Kieran Trippier
England · Defender

Kieran Trippier

YAŞ35
BOY178
KİLO71
KULÜPWolves
DOĞUM YERİBury
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas34.03 / 90
Kazanılan ikili45.37 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 4.031.55
Kazanılan ikili 5.373.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 League Cup2022 · Newcastle · 7 maç 2asist2.
🥉 Premier League2023 · Newcastle · 28 maç 10asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 League Cup2024/2025 · England
🏆 La Liga2020/2021 · Spain
🏆 International Champions Cup2018 · World
🥈 UEFA European Championship2024 Germany · Europe · 2nd Place
🥈 A-Leagues All Stars Men2023/2024 · World · 2nd Place
🥈 League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈 UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈 International Champions Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2015 · World · 2nd Place
🥈 Championship2013/2014 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
2020 6 2021 2 2022 8 2023 12 2024 3 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 1 67 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWolves 1 67 0 0 6.60
Kilit pas3
İkili kazanılan4%44
Müdahale3
Faul21 kazanılan
İlk 111
2025/26 39 2.290 0 4 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 29 1.621 0 1 6.72
UEFA Champions LeagueNewcastle 10 669 0 3 6.96
Şut2
Kilit pas41
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan94%46
Müdahale42
Faul2720 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112712 yedek
G+A / 900.16
Kart4
Kaptan11maçta
2024/25 31 1.328 0 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 31 1.328 0 3 6.96
Şut2
Kilit pas22
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan75%57
Müdahale38
Faul1611 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111417 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2023/24 34 2.753 1 11 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 28 2.240 1 10 7.32
UEFA Champions LeagueNewcastle 6 513 0 1 7.15
Şut7%29 isabet
Kilit pas73
Drible19%58 başarı
İkili kazanılan146%53
Müdahale68
Faul3326 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11322 yedek
G+A / 900.39
Kart5
Kaptan16maçta
2022/23 39 3.437 1 7 7.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 38 3.347 1 7 7.65
World CupEngland 1 90 0 0 7.00
Şut6%67 isabet
Kilit pas113
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan171%53
Müdahale72
Faul4929 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1139
G+A / 900.21
Kart5
Kaptan36maçta
2021/22 27 1.627 2 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 16 978 0 0 6.93
Premier LeagueNewcastle 7 429 2 0 7.37
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 4 220 0 0 6.90
Şut3%67 isabet
Kilit pas15
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan112%61
Müdahale47
Faul1813 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11207 yedek
G+A / 900.11
Kart1
Kaptan1maçta
2020/21 35 3.086 0 6 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 28 2.477 0 6 7.30
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 7 609 0 0 7.11
Şut2%50 isabet
Kilit pas45
Drible25%74 başarı
İkili kazanılan169%60
Müdahale72
Faul3520 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1135
G+A / 900.17
TOPLAM GOL5
İLK 1114338 yedek girdi
KART18
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 138 3-4-2-1 — 12 4-2-3-1 — 11 3-1-4-2 — 10 4-4-2 — 4 4-1-4-1 — 3 178 maç
  • 4-3-3138%78
  • 3-4-2-112%7
  • 4-2-3-111%6
  • 3-1-4-210%6
  • 4-4-24%2
  • 4-1-4-13%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.08.2026 BlackburnH 2-2 67 6.6
24.05.2026 FulhamA 2-0
17.05.2026 West HamHC 3-1 85 6.6
10.05.2026 Nottingham ForestA 1-1
02.05.2026 BrightonH 3-1
25.04.2026 ArsenalA 1-0
18.04.2026 BournemouthH 1-2 47 6.3
12.04.2026 Crystal PalaceA 2-1
22.03.2026 SunderlandHC 1-2 65 6.9
18.03.2026 BarcelonaAC 7-2 45 5.3
14.03.2026 ChelseaA 0-1
10.03.2026 BarcelonaHC 1-1 67 7.3
04.03.2026 Manchester UnitedHC 2-1 90 1 7.0
28.02.2026 EvertonHC 2-3 75 1 5.6
24.02.2026 QarabagHC 3-2 54 1 7.0
21.02.2026 Manchester CityAC 2-1 91 6.7
18.02.2026 QarabagAC 1-6 77 1 7.3
10.02.2026 TottenhamA 1-2 91 7.2
07.02.2026 BrentfordH 2-3 87 6.2
31.01.2026 LiverpoolAC 4-1 84 6.0
28.01.2026 Paris Saint GermainA 1-1
25.01.2026 Aston VillaHC 0-2 90 6.9
21.01.2026 PSV EindhovenH 3-0 87 7.0
18.01.2026 WolvesA 0-0 97 1 7.5
07.01.2026 LeedsH 4-3
04.01.2026 Crystal PalaceH 2-0
09.11.2025 BrentfordA 3-1 90 6.2
05.11.2025 Athletic ClubH 2-0 90 1 7.2
25.10.2025 FulhamH 2-1 99 7.6
21.10.2025 BenficaH 3-0 90 7.3
18.10.2025 BrightonA 2-1 90 6.3
05.10.2025 Nottingham ForestH 2-0 90 7.3
01.10.2025 Union St. GilloiseA 0-4 83 7.9
28.09.2025 ArsenalH 1-2 33 6.3
21.09.2025 BournemouthA 0-0
18.09.2025 BarcelonaH 1-2 76 6.3
13.09.2025 WolvesH 1-0 90 7.6
30.08.2025 LeedsA 0-0 61 7.0
25.08.2025 LiverpoolH 2-3 76 6.2
16.08.2025 Aston VillaA 0-0 90 7.0
25.05.2025 EvertonH 0-1 27 1 7.2
04.05.2025 BrightonA 1-1 89 6.9
26.04.2025 IpswichH 3-0 90 2 9.2
19.04.2025 Aston VillaA 4-1 76 6.5
16.04.2025 Crystal PalaceH 5-0 79 1 7.9
13.04.2025 Manchester UnitedH 4-1 78 7.0
07.04.2025 LeicesterA 0-3 87 1 7.2
02.04.2025 BrentfordH 2-1 89 7.6
10.03.2025 West HamA 0-1 90 7.7
26.02.2025 LiverpoolA 2-0 21 6.9
23.02.2025 Nottingham ForestH 4-3
15.02.2025 Manchester CityA 4-0 45 6.2
01.02.2025 FulhamH 1-2 26 6.3
25.01.2025 SouthamptonA 1-3
18.01.2025 BournemouthH 1-4 24 6.2
15.01.2025 WolvesH 3-0 13 6.6
04.01.2025 TottenhamA 1-2
30.12.2024 Manchester UnitedA 0-2 58 7.3
26.12.2024 Aston VillaH 3-0 78 6.9
21.12.2024 IpswichA 0-4 26 6.9
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
54' · xG 0.033 79' · xG 0.049
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
AKSİYON HARİTASI1387 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 11 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 17 17 18 18 18 19 19 20 21 23 24 25 27 27 27 30 30 31 31 32 32 33 33 35 35 35 39 39 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 9 10 11 11 11 11 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 16 16 17 19 20 20 22 22 23 25 26 27 27 27 28 28 30 30 30 31 32 32 32 33 34
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1387
Pas 1078 Pas — 1078 (%79) Top kaza… 61 Top kazanma — 61 (%4) Uzaklaştırma — 44 (%3) Hava topu — 35 (%3) Faul — 33 (%2) Müdahale — 32 (%2) İkili mücadele — 27 (%2) Top teması — 26 (%2) Bloke edilen pas — 16 (%1) Pas arası — 8 (%1)
  • Pas1078%79
  • Top kazanma61%4
  • Uzaklaştırma44%3
  • Hava topu35%3
  • Faul33%2
  • Müdahale32%2
  • İkili mücadele27%2
  • Top teması26%2
  • Bloke edilen pas16%1
  • Pas arası8%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ41
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 206 maç
Wolves 1maç 2026
Newcastle 149maç 2021–2025
England 1maç 2022
Atletico Madrid 55maç 2020–2021
Tottenham 2015–2018
Burnley 2011–2014
Barnsley 2009–2010
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Newcastle Wolves
2022-01-07 Atletico Madrid Newcastle € 16.2M
2019-07-17 Tottenham Atletico Madrid € 25M
2015-07-01 Burnley Tottenham € 4.9M
2012-01-04 Man City Res. Burnley ?
2012-01-03 Burnley Man City Res. End of loan
2011-07-26 Man City Res. Burnley loan transfer
2011-05-31 Barnsley Man City Res. End of loan
2010-08-07 Man City Res. Barnsley loan transfer
2010-03-07 Barnsley Man City Res. End of loan
2010-02-09 Man City Res. Barnsley loan transfer
2010-02-09 Manchester City Barnsley
2009-07-01 Man City U18 Man City Res. -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Arka adale sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 8 maç
11.2025 DarbeKadroda yok 1 maç
05.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 6 maç
11.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2024 Baldır sakatlığıŞüpheli 3 maç
01.2024 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
04.2022 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2022 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 11 maç
12.2021 SakatlıkKadroda yok 1 maç
12.2021 Omuz sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Euro Championship2024 · England 2sarı · 6 maç
🟨 League Cup2022 · Newcastle 2sarı · 7 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1621 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.4Premier League 2025
PERFORMANS42.71621 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 72.0
Klasik stoper 69.2
Ofansif bek 68.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %26
Dakika %63
Değer / getiri %95
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %29
Dakika %82
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 56.96 62 92
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 42.7 76 56
İkili mücadele kazanma 44.16 64 69
Ortalama rating 6.72 7.2 93
Müdahale / 90 1.22 2.2 56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam