Leroy Abanda Mfomo
France · Defender

Leroy Abanda Mfomo

YAŞ25
BOY180
KİLO74
KULÜPLe Mans
BU SEZON0G · 1A
Asist10.48 / 90
Şut20.96 / 90
Kilit pas52.39 / 90
Kazanılan ikili52.39 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.960.52
Kilit pas 2.391.31
Kazanılan ikili 2.393.14
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Serie ANone · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2020/2021 · Italy · 2nd Place
2025/26 6 188 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Le Mans 6 188 0 1 6.67
Şut2
Kilit pas5
İkili kazanılan5%45
Müdahale5
Faul1
İlk 1124 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2022/23 17 687 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSeraing United 17 687 0 0 6.52
Şut4
Kilit pas10
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan24%43
Müdahale10
Faul113 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11611 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111622 yedek girdi
KART8
FORMA97
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 5-4-1 — 4 4-1-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 3-5-1-1 — 1 3-5-2 — 1 34 maç
  • 4-2-3-125%74
  • 5-4-14%12
  • 4-1-4-12%6
  • 3-4-2-11%3
  • 3-5-1-11%3
  • 3-5-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 L. LamprouL. Lamprou 1 D. MartinezD. Martinez Mfomo 2
MAÇ GEÇMİŞİ23 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.09.2025 Clermont FootA 1-1 57 1 6.5
23.09.2025 GrenobleH 1-0 8 6.6
30.08.2025 ReimsA 1-0 17 6.6
22.08.2025 BastiaH 1-0 65 7.3
18.08.2025 MontpellierH 1-2 18 6.3
09.08.2025 GuingampA 3-3 23 1 1 6.7
23.12.2022 AS EupenH 0-1 10 6.2
11.11.2022 OH LeuvenA 5-0 8 6.3
05.11.2022 St. TruidenH 1-2 12 6.5
30.10.2022 Union St. GilloiseH 1-2 90 1 6.6
23.10.2022 GentA 2-1 20 6.3
18.10.2022 Cercle BruggeH 0-1 45 6.6
14.10.2022 KVC WesterloA 2-2 13 6.6
08.10.2022 OostendeH 1-1 11 6.3
30.09.2022 Standard LiegeA 0-2 17 1 6.7
16.09.2022 AntwerpA 2-1 18 6.5
10.09.2022 Club Brugge KVH 0-2 26 6.3
03.09.2022 KV MechelenA 2-3 30 6.7
27.08.2022 GenkH 0-4 62 1 6.6
19.08.2022 AS EupenA 1-3 90 7.0
13.08.2022 CharleroiH 0-1 89 1 7.2
07.08.2022 AnderlechtA 3-1 72 6.2
31.07.2022 KortrijkH 0-1 74 6.3
ŞUT6
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
30' · xG 0.0 8' · xG 0.0 81' · xG 0.0 86' · xG 0.0 86' · xG 0.0 18' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%33) Açık oyun — 2 (%33) Duran top — 1 (%17) Korner — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası2%33
  • Açık oyun2%33
  • Duran top1%17
  • Korner1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 3 (%50) Sağ ayak — 3 (%50) 6 şut
  • Sol ayak3%50
  • Sağ ayak3%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 23 maç
Le Mans 6maç 2025
Seraing United 17maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-27 Volos NFC Kifisia
2026-06-29 Volos NFC Abanda Leroy
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Kifisia %50 2026-07-26
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 188 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.3Ligue 2 2025
PERFORMANS62.8188 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 52.0
Agresif stoper 51.8
Defansif bek 50.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %17
Performans %66
Dakika %15
Değer / getiri %40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %70
Dakika %43
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.39 1.4 100
Müdahale / 90 2.39 2.5 96
Asist / 90 0.48 0.22 100
Performans skoru 62.8 74 85
Pas hacmi / 90 26.81 48 56
Pas arası / 90 0.96 1.6 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam