Will Osula
Denmark · Attacker

Will Osula

YAŞ22
BOY180 cm
KİLO81 kg
KULÜPNewcastle
DOĞUM YERİAarhus
LİGPremier League
BU SEZON0G · 1A
Asist11.61 / 90
Kilit pas11.61 / 90
Kazanılan ikili11.61 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 1.610.00
Kilit pas 1.610.64
Kazanılan ikili 1.613.93
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 FA Cup2024 · Newcastle · 2 maç 2asist2.
4. FA Cup2022 · Derby · 3 maç 3gol4.
6. League Cup2025 · Newcastle · 2 maç 2gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 League Cup2024/2025 · England
🏆 Professional Development League2023/2024 · England
🥈 Championship2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 1 2025 8 2026 1
GolAsist
2026/27 1 56 0 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 1 56 0 1 6.60
Kilit pas1
İkili kazanılan1%17
Müdahale1
İlk 111
G+A / 901.61
2025/26 34 1.034 7 1 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 26 847 7 0 6.83
UEFA Champions LeagueNewcastle 8 187 0 1 6.46
Şut20%70 isabet
Kilit pas8
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan48%36
Müdahale10
Faul2516 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111024 yedek
G+A / 900.7
2024/25 40 168 1 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 38 168 1 0 6.63
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan12%41
Müdahale2
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.54
2023/24 30 804 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSheffield Utd 30 804 0 0 6.50
Şut15%53 isabet
Kilit pas1
Drible3%20 başarı
İkili kazanılan41%27
Müdahale2
Faul1512 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11921 yedek
Kart4
2022/23 5 50 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 5 50 0 0 6.50
Şut3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%50
Müdahale3
Faul21 kazanılan
2021/22 8 69 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Utd 8 69 0 0 6.42
Şut2%50 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%33
Faul13 kazanılan
2020/21 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueSheffield Utd 1 0 0 0
TOPLAM GOL10
İLK 112088 yedek girdi
KART4
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %20
  • 76-90+' 4 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 59 3-5-2 — 13 3-4-2-1 — 11 4-2-3-1 — 9 4-1-4-1 — 5 3-4-1-2 — 2 99 maç
  • 4-3-359%60
  • 3-5-213%13
  • 3-4-2-111%11
  • 4-2-3-19%9
  • 4-1-4-15%5
  • 3-4-1-22%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2026 LiverpoolH 2-2 56 1 6.6
24.05.2026 FulhamA 2-0 66 6.9
17.05.2026 West HamH 3-1 85 2 2 9.3
10.05.2026 Nottingham ForestA 1-1 71 2 6.2
02.05.2026 BrightonH 3-1 68 1 4 7.6
25.04.2026 ArsenalA 1-0 66 6.5
18.04.2026 BournemouthH 1-2 92 1 1 7.3
12.04.2026 Crystal PalaceA 2-1 84 1 2 7.3
31.03.2026 Czech RepublicA 1-1
22.03.2026 SunderlandH 1-2 11 6.6
18.03.2026 BarcelonaA 7-2
14.03.2026 ChelseaA 0-1
10.03.2026 BarcelonaH 1-1 67 2 6.3
04.03.2026 Manchester UnitedH 2-1 5 1 1 7.9
28.02.2026 EvertonH 2-3 9 6.3
24.02.2026 QarabagH 3-2 73 1 6.2
21.02.2026 Manchester CityA 2-1 13 6.2
18.02.2026 QarabagA 1-6 22 1 6.6
10.02.2026 TottenhamA 1-2 3
07.02.2026 BrentfordH 2-3 26 6.3
31.01.2026 LiverpoolA 4-1 2
28.01.2026 Paris Saint GermainA 1-1
25.01.2026 Aston VillaH 0-2
02.11.2025 West HamA 3-1 45 2 6.0
25.10.2025 FulhamH 2-1 13 1 6.7
21.10.2025 BenficaH 3-0 8 6.3
18.10.2025 BrightonA 2-1 12 6.5
05.10.2025 Nottingham ForestH 2-0 1
01.10.2025 Union St. GilloiseA 0-4 17 1 6.9
28.09.2025 ArsenalH 1-2 33 6.2
21.09.2025 BournemouthA 0-0 12 6.5
18.09.2025 BarcelonaH 1-2
13.09.2025 WolvesH 1-0 25 6.3
05.09.2025 ScotlandH 0-0
30.08.2025 LeedsA 0-0 90 6.6
25.08.2025 LiverpoolH 2-3 14 1 1 7.5
16.08.2025 Aston VillaA 0-0 1
25.05.2025 EvertonH 0-1 9 1 6.9
18.05.2025 ArsenalA 1-0 26 6.7
11.05.2025 ChelseaH 2-0
04.05.2025 BrightonA 1-1
26.04.2025 IpswichH 3-0 13 1 1 7.5
19.04.2025 Aston VillaA 4-1
16.04.2025 Crystal PalaceH 5-0
13.04.2025 Manchester UnitedH 4-1
07.04.2025 LeicesterA 0-3 18 1 6.6
02.04.2025 BrentfordH 2-1
10.03.2025 West HamA 0-1
26.02.2025 LiverpoolA 2-0 21 6.2
23.02.2025 Nottingham ForestH 4-3
15.02.2025 Manchester CityA 4-0
01.02.2025 FulhamH 1-2 9 6.5
25.01.2025 SouthamptonA 1-3
18.01.2025 BournemouthH 1-4 8 6.5
15.01.2025 WolvesH 3-0 12 6.3
04.01.2025 TottenhamA 1-2
30.12.2024 Manchester UnitedA 0-2
26.12.2024 Aston VillaH 3-0 1
21.12.2024 IpswichA 0-4
14.12.2024 LeicesterH 4-0 17 6.7
ŞUT25
GOL7
xG4.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%28.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.038 43' · xG 0.304 27' · xG 0.055 10' · xG 0.175 65' · xG 0.29 · GOL 19' · xG 0.531 · GOL 11' · xG 0.089 78' · xG 0.101 68' · xG 0.291 · GOL 45' · xG 0.029 38' · xG 0.342 12' · xG 0.388 · GOL 10' · xG 0.026 50' · xG 0.161 43' · xG 0.772 · GOL 90' · xG 0.046 · GOL 90' · xG 0.022 90' · xG 0.11 90' · xG 0.052 54' · xG 0.061 16' · xG 0.238 90' · xG 0.035 88' · xG 0.13 · GOL 32' · xG 0.018 31' · xG 0.041
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%36) Kontra atak — 6 (%24) Açık oyun — 4 (%16) Duran top — 3 (%12) Serbest vuruş — 2 (%8) Taç sonrası — 1 (%4) 25 şut
  • Asist sonrası9%36
  • Kontra atak6%24
  • Açık oyun4%16
  • Duran top3%12
  • Serbest vuruş2%8
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%52) Sağ ayak — 10 (%40) Kafa — 2 (%8) 25 şut
  • Sol ayak13%52
  • Sağ ayak10%40
  • Kafa2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 4 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 4 %16
  • 16-30' 3 %12
  • 31-45' 6 %24
  • 46-60' 2 %8
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 7 %28
AKSİYON HARİTASI753 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 11 11 12 14 15 16 16 17 17 17 27
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %71 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 6 6 6 8 8 8 8 9 16 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 8 8 8 8 8 8 9 13 13 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %70 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR753
Pas 172 Pas — 172 (%25) Top teması 133 Top teması — 133 (%20) Faul 101 Faul — 101 (%15) Hava topu 63 Hava topu — 63 (%9) Çalım 59 Çalım — 59 (%9) Kurt… 43 Kurtarılan şut — 43 (%6) Top kaz… 38 Top kazanma — 38 (%6) Top kap… 27 Top kaptırma — 27 (%4) Müdahale — 23 (%3) İsabetsiz şut — 21 (%3)
  • Pas172%25
  • Top teması133%20
  • Faul101%15
  • Hava topu63%9
  • Çalım59%9
  • Kurtarılan şut43%6
  • Top kazanma38%6
  • Top kaptırma27%4
  • Müdahale23%3
  • İsabetsiz şut21%3
PİYASA DEĞERİ€15.00M+114.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 119 maç
Newcastle 73maç 2024–2026
Denmark 2maç 2024
Sheffield Utd 44maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-08 Sheff Utd Newcastle €11.60m
2023-01-04 Derby Sheff Utd End of loan
2022-09-01 Sheff Utd Derby loan transfer
2022-07-01 Sheff Utd U21 Sheff Utd -
2021-07-01 Sheff Utd U18 Sheffield U23 -
2018-07-01 FCK Youth Sheff Utd U18 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
08.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
01.2026 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 3 maç
01.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 13 maç
10.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
10.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 847 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.1Premier League 2025
PERFORMANS65.1847 dk
KARARİzlemeye değer73/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 79.9
Pivot forvet 73.7
İçe kat eden kanat 72.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %89
Dakika %50
Değer / getiri %92
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %83
Dakika %76
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.74 0.65 100
Performans skoru 65.1 78 84
Tahmini xG / 90 0.455 0.48 95
Şut isabeti 75 48 100
Ortalama rating 6.83 7.15 96
Dakika güvenliği 52.9 72 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam