Willian
Brazil · Midfielder

Willian

YAŞ37
BOY175
KİLO77
KULÜPGremio
DOĞUM YERİRibeirão Pires
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.67 / 90
Kilit pas30.67 / 90
Başarılı dripling30.67 / 90
Kazanılan ikili143.14 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.58
Şut 0.670.87
Kilit pas 0.672.02
Başarılı dripling 0.670.87
Kazanılan ikili 3.143.46
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Community Shield2020/2021 · England
🏆 CONMEBOL Copa America2019 Brazil · South-America
🏆 UEFA Europa League2018/2019 · Europe
🏆 FA Cup2017/2018 · England
🏆 Premier League2016/2017 · England
🏆 League Cup2014/2015 · England
🏆 Premier League2014/2015 · England
🏆 Super Cup2012/2013 · Ukraine
🏆 Cup2011/2012 · Ukraine
🏆 Premier League2011/2012 · Ukraine
🏆 Cup2010/2011 · Ukraine
🏆 Premier League2010/2011 · Ukraine
🏆 Super Cup2010/2011 · Ukraine
🏆 Premier League2009/2010 · Ukraine
🏆 UEFA Europa League2008/2009 · Europe
🏆 Super Cup2008/2009 · Ukraine
🏆 Cup2007/2008 · Ukraine
🏆 Premier League2007/2008 · Ukraine
🥈 FA Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈 League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2017/2018 · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2015/2016 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2013/2014 · Europe · 2nd Place
🥈 Cup2012/2013 · Russia · 2nd Place
🥈 Super Cup2011/2012 · Ukraine · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2009/2010 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2008/2009 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Cup2008/2009 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Super Cup2007/2008 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
2020 8 2021 2 2022 12 2023 6 2024 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 11 401 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 11 401 0 0 6.68
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale3
Faul17 kazanılan
İlk 1129 yedek
2025/26 6 312 1 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 6 312 1 2 7.00
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan12%43
Müdahale1
Faul28 kazanılan
Penaltı1
İlk 1142 yedek
G+A / 900.87
2024/25 19 410 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 14 261 0 0 6.74
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus 5 149 0 0 6.60
Şut4
Kilit pas8
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan12%36
Müdahale7
Faul32 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11316 yedek
2023/24 33 2.052 4 2 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 33 2.052 4 2 7.15
Şut28%64 isabet
Kilit pas45
Drible29%54 başarı
İkili kazanılan86%48
Müdahale18
Faul930 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 11249 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2022/23 41 2.977 5 7 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 27 2.145 5 5 7.07
Serie ACorinthians 14 832 0 2 7.14
Şut40%62 isabet
Kilit pas68
Drible71%66 başarı
İkili kazanılan165%55
Müdahale27
Faul1754 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11356 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2021/22 10 458 0 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACorinthians 10 458 0 2 7.06
Şut1%100 isabet
Kilit pas12
Drible21%72 başarı
İkili kazanılan47%67
Müdahale6
Faul215 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1164 yedek
G+A / 900.39
2020/21 43 1.724 1 7 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueArsenal 33 1.412 1 5 7.01
UEFA Europa LeagueArsenal 10 312 0 2 6.97
Şut17%24 isabet
Kilit pas40
Drible17%74 başarı
İkili kazanılan70%54
Müdahale14
Faul828 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111924 yedek
G+A / 900.42
TOPLAM GOL113 penaltı
İLK 116243 yedek girdi
KART3
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 1 %9
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 5 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 90 4-3-3 — 9 3-4-2-1 — 4 3-5-2 — 1 4-1-4-1 — 1 105 maç
  • 4-2-3-190%86
  • 4-3-39%9
  • 3-4-2-14%4
  • 3-5-21%1
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.07.2026 MirassolA 2-1 51 6.3
30.05.2026 CorinthiansH 1-3
17.05.2026 BahiaA 1-1 45 7.0
