LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili145.08 / 90
Rating6.20
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 66 defanslar
- Müdahale 0.73 %22
- Pas arası 0.73 %32
- Blok 0.36 %58
- İkili mücadele %70 %89
- Pas isabeti %80 %15
- Faul (az iyi) 0.36 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 248 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Maranhense 1None · Brazil
🏆
Copa do NordesteNone · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2017/2018 · Brazil
🏆
Maranhense 12017 · Brazil
🥈
Presidents CupNone · United Arab Emirates · 2nd Place
🥈
Potiguar 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Presidents Cup2021/2022 · United Arab Emirates · 2nd Place
🥈
Potiguar 12016 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
248
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan14%70
Müdahale2
Faul13 kazanılan
İlk 113
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26
30
2.578
3
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan121%59
Müdahale36
Faul3014 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11291 yedek
G+A / 900.1
Kart111
Kaptan6maçta
2024/25
32
2.404
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas2
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan101%60
Müdahale32
Faul2115 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11266 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2023/24
31
2.563
3
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan118%58
Müdahale44
Faul2911 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11292 yedek
G+A / 900.11
Kart61
2022/23
5
407
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
İkili kazanılan21%54
Müdahale9
Faul54 kazanılan
İlk 115
Kart32
2021/22
26
2.068
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale34
Faul347 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11233 yedek
Kart6
2020/21
34
1.997
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan105%55
Müdahale37
Faul245 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112311 yedek
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 11587 yedek girdi
KART21
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%74
- 4-3-314%22
- 3-4-32%3
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | FC PortoA | 2-1 | 89 | 0 | 6.1 | ||
| 30.08.2026 | Casa PiaAC | 0-1 | 81 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2026 | AroucaAC | 4-0 | 78 | – | 5.2 | ||
| 11.05.2026 | TondelaA | 2-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | EstrelaH | 3-2 | 94 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.04.2026 | BenficaAC | 4-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | FamalicaoAC | 1-1 | 94 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | SC BragaHC | 0-1 | 92 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | AroucaHC | 0-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | FC PortoAC | 3-0 | 86 | – | 5.7 | ||
| 07.03.2026 | NacionalHC | 1-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Casa PiaA | 1-1 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Sporting CPH | 0-3 | 91 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2026 | Rio AveA | 1-2 | 88 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | GIL VicenteH | 1-2 | 93 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Santa ClaraH | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | AlvercaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | TondelaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 9.0 | |
| 03.01.2026 | AVSA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | EstrelaA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.12.2025 | BenficaH | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.11.2025 | FamalicaoH | 2-2 | 88 | – | 6.0 | ||
| 09.11.2025 | SC BragaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.11.2025 | AroucaA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 27.10.2025 | FC PortoH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | NacionalA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.09.2025 | Casa PiaH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | Sporting CPA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Rio AveH | 3-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | GIL VicenteA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | GuimaraesH | 2-0 | 80 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Santa ClaraA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | AlvercaH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | EstorilH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | FC PortoA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | NacionalH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.04.2025 | GIL VicenteA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | BoavistaH | 1-0 | 98 | – | 7.5 | ||
| 09.03.2025 | Santa ClaraA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | EstrelaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | FamalicaoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Casa PiaH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | BenficaA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2025 | SC BragaH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2025 | AroucaA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.01.2025 | FarenseH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.01.2025 | AVSH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.12.2024 | EstorilA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | FC PortoH | 0-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 14.12.2024 | NacionalA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.12.2024 | Sporting CPH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | Rio AveA | 3-2 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 08.11.2024 | GIL VicenteH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | BoavistaA | 0-2 | 16↑ | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | Santa ClaraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | EstrelaA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.09.2024 | FamalicaoH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT7
GOL5
xG1.2
xG FARKI+3.8over performing
DÖNÜŞÜM%71.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top3%43
- Korner3%43
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%71
- Sağ ayak2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 3 %43
PİYASA DEĞERİ€200K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 161 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-03
Brown (Adrogué)
→
CA Temperley
free transfer
Brown (Adrogué)
→
CA Temperley
free transfer
2022-01-07
Without Club
→
Brown (Adrogué)
free transfer
Without Club
→
Brown (Adrogué)
free transfer
2021-07-01
Olymp. Volos
→
Without Club
-
Olymp. Volos
→
Without Club
-
2021-06-30
Ap. Larisa
→
Olymp. Volos
End of loan
Ap. Larisa
→
Olymp. Volos
End of loan
2021-02-04
Olymp. Volos
→
Ap. Larisa
loan transfer
Olymp. Volos
→
Ap. Larisa
loan transfer
2020-08-05
Chacarita Jrs.
→
Olymp. Volos
free transfer
Chacarita Jrs.
→
Olymp. Volos
free transfer
2019-07-29
Ros. Central II
→
Chacarita Jrs.
free transfer
Ros. Central II
→
Chacarita Jrs.
free transfer
2019-06-30
San Martín (SJ)
→
Ros. Central II
End of loan
San Martín (SJ)
→
Ros. Central II
End of loan
2018-07-01
Ros. Central II
→
San Martín (SJ)
loan transfer
Ros. Central II
→
San Martín (SJ)
loan transfer
2017-06-30
Quilmes
→
Ros. Central II
End of loan
Quilmes
→
Ros. Central II
End of loan
2016-07-14
Ros. Central II
→
Quilmes
loan transfer
Ros. Central II
→
Quilmes
loan transfer
2014-07-01
Ro. Central U20
→
Ros. Central II
-
Ro. Central U20
→
Ros. Central II
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2578 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS61.02578 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
84.3
Klasik stoper
80.9
Defansif bek
80.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%65
Dakika
%94
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%66
Dakika
%94
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.58
62
94
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
61
76
80
İkili mücadele kazanma
58.74
64
92
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Müdahale / 90
1.26
2.2
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrea GiorginiJuve Stabia · 23
%95
1gol
0asist
75scout
€1.80M
Serie B
Ilya ZabarnyiParis Saint Germain · 23
%87
1gol
0asist
69scout
Ligue 1
Gabriel MercadoInternacional · 38
%85
1gol
0asist
58scout
Serie A
Gonzalo RequenaInstituto Cordoba · 22
%85
1gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
MarllonCeara · 33
%80
2gol
0asist
55scout
Serie A
Karol MetsFC St. Pauli · 32
%79
1gol
0asist
64scout
€600K
Bundesliga
Benjamín GalindoAtletico San Luis · 26
%72
0gol
0asist
58scout
Liga MX
Phil NeumannBirmingham · 28
%60
3gol
0asist
62scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
