LİGWorld Cup - Qualification Africa
BU SEZON1G · 2A
Gol10.03 / 90
Asist20.06 / 90
Şut110.32 / 90
Kilit pas70.21 / 90
Başarılı dripling30.09 / 90
Kazanılan ikili1374.05 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2020 · 120 defanslar
- Müdahale 1.71 %51
- Pas arası 2.33 %90
- Blok 0.30 %76
- İkili mücadele %56 %51
- Pas isabeti %86 %31
- Faul (az iyi) 0.95 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3047 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
King's Cup2021/2022 · Saudi-Arabia
🏆
Ligue 22018/2019 · France
🏆
1. Lig2016/2017 · Turkey
🥈
Africa Cup of Nations2015 Equatorial Guin · Africa · 2nd Place
🥈
Coupe de France2013/2014 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2012/2013 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de France2008/2009 · France · 2nd Place
2020/21
35
3.047
1
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas7
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan137%56
Müdahale58
Faul3220 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135
G+A / 900.09
Kart62
Kaptan35maçta
TOPLAM GOL3
İLK 11120 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-24%33
- 4-3-33%25
- 3-4-32%17
- 3-1-4-21%8
- 3-4-2-11%8
- 3-5-1-11%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2021 | MarseilleHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2021 | NimesHC | 0-3 | 54 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2021 | DijonAC | 1-5 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.04.2021 | Paris Saint GermainHC | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2021 | ReimsAC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.04.2021 | LilleHC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2021 | MonacoAC | 4-0 | 87 | – | 6.2 | ||
| 20.03.2021 | RennesHC | 1-3 | 73 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2021 | LensAC | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.03.2021 | AngersHC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.02.2021 | BordeauxAC | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 21.02.2021 | NiceAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2021 | StrasbourgHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2021 | Saint EtienneAC | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.02.2021 | MontpellierHC | 1-1 | 53 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2021 | Stade Brestois 29AC | 2-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2021 | NantesHC | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 17.01.2021 | LyonAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.01.2021 | NiceHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.01.2021 | BordeauxHC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.12.2020 | RennesAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.12.2020 | LensHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.12.2020 | MontpellierAC | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2020 | LyonHC | 1-3 | 87 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2020 | Stade Brestois 29HC | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2020 | NantesAC | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.11.2020 | DijonHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2020 | Saint EtienneHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2020 | AngersAC | 1-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2020 | LorientHC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2020 | MarseilleAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2020 | ReimsHC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.09.2020 | Paris Saint GermainAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2020 | LilleAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2020 | MonacoHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2022 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12020 · Metz
1kırmızı · 35 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



