Brazil · Defender
Bruno Henrique Corsini
LİGPernambucano - 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling21.45 / 90
Kazanılan ikili85.81 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling
1.450.18
Kazanılan ikili
5.815.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12025 · Brazil
🏆
Coppa Italia2022/2023 · Italy
🏆
Super Cup2022/2023 · Italy
🥈
UEFA Champions League2022/2023 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
5
124
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale3
Faul81 kazanılan
Kart2
2023/24
13
512
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan32%56
Müdahale16
Faul127 kazanılan
İlk 1176 yedek
Kart1
2021/22
30
2.093
0
2
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas30
Drible10%34 başarı
İkili kazanılan106%44
Müdahale43
Faul3828 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11273 yedek
G+A / 900.09
Kart9
2020/21
30
593
0
1
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan26%42
Müdahale9
Faul165 kazanılan
İlk 11624 yedek
G+A / 900.15
Kart51
TOPLAM GOL0
İLK 112817 yedek girdi
KART14
FORMA29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-219%50
- 4-3-37%18
- 4-4-24%11
- 3-1-4-23%8
- 4-2-3-13%8
- 3-4-1-22%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2025 | MirassolA | 1-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | InternacionalH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | CearaA | 2-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | CruzeiroH | 0-4 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | FluminenseA | 2-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 07.12.2023 | BotafogoH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | CorinthiansA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | PalmeirasA | 3-0 | 33 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2023 | FluminenseH | 0-0 | 77 | – | 7.3 | ||
| 05.11.2023 | CruzeiroA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2023 | America MineiroH | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2023 | CoritibaH | 3-4 | 71 | 1 | 5.3 | ||
| 27.10.2023 | Vasco DA GamaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | SantosH | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2023 | BahiaA | 1-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 08.10.2023 | GremioH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Atletico-MGH | 0-2 | 101 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2023 | Atletico ParanaenseA | 2-1 | 57 | 1 | 6.7 | ||
| 15.05.2022 | InterH | 1-3 | 86 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | SalernitanaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | VeronaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2022 | GenoaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.04.2022 | SassuoloH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.04.2022 | JuventusH | 1-2 | 58 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2022 | UdineseA | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 19.03.2022 | AC MilanH | 0-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 12.03.2022 | SpeziaA | 2-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.03.2022 | LazioH | 0-3 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 27.02.2022 | TorinoA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2022 | NapoliH | 1-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 13.02.2022 | EmpoliA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.02.2022 | AtalantaA | 1-2 | 78 | 1 | – | 6.6 | |
| 23.01.2022 | FiorentinaH | 1-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 16.01.2022 | AS RomaA | 1-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2022 | BolognaH | 2-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 21.12.2021 | JuventusA | 2-0 | 84 | 2 | 6.5 | ||
| 18.12.2021 | UdineseH | 0-4 | 45 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2021 | InterA | 4-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.12.2021 | TorinoH | 1-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2021 | VeronaA | 0-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 26.11.2021 | SalernitanaH | 1-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 21.11.2021 | SassuoloA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2021 | SampdoriaH | 3-1 | 11 | – | 6.3 | ||
| 22.09.2021 | EmpoliH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2021 | LazioA | 2-2 | 56 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2021 | GenoaH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.08.2021 | AC MilanA | 4-1 | 75 | – | 5.9 | ||
| 23.08.2021 | SpeziaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2021 | NimesH | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 16.05.2021 | MonacoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2021 | BordeauxA | 1-0 | 54 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2021 | DijonH | 5-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 17.04.2021 | AngersA | 0-3 | 14↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 11.04.2021 | NantesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2021 | MetzA | 1-3 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.03.2021 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2021 | NiceH | 1-2 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 14.02.2021 | Saint EtienneH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2021 | LensA | 0-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 78 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
45 maç
10.2022
SakatlıkKadroda yok
11 maç
01.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 124 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.7Serie A 2025
PERFORMANS43.2124 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%21
Performans
%25
Dakika
%26
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%30
Dakika
%38
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franco CarboniEmpoli · 22
%95
0gol
1asist
62scout
€1.50M
Serie B
Fodé Ballo-TouréMetz · 28
%91
0gol
0asist
55scout
€2.00M
Ligue 1
Cheick KonatéClermont Foot · 21
%87
0gol
0asist
72scout
Ligue 2
Thierry LutondaRAAL La Louvière · 25
%78
1gol
1asist
65scout
€300K
Jupiler Pro League
Djed SpenceTottenham · 25
%77
0gol
0asist
58scout
€30.00M
Premier League
Moritz HeyerFortuna Düsseldorf · 30
%71
0gol
0asist
61scout
€500K
2. Bundesliga
Joel GodoySarmiento Junin · 20
%63
1gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Álex JiménezBournemouth · 20
%60
1gol
0asist
69scout
€23.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