10.05.2026 FlamengoH 0-1
02.05.2026 Atletico ParanaenseA 0-0 39 7.2
22.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1 42 6.3
19.03.2026 VitoriaH 2-0 56 1 6.3
16.03.2026 Chapecoense-scA 1-1 36 1 6.9
12.02.2026 Sao PauloA 2-0 57 6.7
05.02.2026 BotafogoH 5-3 46 1 6.9
28.01.2026 FluminenseA 2-1 29 6.5
07.12.2025 Sport RecifeA 0-4 45 6.6
03.12.2025 FluminenseH 1-2 68 1 1 7.2
26.11.2025 PalmeirasH 3-2 45 1 1 7.3
28.09.2025 VitoriaH 3-1 22 6.7
24.09.2025 BotafogoH 1-1 70 1 7.2
21.09.2025 InternacionalA 2-3 62 1 7.0
25.05.2025 Manchester CityH 0-2
18.05.2025 BrentfordA 2-3
10.05.2025 EvertonH 1-3 16 6.9
03.05.2025 Aston VillaA 1-0 14 6.6
26.04.2025 SouthamptonA 1-2 66 3 7.6
20.04.2025 ChelseaH 1-2
14.04.2025 BournemouthA 1-0 13 6.7
06.04.2025 LiverpoolH 3-2
01.04.2025 ArsenalA 2-1 23 6.3
16.03.2025 TottenhamH 2-0 87 1 7.2
08.03.2025 BrightonA 2-1 8 6.6
25.02.2025 WolvesA 1-2 23 6.3
22.02.2025 Crystal PalaceH 0-2 10 6.5
15.02.2025 Nottingham ForestH 2-1 1
12.12.2024 TwenteH 0-0 68 6.9
28.11.2024 FCSBA 0-0 27 6.7
24.10.2024 Malmo FFA 0-1
03.10.2024 SC BragaH 3-0 32 6.3
26.09.2024 LyonA 2-0 22 6.5
19.05.2024 LutonA 2-4
11.05.2024 Manchester CityH 0-4 45 6.7
04.05.2024 BrentfordA 0-0 64 6.3
27.04.2024 Crystal PalaceH 1-1 22 6.3
14.04.2024 West HamA 0-2 89 1 7.2
06.04.2024 NewcastleH 0-1 65 1 7.5
02.04.2024 Nottingham ForestA 3-1 57 1 7.5
30.03.2024 Sheffield UtdA 3-3 90 7.6
16.03.2024 TottenhamH 3-0 90 1 7.3
09.03.2024 WolvesA 2-1 28 7.3
02.03.2024 BrightonH 3-0 21 6.7
17.02.2024 Aston VillaH 1-2 45 6.9
10.02.2024 BournemouthH 3-1 85 1 3 7.6
03.02.2024 BurnleyA 2-2 90 2 7.2
30.01.2024 EvertonH 0-0 90 7.5
13.01.2024 ChelseaA 1-0 90 1 7.6
31.12.2023 ArsenalH 2-1 79 1 6.9
16.12.2023 NewcastleA 3-0
10.12.2023 West HamH 5-0 45 1 2 7.7
06.12.2023 Nottingham ForestH 5-0 63 1 7.5
03.12.2023 LiverpoolA 4-3 28 6.6
27.11.2023 WolvesH 3-2 89 2 2 8.7
12.11.2023 Aston VillaA 3-1 82 3 6.9
04.11.2023 Manchester UnitedH 0-1 76 2 7.5
ŞUT7
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.156 45' · xG 0.026 27' · xG 0.054 90' · xG 0.013 81' · xG 0.118 90' · xG 0.237 71' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%29) Serbest vuruş — 2 (%29) Asist sonrası — 2 (%29) Kontra atak — 1 (%14) 7 şut
  • Açık oyun2%29
  • Serbest vuruş2%29
  • Asist sonrası2%29
  • Kontra atak1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%86) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak6%86
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 4 %57
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2026 · 163 maç
Gremio 17maç 2025–2026
Fulham 74maç 2022–2024
Olympiakos Piraeus 5maç 2024
Corinthians 24maç 2021–2022
Arsenal 43maç 2020
Chelsea 2013–2019
Brazil 2011–2019
Anzhi 2012
Shakhtar Donetsk 2008–2011
Brazil U20 2007
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-04 Fulham Gremio
2025-02-05 Olympiakos Piraeus Fulham
2024-09-02 Fulham Olympiakos Piraeus
2022-09-01 Corinthians Fulham
2021-08-30 Arsenal Corinthians
2020-08-14 Chelsea Arsenal
2013-08-28 Anzhi Chelsea € 35M
2013-02-01 Shakhtar Donetsk Anzhi € 35M
2007-07-01 Corinthians Shakhtar Donetsk € 14M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024 SakatlıkKadroda yok 2 maç
02.2024 SakatlıkŞüpheli 2 maç
12.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2022 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 FA Cup2022 · Fulham 1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 350 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU23.3Serie A 2026
PERFORMANS18.3350 dk
KARARVeri yetersiz32/100
FORM TRENDİStabil-3.5
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 31.9
Çizgi kanadı 30.5
Baskıcı forvet 30.0
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %9
Performans %21
Dakika %46
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %6
Performans %21
Dakika %46
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.72 7.2 93
Pas hacmi / 90 49.37 34 100
Kilit pas / 90 0.77 1.6 48
Başarılı drible / 90 0.77 1.1 70
Performans skoru 18.3 76 24
Asist / 90 0 0.32 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.13. Dakika delta +4.6.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam