8%38 isabet
Kilit pas22
Drible15%43 başarı
İkili kazanılan73%49
Müdahale29
Faul2318 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11188 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL1
İLK 11239 yedek girdi
KART6
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 14 4-2-3-1 — 6 3-4-3 — 2 4-1-4-1 — 2 4-3-1-2 — 2 4-4-2 — 2 28 maç
  • 4-3-314%50
  • 4-2-3-16%21
  • 3-4-32%7
  • 4-1-4-12%7
  • 4-3-1-22%7
  • 4-4-22%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. AlievA. Aliev 1 K. FillingK. Filling Bergquist 2
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Hammarby FFH 3-2 80 6.2
16.08.2026 Djurgardens IFA 1-3 27 6.7
08.08.2026 Orgryte ISA 3-4 45 5.7
02.08.2026 Orgryte ISH 0-3 73 6.5
27.07.2026 BK HackenA 0-0 66 6.2
18.07.2026 GaisH 2-0 20 6.7
11.07.2026 Mjallby AIFA 1-2
05.07.2026 IFK GoteborgA 1-2 90 6.3
30.05.2026 SiriusH 0-3 45 6.7
24.05.2026 Hammarby FFA 1-2
17.05.2026 Vasteras SK FKA 1-1 20 6.7
27.04.2026 Malmo FFH 0-1
23.04.2026 Degerfors IFA 2-1 90 5.9
19.04.2026 Kalmar FFH 1-0 45 7.2
13.04.2026 IF BrommapojkarnaA 2-2 15 5.6
05.04.2026 HalmstadH 2-1 21 6.9
09.11.2025 Djurgardens IFH 1-3 8 6.0
02.11.2025 GaisA 1-1 31 6.6
25.10.2025 Degerfors IFH 1-2 18 1 6.6
19.10.2025 IF ElfsborgA 5-1 27 6.9
04.10.2025 HalmstadH 3-0 2
29.09.2025 IFK GoteborgH 0-2 21 6.7
20.09.2025 Mjallby AIFA 1-1 30 6.6
31.08.2025 Hammarby FFA 4-0 90 6.2
25.08.2025 IFK NorrkopingH 1-2 90 1 7.3
17.08.2025 BK HackenA 0-2 96 1 7.2
10.08.2025 IF BrommapojkarnaH 1-1 82 6.5
03.08.2025 SiriusA 1-1 90 6.9
27.07.2025 AIK StockholmA 0-0 90 6.9
19.07.2025 Malmo FFH 0-2 90 7.0
13.07.2025 IF BrommapojkarnaA 2-0 90 6.5
05.07.2025 Mjallby AIFH 0-1 90 1 7.2
31.05.2025 Degerfors IFA 1-2 90 1 7.2
24.05.2025 IFK VarnamoA 1-1 45 1 1 7.5
11.05.2025 IF ElfsborgH 0-1 90 7.0
04.05.2025 Hammarby FFH 0-3 90 6.6
29.04.2025 Malmo FFA 2-0 77 6.3
24.04.2025 Djurgardens IFA 1-0 90 1 6.3
20.04.2025 AIK StockholmH 0-1 88 2 7.2
14.04.2025 HalmstadA 1-0 90 6.6
05.04.2025 BK HackenH 2-0 90 7.2
30.03.2025 IFK NorrkopingA 4-3 79 6.2
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
3' · xG 0.0 42' · xG 0.0 14' · xG 0.0 72' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%50) Korner — 1 (%25) Asist sonrası — 1 (%25) 4 şut
  • Açık oyun2%50
  • Korner1%25
  • Asist sonrası1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 0 %0
SCOUT RAPORUAggregated only · 1774 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Allsvenskan 2025
PERFORMANS52.21774 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-1.0
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 45.0
Klasik stoper 43.8
Defansif bek 43.8
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %30
Dakika %75
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %44
Dakika %84
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 36.99 62 60
Performans skoru 53.6 76 70
İkili mücadele kazanma 52.38 64 82
Pas arası / 90 1.53 1.8 85
Ortalama rating 6.5 7.2 90
Müdahale / 90 1.14 2.2 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.20. Dakika delta +5.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam