LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON2G · 0A
Gol20.23 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.15 / 90
Kilit pas80.92 / 90
Başarılı dripling70.81 / 90
Kazanılan ikili819.33 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 72 forvetler
- Gol 0.23 %58
- Şut 1.2 %10
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.92 %41
- Drible 0.81 %55
- İkili mücadele %54 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 781 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Gaúcho 12022 · Brazil
🏆
Gaúcho 12021 · Brazil
🏆
Division Profesional2017 Clausura · Paraguay
🏆
Copa Chile2014/2015 · Chile
🥈
Division Profesional2024 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2023 Clausura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2023 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Division Profesional2019 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2018 Clausura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Division Profesional2018 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Super Cup2015 · Chile · 2nd Place
🥈
Primera B2013 · Chile · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2011/2012 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
22
781
2
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas8
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan81%54
Müdahale13
Faul1316 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11913 yedek
G+A / 900.23
Kart11
2025/26
8
198
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan16%47
Müdahale1
Faul66 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1126 yedek
2022/23
36
2.423
8
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%54 isabet
Kilit pas23
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan215%51
Müdahale29
Faul5151 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 112511 yedek
G+A / 900.33
Kart6
Kaptan9maçta
2021/22
14
130
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
İkili kazanılan13%45
Müdahale3
Faul61 kazanılan
Kart1
2020/21
16
688
3
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas5
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan73%51
Müdahale14
Faul2223 kazanılan
Penaltı1
İlk 1179 yedek
G+A / 900.52
TOPLAM GOL0
İLK 11614 yedek girdi
KART1
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-29%45
- 5-3-27%35
- 4-2-3-13%15
- 3-5-1-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 28.08.2026 | Union Santa FeA | 4-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | HuracanH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Atletico TucumanA | 1-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 03.08.2026 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 28.07.2026 | BanfieldA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | Argentinos JRSH | 2-3 | 4↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Belgrano CordobaA | 4-0 | 18↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | TigreH | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 44↑ | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | AldosiviH | 2-0 | 34 | – | 5.3 | ||
| 15.03.2026 | River PlateA | 2-0 | 30↑ | – | 7.3 | ||
| 11.03.2026 | Racing ClubH | 0-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 03.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 1-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | Union Santa FeH | 1-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 20.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | HuracanA | 1-0 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | 67 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 04.02.2026 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 30.01.2026 | BanfieldH | 1-0 | 64 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.01.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | PalmeirasH | 0-4 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | River PlateA | 1-1 | 4↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Barcelona SCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | Independiente del ValleH | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 23.04.2025 | Barcelona SCA | 0-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 09.04.2025 | Independiente del ValleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2025 | River PlateH | 0-1 | 55 | – | 6.6 | ||
| 13.11.2022 | America MineiroA | 1-1 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.11.2022 | Atletico ParanaenseHC | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2022 | SantosH | 2-3 | 96 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 27.10.2022 | Sao PauloAC | 2-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 23.10.2022 | CearaHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.10.2022 | JuventudeAC | 1-1 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 10.10.2022 | PalmeirasHC | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2022 | FluminenseHC | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.10.2022 | AvaiAC | 1-2 | 82 | 2 | 7.0 | ||
| 28.09.2022 | CorinthiansAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.09.2022 | InternacionalHC | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 11.09.2022 | CoritibaA | 2-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 04.09.2022 | Atletico-MGH | 0-2 | 97 | 1 | 6.6 | ||
| 21.08.2022 | CuiabaH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.08.2022 | BotafogoA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.08.2022 | RB BragantinoH | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.07.2022 | FlamengoA | 4-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 24.07.2022 | America MineiroH | 0-1 | 18↑ | 2 | 6.9 | ||
| 20.07.2022 | Atletico ParanaenseA | 4-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.07.2022 | Fortaleza ECH | 0-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 10.07.2022 | SantosA | 1-0 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 03.07.2022 | Sao PauloH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.06.2022 | CearaA | 1-1 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 19.06.2022 | JuventudeH | 3-1 | 76 | 2 | 6.7 | ||
| 16.06.2022 | PalmeirasA | 4-2 | 95 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 11.06.2022 | FluminenseA | 0-2 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 08.06.2022 | AvaiH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.06.2022 | CorinthiansH | 0-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 30.05.2022 | InternacionalA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 21.05.2022 | CoritibaH | 2-0 | 25↑ | 1 | 6.7 |
ŞUT17
GOL2
xG0.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%41
- Açık oyun3%18
- Duran top2%12
- Taç sonrası2%12
- Korner2%12
- Penaltı1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%47
- Kafa8%47
- Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 6 %35
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2026 · 96 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
CONMEBOL Libertadores2023 · Cerro Porteno
4sarı · 9 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 704 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS42.8704 dk
KARARUygun değil48/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-8.2
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
57.2
Bitirici
53.0
Pivot forvet
52.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%60
Dakika
%70
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%51
Dakika
%68
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.77
7.15
95
Müdahale / 90
1.53
1.4
100
Performans skoru
42.8
76
56
İkili mücadele kazanma
54.68
50
100
Dakika güvenliği
33.9
76
45
Gol / 90
0.26
0.42
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mads BomholtRosenborg · 20
%95
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Lars Olden LarsenTromso · 27
%92
1gol
1asist
47scout
Eliteserien
Alef MangaRemo · 31
%84
4gol
3asist
59scout
Serie A
Franco NicolaAtletico Tucuman · 23
%76
2gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Tiago SouzaOrlando City SC · 20
%73
1gol
1asist
52scout
Major League Soccer
Kerwin Calderón VargasCharlotte · 23
%69
2gol
3asist
64scout
Major League Soccer
EveraldoBahia · 34
%61
4gol
0asist
50scout
Serie A
Shapi SuleymanovSporting Kansas City · 26
%60
1gol
1asist
47scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







