Gol10.10 / 90
Asist30.29 / 90
Şut90.87 / 90
Kilit pas90.87 / 90
Başarılı dripling90.87 / 90
Kazanılan ikili403.86 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 39 forvetler
- Gol 0.10 %24
- Şut 0.9 %5
- Asist 0.29 %95
- Kilit pas 0.87 %29
- Drible 0.87 %71
- İkili mücadele %46 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 932 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Allsvenskan2026 · AIK Stockholm · 17 maç
5asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
18
932
1
3
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan40%46
Müdahale7
Faul1220 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11135 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2025/26
10
230
2
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan13%41
Müdahale3
Faul82 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1128 yedek
G+A / 900.78
TOPLAM GOL3
İLK 1188 yedek girdi
KART1
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-4-16%38
- 3-4-33%19
- 4-4-23%19
- 4-3-1-22%12
- 4-2-3-11%6
- 4-3-31%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ28 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hammarby FFH | 3-2 | 80 | 2 | – | 8.2 | |
| 16.08.2026 | Djurgardens IFA | 1-3 | 85 | – | 7.0 | ||
| 08.08.2026 | Orgryte ISA | 3-4 | 91 | 1 | – | 6.7 | |
| 02.08.2026 | Orgryte ISH | 0-3 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 27.07.2026 | BK HackenA | 0-0 | 66 | – | 6.6 | ||
| 18.07.2026 | GaisH | 2-0 | 20 | – | 6.2 | ||
| 11.07.2026 | Mjallby AIFA | 1-2 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 05.07.2026 | IFK GoteborgA | 1-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 30.05.2026 | SiriusH | 0-3 | 66 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | Hammarby FFA | 1-2 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Djurgardens IFH | 2-4 | 57 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Degerfors IFA | 2-1 | 36↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2026 | IF BrommapojkarnaA | 2-2 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | HalmstadH | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | HalmstadH | 0-2 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | IF ElfsborgA | 0-3 | 1↑ | 2 | – | ||
| 26.10.2025 | BK HackenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Hammarby FFA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | IFK VarnamoH | 2-3 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | GaisH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 22.09.2025 | IFK NorrkopingA | 3-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 15.09.2025 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 18↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | SiriusH | 2-1 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | IFK GoteborgH | 3-0 | 85 | 1 | 3 | 7.9 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 396 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.0Allsvenskan 2026
PERFORMANS43.4396 dk
KARARVeri yetersiz41/100
FORM TRENDİYükselişte+21.2
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
36.8
Bitirici
31.6
Bağlantı kuran forvet
30.7
Role fit sinyali var ama confidence 26/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%49
Dakika
%51
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%53
Dakika
%50
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.41
7.15
90
Performans skoru
43.4
76
57
İkili mücadele kazanma
44.44
50
89
Gol / 90
0.23
0.42
55
Müdahale / 90
0.91
1.4
65
Şut / 90
1.14
3
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +21.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Amin ChiakhaRosenborg · 19
%95
2gol
0asist
59scout
Eliteserien
Agustín ModicaGimnasia M. · 22
%79
4gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Manuel PanaroGimnasia L.P. · 23
%79
1gol
1asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Agustín HauschDefensa Y Justicia · 22
%66
1gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Juan Manuel GutiérrezDefensa Y Justicia · 23
%64
3gol
3asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Pedro RochaCoritiba · 31
%63
4gol
1asist
54scout
Serie A
Blas Agustín PalavecinoAldosivi · 22
%60
0gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Jhonatan CandiaBarracas Central · 30
%60
1gol
0asist
40scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum