LİGSerie A
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.47 / 90
Kilit pas40.27 / 90
Kazanılan ikili523.52 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 1.63 %63
- Pas arası 1.15 %64
- Blok 0.41 %45
- İkili mücadele %56 %57
- Pas isabeti %85 %47
- Faul (az iyi) 1.08 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1329 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super CopaNone · Argentina
🏆
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆
CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
FIFA U20 World CupNone · World
🏆
Gaúcho 1None · Brazil
🏆
Gaúcho 12025 · Brazil
🏆
Super Copa2015 · Argentina
🏆
CONMEBOL Libertadores2015 · South America
🏆
CONMEBOL Recopa2015 · South America
🏆
Liga Profesional Argentina2014 · Argentina
🏆
CONMEBOL Sudamericana2014 · South America
🏆
Liga Profesional Argentina2013/2014 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2010/2011 · Argentina
🏆
FIFA U20 World Cup2007 · World
🥈
Emirates CupNone · World · 2nd Place
🥈
Stars LeagueNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Spain · 2nd Place
🥈
QSL CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa del ReyNone · Spain · 2nd Place
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa AmericaNone · South America · 2nd Place
🥈
UEFA Super CupNone · Europe · 2nd Place
🥈
Serie A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
QSL Cup2020/2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
Stars League2019/2020 · Qatar · 2nd Place
🥈
Super Cup2018 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2016 · Spain · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2016 · South America · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2016 · Europe · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2014 · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2013 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2011 · South America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.329
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan52%56
Müdahale24
Faul169 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11155 yedek
G+A / 900.07
Kart5
Kaptan4maçta
2025/26
21
1.212
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan42%59
Müdahale15
Faul159 kazanılan
İlk 11138 yedek
G+A / 900.07
Kart4
Kaptan2maçta
2024/25
20
1.126
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan43%56
Müdahale15
Faul85 kazanılan
İlk 11128 yedek
G+A / 900.08
Kart5
Kaptan9maçta
2023/24
29
2.221
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan80%47
Müdahale33
Faul359 kazanılan
İlk 11254 yedek
Kart131
Kaptan5maçta
2022/23
31
2.148
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan84%54
Müdahale30
Faul2319 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11238 yedek
Kart91
2021/22
20
852
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan55%56
Müdahale23
Faul2112 kazanılan
İlk 11911 yedek
G+A / 900.11
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 112918 yedek girdi
KART10
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%53
- 4-4-27%16
- 4-3-1-25%12
- 3-4-1-23%7
- 3-4-2-13%7
- 4-1-3-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Atletico-MGH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2026 | RemoH | 1-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | PalmeirasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2026 | FlamengoH | 1-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | CruzeiroHC | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2026 | RB BragantinoA | 3-1 | 98 | – | 5.7 | ||
| 23.05.2026 | VitoriaAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | Vasco DA GamaHC | 4-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | GremioH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | CorinthiansAC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.04.2026 | Sao PauloH | 1-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 19.03.2026 | SantosA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | BahiaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.03.2026 | Atletico-MGA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | RemoA | 1-1 | 97 | 1 | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | PalmeirasH | 1-3 | 90 | 2 | 5.3 | ||
| 04.02.2026 | FlamengoA | 1-1 | 81 | – | 6.5 | ||
| 28.01.2026 | Atletico ParanaenseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | RB BragantinoH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.12.2025 | Sao PauloA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.11.2025 | Vasco DA GamaA | 5-1 | 95 | 2 | 6.7 | ||
| 25.11.2025 | SantosH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | CearaA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.11.2025 | BahiaH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Atletico-MGH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.10.2025 | FluminenseA | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | BahiaAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | Sport RecifeH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2025 | MirassolA | 3-1 | 94 | – | 6.0 | ||
| 04.10.2025 | BotafogoH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.10.2025 | CorinthiansH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | JuventudeA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | GremioH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | PalmeirasA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | Sao PauloHC | 1-2 | 97 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | Vasco DA GamaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2025 | SantosA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | CearaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | VitoriaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Sao PauloA | 1-3 | 36 | – | 6.2 | ||
| 16.09.2024 | CuiabaH | 3-0 | 92 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.08.2024 | CruzeiroAC | 0-0 | 101 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | CruzeiroHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.08.2024 | Atletico GoianienseAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.08.2024 | JuventudeHC | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 27.07.2024 | BahiaAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | BotafogoAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.07.2024 | Vasco DA GamaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2024 | FluminenseA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 30.06.2024 | CriciumaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2024 | Atletico-MGH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2024 | GremioA | 0-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 20.06.2024 | CorinthiansH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 16.06.2024 | VitoriaAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.06.2024 | CuiabaAC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | Atletico GoianienseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2024 | PalmeirasAC | 0-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT7
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%86
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%71
- Sağ ayak2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %43
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-05
Al-Rayyan
→
Internacional
free transfer
Al-Rayyan
→
Internacional
free transfer
2012-07-16
Estudiantes LP
→
River Plate
€695k
Estudiantes LP
→
River Plate
€695k
2007-01-01
Racing Club U20
→
Racing Club
-
Racing Club U20
→
Racing Club
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2023 · Internacional
12sarı · 26 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1005 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.3Serie A 2026
PERFORMANS54.21005 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-3.6
ROL UYUMU2026
Defansif bek
66.8
Klasik stoper
66.0
Ayağı iyi stoper
65.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%46
Dakika
%75
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%38
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
74
80
92
Pas hacmi / 90
38.33
42
91
Performans skoru
54.2
74
73
İkili mücadele kazanma
55.07
58
95
Müdahale / 90
1.52
3
51
Pas arası / 90
0.9
1.9
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.12. Dakika delta -7.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Zane MonlouisToronto FC · 22
%95
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Junior AlonsoAtletico-MG · 32
%93
0gol
0asist
53scout
Serie A
Gustavo MarquesRB Bragantino · 24
%84
0gol
0asist
66scout
Serie A
MarllonRemo · 33
%68
1gol
0asist
56scout
Serie A
Reid RobertsSan Jose Earthquakes · 22
%67
1gol
0asist
72scout
Major League Soccer
Carlos TeránAtletico Paranaense · 25
%66
0gol
0asist
58scout
Serie A
Vetle SkjaervikTromso · 25
%65
1gol
0asist
66scout
Eliteserien
Leonardo MoralesBelgrano Cordoba · 34
%60
1gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum