Louis Samuel Reed
England · Midfielder

Louis Samuel Reed

YAŞ30
BOY181
KİLO72
KULÜPFulham
DOĞUM YERİWorthing
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Championship2021/2022 · England
🥈 League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
2020 2 2021 2 2022 7 2023 2 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 2 0 0 0
2025/26 29 113 1 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 29 113 1 0 6.92
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan2%22
Faul21 kazanılan
İlk 11128 yedek
G+A / 900.8
Kaptan1maçta
2024/25 26 133 0 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 26 133 0 0 6.37
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan9%41
Müdahale6
Faul62 kazanılan
Kart2
2023/24 37 1.325 0 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 37 1.325 0 2 6.76
Şut7%29 isabet
Kilit pas15
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan53%41
Müdahale29
Faul2610 kazanılan
İlk 111522 yedek
G+A / 900.14
Kart6
Kaptan4maçta
2022/23 37 2.875 3 4 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 37 2.875 3 4 6.69
Şut13%62 isabet
Kilit pas35
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan105%42
Müdahale44
Faul3822 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11352 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2021/22 40 2.706 0 2 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipFulham 40 2.706 0 2 6.89
Şut13%54 isabet
Kilit pas35
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan107%44
Müdahale45
Faul3625 kazanılan
İlk 11328 yedek
G+A / 900.07
Kart7
2020/21 32 2.251 0 2 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 32 2.251 0 2 6.90
Şut11%36 isabet
Kilit pas21
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan123%49
Müdahale63
Faul4025 kazanılan
İlk 11266 yedek
G+A / 900.08
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 116281 yedek girdi
KART20
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %50
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 118 4-3-3 — 11 3-4-2-1 — 7 4-4-2 — 3 4-2-2-2 — 1 4-4-1-1 — 1 141 maç
  • 4-2-3-1118%84
  • 4-3-311%8
  • 3-4-2-17%5
  • 4-4-23%2
  • 4-2-2-21%1
  • 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 SunderlandA 1-0
24.08.2026 ChelseaH 2-3
24.05.2026 NewcastleH 2-0
09.05.2026 BournemouthH 0-1
02.05.2026 ArsenalAC 3-0 63 6.5
25.04.2026 Aston VillaH 1-0
18.04.2026 BrentfordA 0-0
21.03.2026 BurnleyH 3-1 5
15.03.2026 Nottingham ForestA 0-0
04.03.2026 West HamH 0-1
01.03.2026 TottenhamH 2-1
22.02.2026 SunderlandA 1-3
11.02.2026 Manchester CityA 3-0 3
07.02.2026 EvertonH 1-2
01.02.2026 Manchester UnitedA 3-2
24.01.2026 BrightonH 2-1
17.01.2026 LeedsA 1-0
07.01.2026 ChelseaH 2-1 13 6.7
04.01.2026 LiverpoolH 2-2 9 1 1 7.7
01.01.2026 Crystal PalaceA 1-1 12 7.0
27.12.2025 West HamA 0-1
22.12.2025 Nottingham ForestH 1-0
13.12.2025 BurnleyA 2-3
02.12.2025 Manchester CityH 4-5
22.11.2025 SunderlandH 1-0 8 6.7
25.10.2025 NewcastleA 2-1
18.10.2025 ArsenalH 0-1
28.09.2025 Aston VillaA 3-1
30.08.2025 ChelseaA 2-0
24.08.2025 Manchester UnitedH 1-1
16.08.2025 BrightonA 1-1
03.05.2025 Aston VillaA 1-0 8 6.3
26.04.2025 SouthamptonA 1-2
20.04.2025 ChelseaH 1-2
14.04.2025 BournemouthA 1-0
06.04.2025 LiverpoolH 3-2 14 1 6.9
01.04.2025 ArsenalA 2-1
16.03.2025 TottenhamH 2-0
08.03.2025 BrightonA 2-1 9 4.6
25.02.2025 WolvesA 1-2
22.02.2025 Crystal PalaceH 0-2
15.02.2025 Nottingham ForestH 2-1 13 1 6.6
01.02.2025 NewcastleA 1-2
26.01.2025 Manchester UnitedH 0-1
18.01.2025 LeicesterA 0-2
14.01.2025 West HamA 3-2
09.11.2024 Crystal PalaceA 0-2 8 6.3
04.11.2024 BrentfordH 2-1
26.10.2024 EvertonA 1-1 11 1 6.7
19.10.2024 Aston VillaH 1-3
05.10.2024 Manchester CityA 3-2
28.09.2024 Nottingham ForestA 0-1 16 6.6
21.09.2024 NewcastleH 3-1 23 6.7
14.09.2024 West HamH 1-1 11 6.6
31.08.2024 IpswichA 1-1 9 6.2
24.08.2024 LeicesterH 2-1 10 6.6
16.08.2024 Manchester UnitedA 1-0 1
19.05.2024 LutonA 2-4 75 1 1 7.0
11.05.2024 Manchester CityH 0-4
27.04.2024 Crystal PalaceHC 1-1 85 1 7.0
ŞUT2
GOL1
xG0.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.089 90' · xG 0.03 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 1 (%50) Taç sonrası — 1 (%50) 2 şut
  • Asist sonrası1%50
  • Taç sonrası1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
AKSİYON HARİTASI61 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR61
Pas 42 Pas — 42 (%69) Top kaz… 5 Top kazanma — 5 (%8) Hava topu — 3 (%5) Faul 3 Faul — 3 (%5) İkili… 3 İkili mücadele — 3 (%5) Top… 2 Top teması — 2 (%3) Uzaklaştırma — 1 (%2) Bloke edilen pas — 1 (%2) Gol — 1 (%2)
  • Pas42%69
  • Top kazanma5%8
  • Hava topu3%5
  • Faul3%5
  • İkili mücadele3%5
  • Top teması2%3
  • Uzaklaştırma1%2
  • Bloke edilen pas1%2
  • Gol1%2
PİYASA DEĞERİ€3.00M-50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 203 maç
Fulham 203maç 2020–2026
Blackburn 2018
Norwich 2017
Southampton 2013–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-08-30 Southampton Fulham € 9M
2020-08-05 Fulham Southampton End of loan
2019-08-08 Southampton Fulham
2019-07-01 Blackburn Southampton
2019-05-31 Blackburn Southampton End of loan
2018-08-27 Southampton Blackburn loan transfer
2018-05-31 Norwich Southampton End of loan
2017-07-05 Southampton Norwich loan transfer
2014-07-01 Southampton U21 Southampton -
2013-07-01 Southampton U18 Southampton U21 -
2011-07-01 Southampton Aca Southampton U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 DarbeKadroda yok 1 maç
05.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 3 maç
01.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 9 maç
05.2024 SakatlıkŞüpheli 1 maç
11.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
05.2021 DarbeŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU20.8Premier League 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2026
Numara 10 43.0
İleri sekiz 40.6
Derinden oyun kurucu 35.5
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 160 oyuncu
Scout skoru %9
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %98
Tüm ligler · 2186 oyuncu
Scout skoru %12
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.39 2.4 100
Ortalama rating 6.92 7.3 95
Performans skoru 31.9 76 42
Gol / 90 0.8 0.25 100
Pas hacmi / 90 27.08 55 49
Asist / 90 0 0.35 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam