LİGPrimeira Liga
BU SEZON5G · 5A
Gol50.17 / 90
Asist50.17 / 90
Şut301.00 / 90
Kilit pas411.37 / 90
Başarılı dripling160.54 / 90
Kazanılan ikili923.08 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 1.37 %75
- Asist 0.17 %83
- Drible 0.54 %40
- Pas isabeti %88 %87
- Top kapma 0.97 %2
- İkili mücadele %42 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2687 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Primeira Liga2024 · Moreirense · 31 maç
6asist6.
13.
Primeira Liga2025 · Moreirense · 33 maç
5asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie ANone · Brazil
🏆
Florida CupNone · World
🏆
CONMEBOL U17None · South America
🏆
Segunda LigaNone · Portugal
🏆
Paulista A1None · Brazil
🏆
Segunda Liga2022/2023 · Portugal
🏆
Florida Cup2020 · World
🏆
Paulista A12020 · Brazil
🏆
Serie A2018 · Brazil
🏆
CONMEBOL U172017 · South America
🥈
Copa do NordesteNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2021/2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.687
5
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%60 isabet
Kilit pas41
Drible16%41 başarı
İkili kazanılan92%42
Müdahale24
Faul3851 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.33
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25
31
2.538
7
6
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%57 isabet
Kilit pas65
Drible30%60 başarı
İkili kazanılan119%46
Müdahale28
Faul3255 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı5
İlk 1131
G+A / 900.46
Kart6
2023/24
33
2.478
3
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%41 isabet
Kilit pas69
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan123%42
Müdahale44
Faul6652 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11294 yedek
G+A / 900.25
Kart5
TOPLAM GOL148 penaltı
İLK 11631 yedek girdi
KART14
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 4 %29
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 5 %36
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%72
- 4-3-315%23
- 3-4-32%3
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | AVSH | 0-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | TondelaA | 2-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | EstrelaH | 3-2 | 68 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 25.04.2026 | BenficaA | 4-1 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2026 | EstorilHC | 1-0 | 84 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 10.04.2026 | FamalicaoA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | SC BragaH | 0-1 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | AroucaH | 0-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | FC PortoA | 3-0 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | NacionalH | 1-1 | 76 | 2 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | Casa PiaA | 1-1 | 88 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 21.02.2026 | Sporting CPH | 0-3 | 91 | 1 | 6.2 | ||
| 16.02.2026 | Rio AveA | 1-2 | 73 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | GIL VicenteH | 1-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | GuimaraesA | 1-0 | 93 | 4 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Santa ClaraH | 1-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | AlvercaA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.01.2026 | TondelaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.01.2026 | AVSA | 0-2 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | EstrelaA | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | EstorilA | 3-3 | 73 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | FamalicaoH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.11.2025 | SC BragaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.11.2025 | AroucaA | 0-2 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 27.10.2025 | FC PortoH | 1-2 | 82 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.10.2025 | NacionalA | 3-2 | 70 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Casa PiaH | 2-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2025 | Sporting CPA | 3-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 13.09.2025 | Rio AveH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 2 | 9.2 |
| 29.08.2025 | GIL VicenteA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | GuimaraesH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 17.08.2025 | Santa ClaraA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | AlvercaH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | AVSA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 11.05.2025 | EstorilH | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 02.05.2025 | FC PortoA | 3-1 | 86 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 27.04.2025 | NacionalH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | GIL VicenteA | 0-1 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.03.2025 | GuimaraesH | 2-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | BoavistaH | 1-0 | 98 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 09.03.2025 | Santa ClaraA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | EstrelaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 23.02.2025 | FamalicaoA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | Casa PiaH | 3-2 | 90 | 3 | 3 | 9.2 | |
| 08.02.2025 | BenficaA | 3-2 | 62 | 2 | 6.2 | ||
| 03.02.2025 | SC BragaH | 1-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2025 | AroucaA | 1-0 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | FarenseH | 0-0 | 89 | 3 | 7.9 | ||
| 04.01.2025 | AVSH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.12.2024 | EstorilA | 2-2 | 82 | 2 | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | FC PortoH | 0-3 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | NacionalA | 1-0 | 75 | – | 7.0 | ||
| 05.12.2024 | Sporting CPH | 2-1 | 78 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 08.11.2024 | GIL VicenteH | 3-2 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | BoavistaA | 0-2 | 74 | 2 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | Santa ClaraH | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | EstrelaA | 2-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | FamalicaoH | 0-0 | 83 | 1 | 7.2 |
ŞUT41
GOL5
xG4.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%54
- Açık oyun6%15
- Serbest vuruş6%15
- Kontra atak3%7
- Penaltı2%5
- Duran top1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak34%83
- Sol ayak7%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
- 1-15' 5 %12
- 16-30' 6 %15
- 31-45' 8 %20
- 46-60' 7 %17
- 61-75' 9 %22
- 76-90+' 6 %15
PİYASA DEĞERİ€275K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 97 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2687 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS46.82687 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
77.3
İleri sekiz
76.0
Derinden oyun kurucu
74.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%73
Dakika
%97
Değer / getiri
%92
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%71
Dakika
%97
Değer / getiri
%96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
46.8
76
62
Kilit pas / 90
1.37
1.3
100
Gol / 90
0.17
0.18
94
İkili mücadele kazanma
42.2
55
77
Pas hacmi / 90
36.34
60
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ondrej LingrHouston Dynamo · 27
%95
3gol
3asist
60scout
€2.00M
Major League Soccer
Martin FernándezGIL Vicente · 22
%69
1gol
1asist
51scout
Primeira Liga
Yago PikachuFortaleza EC · 33
%69
2gol
1asist
49scout
Serie A
Cole BassettColorado Rapids · 24
%63
3gol
3asist
62scout
Major League Soccer
Barış AlıcıBoluspor · 28
%62
3gol
2asist
54scout
1. Lig
Barış AlıcıBoluspor · 28
%61
1gol
1asist
42scout
1. Lig
Hakon Arnar HaraldssonLille · 22
%61
1gol
2asist
62scout
UEFA Europa League
Ilias KoutsoupiasFrosinone · 24
%60
8gol
4asist
64scout
€2.50M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum